פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

 

CADENCE_SQUARE
 קיידנס דיזיין סיסטמס (Cadence), הכריזה על ה-Cadence® Allegro® Pulse – פתרון ה-PCB הראשון בתעשייה המאפשר שיתוף פעולה צוותי נרחב, הודות לתובנות ב"כמעט זמן אמת" לגבי המורכבות של תהליך התכנון האלקטרוני.

Allegro Pulse מחבר בין צוותי ההנהלה, ההנדסה, הרכש ובעלי עניין אחרים בארגון, כדי לעדכן בנתוני התכנון תוך כדי עבודה, וכל זאת בפלטפורמה אחת מאוחדת ומבוססת רשת, ובכך מאפשרת לצוותי התכנון לזהות בעיות קריטיות בהקדם, להעריך טוב יותר את המוכנות הארגונית ולחזות ולפתור סיכונים אפשריים. פתרון זה מאפשר לחברות לצמצם בצורה משמעותית את עלותו של המוצר המוגמר, לקצר את מחזורי התכנון, לאפשר שימוש חוזר ב-IP ולהימנע מתיקונים יקרים בשלבים מאוחרים יותר במחזור התכנון.


הדרישה הגדלה והולכת היום לקיצור זמני היציאה לשוק, יוצרת לחצים עצומים על תהליך התכנון האלקטרוני. מגוון בעלי עניין בארגון דורשים תובנות עדכניות לגבי תהליכי העבודה, כדי להבטיח הצלחה בפרויקטים של לקוחות. אולם, האיסוף והניתוח של תובנות אלו , עשויים לייצר תהליך ידני מייגע ומסורבל במיוחד. הגישות המסורתיות מספקות לא פעם תובנות בשלבים מאוחרים מדי במחזור התכנון, מה שמאלץ חברות לחפש ללא הרף איזון בין לוחות הזמנים לבין הפחתת העלויות. אם הצוות המורחב יכול היה לנהל את רשימת החלקים בשלב מוקדם יותר במחזור התכנון, הארגון יכול היה להשיג חיסכון משמעותי הודות להקטנה של עלות המוצר המוגמר.

ה-Allegro Pulse עוזר להתמודד עם האתגרים הללו בכך שמאפשר ללקוחות לאסוף מדדים כמעט בזמן אמת באופן אוטומטי וישירות ממסד הנתונים של התכנון. מגוון בעלי עניין, החל מהמנהלים האמונים על מיטוב העסק ועד למהנדסים היוצרים את הטכנולוגיה החדשנית , נהנים כעת מתמיכה אמיתית בקבלת החלטות תכנוניות. ה-Allegro Pulse מספק למנהלים ולבעלי עסקים לוחות מחוונים בשירות עצמי המציעים נראות לגבי התחומים הטכניים, יכולת שבעבר התאפשרה רק עם פתרונות בינה עסקית של CRM ו-ERP. ניתוח הנתונים של הלקוחות, המובנה מראש בפלטפורמה, מאפשר הבנה בזמן אמת לגבי הוצאות שרשרת האספקה, סיכוני לוח הזמנים של המוצר והקצאת משאבים.
מקבלי החלטות בכל רחבי הארגון יכולים כעת ליהנות מנראות מפורטת באשר ליותר מחמישים מדדי פרויקט סטנדרטיים מוכנים מראש, כמו גם ממגוון מדדים בהתאמה אישית. עם סביבת הניתוח ושיתוף הפעולה מבוססת הרשת, מאפשר ה-Allegro Pulse ללקוחות למטב רשימות חלקים בכמה וכמה תכנונים, בין אם הם של אותו מוצר קצה ובין אם בכמה פרויקטים או כמה מוצרים ביחידה עסקית.
בנוסף, מאפשר ה-Allegro Pulse ללקוחות לאסוף את כל המסמכים, הדיונים, הסוגיות ו-IP אחר הקשור לפרויקט באחסון IP יחיד, קל לניהול וחיפוש. הדברעשוי לחסוך 70% מהזמן שהוקדש קודם לכן לשימוש בשיטות מסורתיות, כדוגמת דוחות סטטוס יומיים או שבועיים, ישיבות צוות מקוונות וסקירות תכנון.

עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
GLM היפנית משתפת פעולה עם דאסו סיסטמס לפיתוח הדור הבא של הרכבים החשמליים
טכנולוגיית ה-3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס תסייע להאיץ את פתרונות הפיתוח של הרכב החשמלי ותאפשר לבצע מהלך אסטרטגי לקראת צמיחה בת קיימא
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
מדיהטק מאמצת את פלטפורמת Silerondash של Qualtera כדי לשפר את תפוקת המוליכים למחצה ואת איכותם
המערכת מבוססת לימוד מכונה ומנועים אנליטיים ומסוגלת לנהל מערכי ייצור מבוזרים על פני כל העולם
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות