פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
mollenkopf steve thumb 06041
 מנכ"ל קוואלקום, סטיב מולנקוף. צילום יח"צ

קואלקום השיקה קרן הון סיכון בהיקף של 100 מיליון דולר באירוע שהוקדש לתבונה מלאכותית ואשר בו גם הודיעה החברה הסינית SenseTime על השקעה של 3 מיליארד דולר בפלטפורמה שלו וחברות אחרות הראו כיצד AI יכולה להגביר את הפריון ולהציל חיים.


השילוב של 5G ו- AI הוא מרכזי האסטרטגיה הארגונית של Qualcomm בעקבות המיזוג הכושל שלה עם NXP ו האטה הצמיחה של הטלפונים החכמים. השילוב של שתי הטכנולוגיות ירחיב את השוק המכוון של החברה לאינטרנט החכם של דברים, אמר מנכ"ל קוואלקום, סטיב מולנקוף.

"מגוון החברות שאנו משוחחים עימן התרחב", כולל חברות תעשייתיות, כלי רכב ובריאות. "היום, המכשיר המוביל שאוסף ושולט בנתונים הוא הטלפון החכם שבו קואלקום היא המובילה, אך עם הזמן, זה ישתנה ל- IoT", אמר קית 'קרסין, סגן נשיא בכיר לניהול מוצרים, שהוסיף כי החברה תחשוף GPU שמשולבים בהפם גם מערכות DSP ובלוקים מותאמים במיוחד ל-AI.


הקרן, בהיקף של 100 מיליון דולר, מייצגת שיעור קטן מתוך יותר ממיליארד דולר שהשקיעה קוואלקום ונצ'רס עד היום ביותר מ -150 חברות, כולל יצרנית המכשירים הסינית שיאומי. קוואלקום הייתה גם משקיע מוקדם בבריין קורפ, מפתחת מערכות ניווט אוטונומיות.


ההשקעה הראשונה של הקרן החדשה היתה בחברת AnyVision. כלי ההפעלה של התוכנה המשלבת זיהוי תמונה כדי לנתח התנהגויות ולקבוע, למשל, אם שני אנשים נמצאים בשיחה.
SK Telecom משווקת את אסטרטגיית 5G + A של קוואלקום. החברה החלה ב-1 בדצמבר להשיק שירותי דור חמישי בסיאול ובשש ערים נוספות היא נועדה להשיק 5G שירותים בדרום קוריאה ב 1 דצמבר בסיאול ושש ערים אחרות, תוך התמקדות חלקית בשירותים כגון ראייה ממוחשבת עבור חברות כגון יצרנית חלקי החילוף לרכב Myunghwa.
"תמונות ברזולוציה גבוהה, רב זווית של מוצרים על חגורות מסוע יישלחו לשרת ענן באמצעות נתבים ניידים. שילוב יכולת ההעברה של הדור החמישי ו.יישומי תבונה מלאכותית יאפשר ביצועים גבוהים של שרת שיסרוק את התמונות ויאתר מומרים פגומים.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
סיוה מדווחת על ניסוי מסחרי מוצלח בצ'יינה טלקום למוצרי NB-IoT:
מנהל חטיבת ה-IoT של סיוה, אנז' אזנאר, הוסיף: "סיוה מחויבת להבטיח שטכנולוגיית NB-IoT תהיה ברירת המחדל לקישוריות...
קרא עוד
‫שבבים‬
שת"פ בין NVIDIA לקבוצת VOLVO לפיתוח פלטפורמת AI למשאיות אוטונומיות
השת"פ בין שתי החברות מיועד לשנות את האופן בו יפעלו התחבורה הציבורית, ציי משאיות מסחריות, ציי משאיות לאיסוף...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות