פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

NXP רכשה את OmniPHY כדי להאיץ נהיגה אוטונומית ורשתות רכב

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
NXP_logo


NXP Semiconductors, הספקית הגדולה בעולם של שבבים לרכב, רכשה את OmniPHY, ספקית של טכנולוגיה של תת מערכות אתרנט לרכב. המומחיות של החברה כוללת אתרנט לרכב, טכנולוגיה שמאפשרת את העברת הנתונים המהירה שדרושה בנהיגה אוטונומית. טכנולוגיית המהירות הגבוהה המתקדמת של OmniPHY, יחד עם התיק המוביל והמורשת ברשתות רכב של NXP, ממצבת את NXP באופן ייחודי לספק את הדור הבא של פתרונות העברת נתונים ליצרני הרכב. התנאים הכספיים של העסקה לא נמסרו.


יש בדרך מהפכה ברשתות רכב, בגלל הצורך בקיבולות נתונים ומהירויות גבוהות יותר כדי לעמוד בדרישות של רכב יותר ויותר אוטונומי ומחובר. מערכות נהיגה אוטונומית מתקדמות חדשות יצטרכו מהירויות נתונים של גיגה-ביט ויותר. התוכניות הנוכחיות לרכב מהדור הבא כוללות שמונה או יותר מצלמות, מכ"ם HD, לידאר ויכולת V2X, וכל אלה יוצרים אתגרי נתונים כבדים לרשתות הרכב הנוכחיות. בגלל הדרישות האלה, יחד עם הצורך של הרכב המודרני להעביר נתונים כדי לאפשר את ההזדמנויות העסקיות החדשות של המכונית המחוברת, רמות עיבוד נתונים של טרה-בייט יהיו נפוצות בקרוב.


"אחת השאלות המציקות בעידן האוטונומי היא איך להעביר נתונים במכונית מהר ככל האפשר", אמר איאן ריצ'ס, מנהל בכיר בפרקטיקת הרכב הגלובלית של Strategy Analytics. "מצלמות ותצוגות יעלו את מספר החיבורים המהירים במכונית ל-150 מיליון עד 2020 ועד 2030 מערכות של מכוניות אוטונומיות יגדילו מאוד את המספר הזה ל-1.1 מיליארד חיבורים מהירים".


כשסביבת הנהיגה העצמית עובדת על מילוי דרישות הנתונים שמתפתחות ברכב, רבים פנו לפתרונות של רשתות ארגוניות כאמצעי ממלא מקום לבדיקה. אבל פתרונות לטווח ארוך יצטרכו להיות בדרגת רכב ובגודל ומשקל שיאפשרו את התקנתם. הרכישה של NXP את OmniPHY, שכבר התחילה לתרגם אתרנט 1000BASE-T1 לתחום הרכב, תיתן ל-NXP מעמד משמעותי בתחום הזה שמתפתח במהירות.עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
סיוה מדווחת על ניסוי מסחרי מוצלח בצ'יינה טלקום למוצרי NB-IoT:
מנהל חטיבת ה-IoT של סיוה, אנז' אזנאר, הוסיף: "סיוה מחויבת להבטיח שטכנולוגיית NB-IoT תהיה ברירת המחדל לקישוריות...
קרא עוד
‫שבבים‬
שת"פ בין NVIDIA לקבוצת VOLVO לפיתוח פלטפורמת AI למשאיות אוטונומיות
השת"פ בין שתי החברות מיועד לשנות את האופן בו יפעלו התחבורה הציבורית, ציי משאיות מסחריות, ציי משאיות לאיסוף...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות