פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
snps logo sts purple grey
 

סינופסיס ו-Truphone הכריזו על שיתוף פעולה לשילוב תוכנת ה-SIM המשובצת של Truphone (eUICC) במוצר ה-DesingWare tRoot Hardware Secure Module (HSM) for integrated SIM (iSIM) במטרה להגן על הקישוריות והניהול של מכשירים. מוצר ה-tRoot HSM for iSIM של סינופסיס מצמצם את השטח, ההספק והעלות של מכשירי IoT (Internet of Things) שדורשים זיהוי ואותנטיקציה מאובטחים וייחודיים. שירות הקצאת ה-SIM המרוחקת של פלטפורמת Truphone Io3, שנבנה במטרה לתמוך במפרט ה-SIM המשובץ של GSMA (Global System for Mobile Communications Association), מציע חבילה של מערכות אינטליגנטיות לניהול מוצרים המונעים על ידי iSIM לכל אורך מחזור חייהם.

מוצר ה-tRoot HSM for iSIM של סינופסיס, המשולב עם פלטפורמת Io3 ועם טכנולוגיית ה-SIM של Io3 של Truphone, מספק את החומרה, התוכנה והשירותים הנדרשים בכדי לאפשר למפעילי רשתות ניידות וליצרני מוצרים לחבר ולנהל באופן מאובטח מכשירים ברשתות סלולריות הפרוסות בכל רחבי העולם.

"טכנולוגיית ה-SIM הייחודית של Truphone, ששולבה לתוך ה-tRoot HSM IP של סינופסיס, מאפשרת למכשירים להגיע לקישור הסלולרי כשהם מוכנים. באמצעות פלטפורמת Io3 של Truphone, אפשר לחבר מכשירים לכל רשת בעולם – מיד אחרי קנייתם", אמר סטיב אדלר, מנהל פיתוח עסקי ראשי ב-Truphone. "יחד, אנחנו מאפשרים סביבה פתוחה שמבטלת את העלות והמורכבות הכרוכות בהפצה של כרטיסי SIM פיזיים והופכת את המשימה של חיבור מכשירים להרבה יותר פשוטה. עבור ה-IoT, מהלך זה פותח אפשרויות משמעותיות לפישוט של הגישה לרשתות ניידות והופך את ה-IoT הנייד לבר קיימא עבור תסריטי שימוש חדשים רבים".

"בניה של מכשירי IoT מקושרים דורשת חומרת SIM שמתפקדת באופן הדוק עם שירותי הקצאה מרוחקת בכדי לאפשר עדכונים מאובטחים בשטח", אמר ג'ון קוטר, סגן נשיא לשיווק IP בסינופסיס. "מוצר ה-DesignWare tRoot HSM for iSIM החדש שלנו מספק פתרון חומרה ותוכנה מאומת מראש, כולל תוכנת SIM של Truphone, המאפשר קישוריות סלולרית במכשיר IoT או במכשיר של הצרכן, תוך הגנה על המערכת על גבי שבב כנגד מתקפות זדוניות".עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
Honeywell בוחרת במודם המוטס של גילת כחלק מפתרון ה-JetWave שלה לתקשורת לוויינית
המודם המוטס של גילת יאפשר שירותי קישוריות בטיסות פנים, בשלב ראשון בסין
קרא עוד
שבבים
האמבולנס של הרחפנים, המערכת שמאתרת סרטן בסמארטפון והטכנולוגיה שממחזרת את הבלתי ניתנים למחזור
טכנולוגיות ישראליות פורצות דרך יוצגו בפני 1,000 משקיעים סינים בכנס GoforIsrael בגי'נאן (Jinan), סין
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות