פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
Mentor_Logo
 מנטור גרפיקס, תחת בעלותה של חברת סימנס, הכריזה על פלטפורמת האמולציה Veloce Strato. החברה גם טענה שזאת פלטפורמת האמולציה היחידה בשוק עם מדרגיות מלאה גם בתוכנה וגם בחומרה. כחלק מההכרזה, מנטור משיקה את האמולטור עם קיבולת גבוהה Veloce StratoM ואת מערכת ההפעלה ברמת הארגון Veloce Strato OS.


פלטפורמת האמולציה החדשה Veloce Strato היא ציון דרך אסטרטגי במפת הדרכים של האמולציה של מנטור לחמש השנים הבאות ומעבר להן. הפלטפורמה Veloce Strato היא דוגמה נוספת איך מנטור ממשיכה להיות חלוצה בכל ההיבטים של אמולציית חומרה עם התיק הגדול ביותר של מודלים לשימוש (יישומים), תפוקה כוללת טובה ביותר, רוחב פס של קו-מודלים וזמן לנראות המהירים ביותר, והיא מתכננת לקיבולת האפקטיבית הגבוהה ביותר (עד 15BG) שזמינה.


Veloce StratoM, שנמצא עכשיו באתר אצל לקוחות גדולים, מגיע לקיבולת של 2.5BG שהוא טעון במלואו ועם חיבור ל-Veloce Strato הקיבולת הכוללת מוגדלת על בסיס מספר האמולטורים המחוברים. ל-Veloce StratoM יש חריצים זמינים ל-64 כרטיסי אימות מתקדמים (AVBs) וכשהוא טעון במלואו צריכת החשמל שלו עד 50KW (22.7 W/Mgate). שיפורי ביצועים אחרים: תפוקה כוללת עד 5X (רצף קומפילציה- ריצה- דיבוג המהיר ביותר), זמן לנראות עד 10X (הזמן המהיר ביותר לדיבוג), זמן קומפילציה עד 3X (עם שיעור הצלחה של 100%) ורוחב פס של קו-מודלים עד 3X (פתרון הקו-מודלים הווירטואליים המהיר ביותר שקיים).
מערכת ההפעלה ברמת הארגון Veloce Strato OS יוצרת בסיס לתשתית אחידה לכל יישומי החומרה והתוכנה של Veloce Strato. Veloce Strato OS בלתי תלויה בפלטפורמת החומרה כך שיישומים ופתרונות פרוטוקולים של Veloce ניתנים להחלפה בין פלטפורמות חומרה. זה כולל יישומי Veloce כמו Veloce Power App הפופולרי והמוכר, Veloce DFT App ופתרונות פרוטוקולים כמו Veloce VirtuaLAB (ציוד הקפי וירטואלי), iSolve (ציוד הקפי פיזי) ומודלי תוכנה. הארכיטקטורה המודולרית של Veloce Strato OS נועדה לשמש כקצה קדמי אחיד למגוון מלא של פתרונות ומאפשרת גישה לכידה ומשתלמת מהאימות ועד יצירת אב הטיפוס והתיקוף.
"אנחנו נרגשים להכריז על פלטפורמת Veloce Strato החדשה, ושמחים באותה מידה ש-Veloce StratoM כבר בידי הלקוחות הגדולים ביותר שלנו", אמר אריק סלוסה, סגן נשיא ומנהל כללי של חטיבת האמולציה של מנטור. "המשוב הראשוני מאוד חיובי, ויש אינדיקציה ברורה לכך שפלטפורמת Veloce Strato מגדירה מפת דרכים ל-15BG שנחוץ לשוק האמולציה בחמש השנים הבאות ומעבר להן".

עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
יצרני שבבים מרחיבים את המו"פ ברקע יוזמת הבינה המלאכותית החדשה של צרפת
נשיא צרפת עמנואל מקרון השיק בשבוע שעבר אסטרטגיית בינה מלאכותית נועזת חדשה, שמגובה במימון ממשלתי של עד 1.5 מיליארד אירו (בערך 1.84 מיליארד...
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
קיידנס וסמסונג משתפות פעולה בתהליך ה- 8LLP
זרימת התכנון Cadence RTL-to-GDSII מבוססת על מתודולוגיית התכנון של Samsung Foundry המשתמשת בתכנון בארכיטקטורת OpenRISC OR1200.
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות