פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
צ'יפסים

הכירו את חברת הסטרטאפ הסודית בישראל

היא ממוקמת באיזור קיסריה בתוך בנין שהכניסה אליו מוגבלת לאנשים מורשים בלבד. היא הוקמה ע"י צוות מנוסה של אנשי תעשיה ותיקים אך אף אחד לא יודע את שמם חוץ מאשר את שמו של העומד בראשם. שמו דויד דהן והוא ידוע בתעשיה בכינויו דוידי. עד לאחרונה הוא אסר על אנשיו אפילו להגות את שמה של החברה בקול רם...

הכירו את חברת הבאנה Habana)) העוסקת בפיתוח טכנולוגיות חדשניות בתחום הבינה המלאכותית והלמידה העמוקה (Deep Learning). הבנה מייצגת גל של חברות חדשות ומבטיחות שצמחו עם הרנסאנס בתחום השבבים שהגיע כתוצאה מההבנה בתעשיית ההייטק העולמית כי ללא יכולות עיבוד מתאימות לא ניתן יהיה להשתמש במגוון הטכנולוגיות החדישות לתחומי המציאות הרבודה, המציאות המדומה והישומים המתקדמים הדורשים יכולות חישוב מתקדמות ושליפת מידע מהירה ממאגרי מידע אדירים. הבנה מתיימרת לשנות את העולם ע"י פיתוח מערכת חכמה מבוססת מעבד מתקדם וכבר הספיקה לגייס לשורותיה עשרות עובדים מנוסים ושורה של משקיעי הון סיכון מהארץ ומהעולם.

כאמור, בראש הצוות המקצועי של הבנה עומד דוידי דהן שהקים את החברה לפני כשנתיים. לדוידי נסיון עשיר בתעשיית השבבים שהחל לפני כ-20 שנה כאשר הצטרף מיד לאחר סיום לימודיו לחברת DSP Group כמהנדס פיתוח ומאוחר יותר כמנהל תחום ה- VLSI.לאחר כ-4.5 שנים בחברה עבר לחברת האחות CEVA שם שימש כמנהל תפעול וגילה את כישוריו הניהולים. לאחר 5 שנים הצטרף לפריים סנס וגם שם שימש כמנהל התפעול של החברה. בשנת 2012 עזב את פריימסנס וחזר לחברת DSP Group כשנה לפני שפרייסנס נמכרה בתמורה ל-345 מליון דולר לחברת אפל.

אולי זאת תחושת ההחמצה על האקזיט שלא עשה בפריימסנס ואולי סתם רעיון יצירתי שניקר במוחו אבל אחרי 20 שנה בתעשיית השבבים החליט דוידי להפוך ליזם והקים את הבאנה. דוידי ניצל את היכרותו המצוינת עם אנשי התעשיה כדי לבנות צוות חזק ולהבדיל מחברות רבות בתעשיה דאג שכל פעיליות החברה יעשו תחת מעטה חשאיות כבד.

כעת, שנתיים לאחר הקמתה יוצאת החברה לאור וגם זאת רק מסיבה אחת. רצונה של החברה לגייס אליה עובדים נוספים לאחר שהשלימה סבב גיוס מוצלח ממשקיעים.

באתר החברה מופיעה רק הודעה אחת Join Us וגם אם תחפשו אנשי קשר העובדים בחברה תתקשו למצא אותם.

למפגש עם עוד שורה של חברות חדשניות בתחומי ה- AI ותחומים נוספים בתעשיית הייטק אתם מוזמנים להגיע ל - iNNOVEX2018  - כנס החדשנות הגדול שיערך ב7 בפברואר, 2018.


שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות