פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
audinvidia1
 

שליח Chiportal לכנס CES2017, לאס וגאס

 

NVIDIA ידועה כמפתחת מעבדים גרפיים (GPU) אבל המעבדים הללו לא רק מאפשרים לשחק משחקי מחשב מהירים ומשוכללים יותר, אלא גם משמשים במחשבי על לצד מעבדים מרכזיים, כמאיצים לעיבוד מקבילי.

מנכ"ל NVIDIA ג'ן-סון הואנג היה הדובר הראשי באירוע הפתיחה של תערוכת CES – תערוכת האלקטרוניקה הצרכנית הגדולה בעולם, המתקיימת בימים אלה בלאס וגאס. לדבריו, אחת הסיבות לזינוק המהיר ביכולות של מערכות התבונה המלאכותית היא החיבור בינה לבין מעבדים גרפיים באינספור מרכזי מיחשוב ברחבי העולם שמסוגלים לעבד את הררי הנתונים שמגיעים ממכשירי הקצה – ה-IOT.

יש תחום אחד שבו הענן חשוב, אך לא מספיק ולכן צריך להביא את היכולות האלה אליו – תחום הרכב. "כשמדובר במחשב הנוהג ברכב אוטונומי, כל שיפור בעיבוד הוא חשוב כי הוא מתבטא בסופו של דבר בזמן התגובה." אמר הואנג.

אאודי וnvidia עמלות בימים אלה על פיתוח מכונית אוטונומית ברמה 4 (שמשמעותה, מכונית שיכולה להסתדר לבד, אך עדיין נדרש נהג שיוכל להשתלט על המכונית במקרה חרום. "אנו מפתחים ביחד את המכונית בעלת התבונה המלאכותית המתקדמת ביותר עד שנת 2020".

לפלטפורמה החדשה קוראים DRIVE והיא תשתמש בתבונה מלאכותית וברשתות נוירונים כדי שהמכונית תוכל לנהוג בעצמה. NVIDIA הציגה אותה במכונית ניסויית שנסעה בכבישי קליפורניה בדצמבר 2016.

דרגה 4 היא הדרגה הראשונה שבה מכונית תוכל להחשב כאוטונומית לחלוטין. דרגה 4 תוכננה לבצע את כל פונקציות הנהיגה הקריטיות לבטיחות הנסיעה ולנטר את תנאי הכביש במהלך כל הנסיעה. בתערוכה הציגו שתי החברות רכב 4X4 מדגם Q7 שלדברי הואנג למד לנהוג בתוך 4 ימים, בזכות האינטלגנציה המלאכותיתצ

עוד קודם לכן, במהלך החודשים הקרובים תציג אאודי את A8 – המכונית הראשונה בדרגת אוטונומיות 3, כלומר היא תהיה אוטונומית רק בחלק מהדרך וחלק מהזמן.

עוד הציג הואנג תוכנית של NVIDIA להפוך לאמזון של משחקי המחשב, כאשר החברה תקים מרכזי מיחשוב על ברחבי העולם ובמקום לקנות קונסולת משחק, יוכל כל אחד ממחשבו האישי להכנס לענן ולשחק משחקים באותה איכות, ולשלם על זמן המשחק במקום לרכוש אותו.עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
יצרני שבבים מרחיבים את המו"פ ברקע יוזמת הבינה המלאכותית החדשה של צרפת
נשיא צרפת עמנואל מקרון השיק בשבוע שעבר אסטרטגיית בינה מלאכותית נועזת חדשה, שמגובה במימון ממשלתי של עד 1.5 מיליארד אירו (בערך 1.84 מיליארד...
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
קיידנס וסמסונג משתפות פעולה בתהליך ה- 8LLP
זרימת התכנון Cadence RTL-to-GDSII מבוססת על מתודולוגיית התכנון של Samsung Foundry המשתמשת בתכנון בארכיטקטורת OpenRISC OR1200.
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות