פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
צ'יפסים
wi charge 600x315
 טעינה אלחוטית לכל טלפון סלולרי

הכירו את החברה שתשתחרר אותנו (באמת) מכבלי הטעינה החשמלית

מכירים את המצב בו אתם נמצאים בשדה התעופה או סתם ברחוב בעירכם או במדינה זרה מחכים לשיחה חשובה או צריכים לצלצל למישהו ופתאם מגלים שהסוללה בנייד ריקה? ובכן כל מי שהוא בעל טלפון נייד כבר חווה את המצב הזה וניצב חסר אונים מול מכשיר שהפך בן רגע לחסר כל תועלת.

כדי להימנע מלהיקלע למצב הזה, אנחנו נמצאם במירוץ מתמיד אחר שקע חשמלי קרוב וכבל טעינה מתאים. ומה הייתם אומרים אם הייתם יודעים שיש חברה שפיתחה פתרון אמיתי למצב הזה.

כשאנחנו אומרים פתרון אמיתי אנחנו מתכוונים לפתרון שמונע את הצורך להשתמש בכבל טעינה או בנקודת חשמל ואפילו אינו דורש משטח טעינה בדומה למשטחים שפיתחה חברת פאוארמט או לפתרון המוטמע בטלפונים החדשים של אפל שהוכרזו לפני כחודש.

חברת Wi-Charge הישראלית פיתחה פתרון מבוסס שבב המאפשר טעינה חשמלית אלחוטית ולא רק של טלפונים סלולרים אלא של כל מכשיר נייד כולל טאבלטים, מחשבים ניידים, שעונים חכמים, מחשוב לביש,ישומי IOT , רחפנים, ואפילו חיישנים תעשייתים. הפתרון החדשני של Wi-Charge מאפשר עבודה ללא הגבלה של המכשירים הניידים הללו בכל סביבה בה מותקנת הטכנולוגיה של Wi-Charge ומונעת מהמשתמשים את הצורך בטעינת המכשירים כל כמה שעות. החזון של יזמי Wi-Charge הוא שהטעינה האלחוטית תהפוך לחלק בלתי נפרד מחיי היום יום של כולנו ובמילים אחרות הטכנולויגה של Wi-Charge תשפיע כמעט על כל אחד ואחת מתושבי העולם המערבי.

הכל החל ב2006 כאשר יזם מנוסה בשם אורטל אלפרט, שהיה גם היזם של חברת Mempile החליט להקים מיזם חדש שיעסוק בטעינה אלחוטית וישנה את העולם. בשנת 2011 הצטרפו איליו רשמית גם אורי מורשהיה היזם והמנכ"ל של חברת Appoxee (שנמכרה ב2014 לחברת Teradata ). וויקטור וייסלב אשר שימש כמנכ"ל חברת פסעבה המצליחה עד למכירתה ל PMC Sierra. גם ב- Wi-Charge משמש ויקטור כמנכ"ל ואילו אורטל ואורי מחלקים בינהם את ניהול הפיתוח כאשר אורטל הוא ה- CTO של החברה ואורי סמנכ"ל הפיתוח.

הטכנולוגיה של Wi-Charge נמצאת עדיין בפיתוח אך כבר היום ניתן לראות ישומים ראשונים העושים שימוש בטכנולוגיה של החברה בעיקר לצרכי תצוגת יכולת כמו למשל רכבת חשמלית הפועלת על טעינה אלחוטית בלבד. הרכבת הוצגה בכנס Computex 2017 - כנס הטכנולוגיה הגדול ביותר באסיה וזיכתה את Wi-Charge בתואר Best of Show .

הטכנולוגיה החדשנית של Wi-Charge תוצג לראשונה בישראל בכנס DevelopEX2017 אשר יערך במרכז הכנסים AVENUE ב-31 באוקטובר, 2017.



שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות