פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
lte 1
 

 

 

חברת LG הודיעה על שיתוף פעולה עם קוואלקום במטרה לפתח מגוון פתרונות הדור הבא של קישוריות לרכבים. שתי החברות יקימו מרכז מחקר משותף בדרום קוריאה לפיתוח של טכנולוגיית הדור החמישי לרכב וטכנולוגיית C-V2X (רכב-כל מכשיר) החיוניות להצלחת הדור הבא של כלי רכב אוטונומיים.


 LG ו Qualcomm מביאות איתן עשרות שנים של ניסיון מו"פ, כולל ניסיון בטכנולוגיית 5G למובייל, החיונית לקישוריות הנדרשת מרכבים אוטונומיים. באמצעות מהירויות חיבור של עד פי 5 וזמן שיהוי נמוך של פי 10 יותר מאשר טכנולוגיית LTE המהירה ביותר, 5G יוכל לספק נתונים במהירויות הדרושות במצב נהיגה בחיים האמתיים.


C-V2X, אשר כלולה ב- 3GPP (פרויקט שותפות בדור השלישי) גרסה 14, מספק זמן הפעלה כפול במחיר נמוך יותר מאשר DSRC (תקשורת ייעודית לטווח קצר) על רשתות תקשורת קיימות וניידות. בחלקים באירופה ובאסיה כבר מתבצעות בדיקות שטח וסטנדרטיזציה, עם תאריך השקה מתוכנן ל-2020. כחלוצה בחידושי V2X, LG מובילה את ענף ה- telematics בשוק מאז 2013.


"LG מתכננת להוביל את הדור הבא של רכיבי שוק הרכב על ידי שילוב הניסיון שלנו בטכנולוגיות תקשורת הרכב בשיתוף פתרונות הקישוריות של Qualcomm מ LTE ל 5G", אמר קים ג'ין-יאנג, סגן נשיא בכיר בחטיבת הרכב של LG. "אנו אופטימיים כי כוח המחקר המשותף של Qualcomm ו- LG יניב תוצאות חיוביות, שאינן אפשריות להשיגן בנפרד."


" מערכת היחסים ארוכת השנים עם LG והמאמץ המשותף המאפשר לקדם את טכנולוגיית ה- C-V2X, ממחיש עוד יותר את המחויבות המתמשכת שלנו לפיתוח ולמציאת פתרונות למכוניות בטוחות, מחוברות ובעלות אוטונומית", אמר נקול דוגאל, סגן נשיא לניהול מוצרים ב- .Qualcomm Technologies, Inc "תעשיית הרכב האוטונומי על נתיב ברור ל-G5, ואנו מצפים לעבוד יחד עם LG בכדי לענות על דרישות הנהגים של היום ולקדם מסחור של טכנולוגיית C-V2X ברכב של הדור הבא".


שיתוף הפעולה יבוסס על "פארק המדע של LG" בסיאול. שתי החברות יתחילו את עבודתן המשותפת באופן מידי.

עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
WSTS מעלה את תחזית המכירות של שבבים ב-2018 ל-478 מיליארד דולר
עם זאת בשנה הבאה צופה הארגון העולמי לסטטיסטיקה של המסחר בשבבים כי העליה בשנת 2019 תהיה צנועה בהרבה - רק 2.6%
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
GLM היפנית משתפת פעולה עם דאסו סיסטמס לפיתוח הדור הבא של הרכבים החשמליים
טכנולוגיית ה-3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס תסייע להאיץ את פתרונות הפיתוח של הרכב החשמלי ותאפשר לבצע מהלך אסטרטגי לקראת צמיחה בת קיימא
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות