פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

SEMI תקלוט את איגוד המסחר EDA

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
SEMI Standards SEMI S2 SEMI S81
 לוגו ארגון SEMI.

ברית תכנון המערכות האלקטרוניות (ESD) - שנקראה בעבר קונסורציום ה-EDA -- תהפוך לחלק מאיגוד המסחר SEMI, התפתחות שמדגישה את טשטוש הגבולות בסביבת השבבים מהתכנון ועד הייצור.


לפי תנאי העסקה שהוכרזה על ידי שני הארגונים ב-16 באפריל, ברית ESD תשתלב בתוך SEMI כאיגוד שותף אסטרטגי בהמשך השנה. כל חברי ברית ESD יהפכו לחברים ב-SEMI, יגדילו את ההגעה של קבוצת המסחר SEMI ויאפשרו הזדמנויות לשיתוף פעולה בין חברות EDA וחברות שעוסקות בציוד וחומרים לשבבים, וגם בתחומים אחרים של שרשרת התכנון והייצור באלקטרוניקה.


"תכנון וייצור נעשים יותר ויותר שזורים", אמר בוב סמית, הנשיא של ברית ESD, בראיון עם EE Times. "הימים של פעם כשתתכננו שבב "וזרקו אותו מעבר לקיר" כדי שמישהו יממש אותו פחות או יותר נגמרו".


SEMI, איגוד המסחר שמייצג את ספקי הציוד וחומרים לשבבים בצפון אמריקה מאז 1970, מבקש בשנים האחרונות להרחיב את המיקוד שלו כדי להקיף את כל שרשרת התכנון והייצור של מוצרים אלקטרוניים. השילוב של חברי ברית ESD יאפשר לאיגוד להרחיב עוד את ההגעה שלו לתכנון של שבבים ומערכות.
"עבורנו זאת התאמה מאוד טבעית", אמרה בטינה ווייס, סגנית נשיא לפיתוח עסקי ופיתוח מוצרים ב-SEMI. "הסינרגיות בין שני האיגודים שלנו נעשו יותר ויותר ברורות".


מועצות המנהלים של שני הארגונים אישרו את השילוב פה אחד, הוסיפה ווייס. השלמת השילוב צפויה במהלך 2018.
ברית ESD תשמור על השם והמיתוג שלה במסגרת הגג של SEMI. מועצת המנהלים של ברית ESD תמשיך לקבוע את הכיוון של הארגון ותתפקד כמועצה מייעצת ביצועית של SEMI, אמרו הארגונים.


על ידי הפיכתם לחלק מ-SEMI, חברי ברית ESD יקבלו גישה למשאבים והפלטפורמות של חברי SEMI, כולל קהילות ופעילויות הטכנולוגיה של SEMI בתחומים כמו תמיכה, תקנים בינ"ל, בטיחות וגהות ויוזמות סחר ורגולציה, אמר סמית.

עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
מארוול וסמסונג מרחיבות את שיתוף הפעולה האסטרטגי לתשתיות 5G
גיא אזרד, מנכ"ל מארוול טכנולוגיות ישראל אמר: "שיתוף הפעולה עם חברת סמסונג מהווה צעד אסטרטגי עבור מארוול העולמית ואף הופך אותנו לשחקן...
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
פייסבוק רוכשת את Sonics - ספקית IP ידועה לתעשית השבבים
סוניקס מתמחה ברשתות על שבב ובטכנולוגיות ניהול צריכת חשמל. העסקה היא סימן נוסף לכך שחברות גדולות כמו אפל וספקי פלטפורמות כמו גוגל...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות