פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

סינופסיס השלימה רכישת Black Duck Software תמורת 565 מיליון דולר

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
Ofer Maor Synopsys
עופר מאור, מנהל תחום פתרונות ארגוניים בסינופסיס

ראו גם את הדיווח הראשון ב-CHIPORTAL על הרכישה המתהווה: סינופסיס רוכשת בחצי מיליארד דולר חברת אבטחה.


חברת סינופסיס ו-Black Duck Software, חתמו על הסכם מחייב לפיו סינופסיס תרכוש את החברה הפרטית Black Duck, מובילה בפתרונות אוטומטיים לאבטחה ולניהול של תוכנה בקוד פתוח. הוספת פתרון ה-Software Composition Analysis תקדם את מאמצי סינופסיס בשוק אבטחת התוכנה בזכות הרחבת ההיצע של מוצריה ויכולתה להגיע ללקוחות בתחום.


על פי ההסכם המחייב סינופסיס תשלם עבור הרכישה 565 מיליון דולר, או סכום נטו של 548 מיליון דולר לאחר ניכוי מזומנים שנרכשו. בנוסף לכך, סינופסיס תיקח על עצמה חבות בגין אופציות של עובדי Black Duck שלא מומשו. העסקה תמומן על ידי סינופסיס באמצעות מזומנים מארצות הברית והיא כפופה לבדיקה הרגולטורית Hart Scott Rodino ולתנאי סגירת עסקאות מקובלים אחרים. הרכישה צפויה להיות מושלמת בדצמבר 2017.
"החזון שלנו הוא לספק פלטפורמה מקיפה שמאחדת את פתרונות התוכנה הטובים מסוגם בתחומי האבטחה והאיכות", אמר עופר מאור, מנהל תחום פתרונות ארגוניים בסינופסיס. "תהליכי פיתוח ממשיכים לצמוח ולהיות מואצים, והצירוף של Black Duck יחזק את יכולתנו לקדם אבטחה ובדיקות איכות לאורך תהליך פיתוח התוכנה, תוך צמצום הסיכון של לקוחותינו. אנו מצפים לעבוד עם הצוות המנוסה של Black Duck בדחיפת הפתרון המשולב שלנו לרמת הערך הבאה עבור לקוחותינו".

תהליך הפיתוח של תוכנות עובר שינוי גורף ומהיר, שכולל שימוש גובר בתוכנת קוד פתוח (OSS), שמהווה 60% או יותר מהקוד ביישומים של היום. השימוש בקוד פתוח אמנם מצמצם את עלויות הפיתוח ומזרז את זמן ההגעה לשוק, אך הוא מלווה באתגרים משמעותיים בנוגע לאבטחת התוכנה ולציות לרישיונות תוכנה, מכיוון שלרוב הארגונים אין שקיפות ביחס לתוכנת הקוד הפתוח בה נעשה שימוש. המוצרים של Black Duck, המובילים בתחום, מבצעים אוטומציה לתהליך הזיהוי ורישום המלאי של הקוד הפתוח ומאתרים נקודות תורפה באבטחת המידע ובעיות בציות לרישיונות תוכנה. המוצרים אף מספקים התראות אוטומטיות לנקודות תורפה חדשות שהתגלו ואשר משפיעות על הקוד הפתוח.

לקוחות מעוניינים לטפל בבעיות אבטחה ואיכות של תוכנה בשלב מוקדם ככל האפשר בתהליך פיתוח התוכנה, בכדי לאפשר שילוב ואספקה שוטפים של תוכנה (CI/CD) ומעבר לענן מחשוב. בשל הבולטות של קוד פתוח בפיתוח יישומים, זיהוי מוקדם של בעיות אבטחה וציות לרישיונות מחזק את היכולת לספק תוכנה מאובטחת ואיכותית במהירות גבוהה יותר.


עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
הערכות בשוק: מיקרוסופט נכנסת למירוץ לרכישת מלאנוקס
כך מוסר הבוקר אתר THE MARKER. מיקרוסופט היא אחת מהלקוחות המשמעותיים של מלאנוקס, תתחרה בזיילינקס שעליה דווח לפני כשישה שבועות כי היא נערכת...
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
WSTS מעלה את תחזית המכירות של שבבים ב-2018 ל-478 מיליארד דולר
עם זאת בשנה הבאה צופה הארגון העולמי לסטטיסטיקה של המסחר בשבבים כי העליה בשנת 2019 תהיה צנועה בהרבה - רק 2.6%
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות