פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
lte 1
 

 

 

חברת LG הודיעה על שיתוף פעולה עם קוואלקום במטרה לפתח מגוון פתרונות הדור הבא של קישוריות לרכבים. שתי החברות יקימו מרכז מחקר משותף בדרום קוריאה לפיתוח של טכנולוגיית הדור החמישי לרכב וטכנולוגיית C-V2X (רכב-כל מכשיר) החיוניות להצלחת הדור הבא של כלי רכב אוטונומיים.


 LG ו Qualcomm מביאות איתן עשרות שנים של ניסיון מו"פ, כולל ניסיון בטכנולוגיית 5G למובייל, החיונית לקישוריות הנדרשת מרכבים אוטונומיים. באמצעות מהירויות חיבור של עד פי 5 וזמן שיהוי נמוך של פי 10 יותר מאשר טכנולוגיית LTE המהירה ביותר, 5G יוכל לספק נתונים במהירויות הדרושות במצב נהיגה בחיים האמתיים.


C-V2X, אשר כלולה ב- 3GPP (פרויקט שותפות בדור השלישי) גרסה 14, מספק זמן הפעלה כפול במחיר נמוך יותר מאשר DSRC (תקשורת ייעודית לטווח קצר) על רשתות תקשורת קיימות וניידות. בחלקים באירופה ובאסיה כבר מתבצעות בדיקות שטח וסטנדרטיזציה, עם תאריך השקה מתוכנן ל-2020. כחלוצה בחידושי V2X, LG מובילה את ענף ה- telematics בשוק מאז 2013.


"LG מתכננת להוביל את הדור הבא של רכיבי שוק הרכב על ידי שילוב הניסיון שלנו בטכנולוגיות תקשורת הרכב בשיתוף פתרונות הקישוריות של Qualcomm מ LTE ל 5G", אמר קים ג'ין-יאנג, סגן נשיא בכיר בחטיבת הרכב של LG. "אנו אופטימיים כי כוח המחקר המשותף של Qualcomm ו- LG יניב תוצאות חיוביות, שאינן אפשריות להשיגן בנפרד."


" מערכת היחסים ארוכת השנים עם LG והמאמץ המשותף המאפשר לקדם את טכנולוגיית ה- C-V2X, ממחיש עוד יותר את המחויבות המתמשכת שלנו לפיתוח ולמציאת פתרונות למכוניות בטוחות, מחוברות ובעלות אוטונומית", אמר נקול דוגאל, סגן נשיא לניהול מוצרים ב- .Qualcomm Technologies, Inc "תעשיית הרכב האוטונומי על נתיב ברור ל-G5, ואנו מצפים לעבוד יחד עם LG בכדי לענות על דרישות הנהגים של היום ולקדם מסחור של טכנולוגיית C-V2X ברכב של הדור הבא".


שיתוף הפעולה יבוסס על "פארק המדע של LG" בסיאול. שתי החברות יתחילו את עבודתן המשותפת באופן מידי.

עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
מלאנוקס מודיעה על הסכם עם סטארבורד. ז'ק לזר, ג'ון אולסון וגרג ווטרס יצטרפו לדירקטוריון
סטארבורד מקבלת זכות למינוי נציג מטעמה לדירקטוריון במידה ומלאנוקס לא תעמוד ביעדי ביצוע תפעוליים מסוימים בשנים 2018 ו -2019. סטארבורד...
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
נציג Chiportal מדווח מ CES Asia: "כל דבר שיכול להיות חכם יכיל ממשק קולי"
כך אמרה מיפי צ'ן (Miffi Chen) ראש מעבדות התבונה המלאכותית בעליבאבא (Alibaba). צ'ן דיברה בהרצאת מליאה שהתקיימה בכנס CES Asia 2018 AV שהתקיים בשנגחאי שבסין
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות