פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
Chin Chi Teng Credit Cadence
 ד"ר צ'ין-צ'י טאנג, סגן נשיא בחטיבת הדיגיטל וה-Signoff בקיידנס


קיידנס דיזיין סיסטמס (Cadence) הכריזה כי כלי ה-Signoff, הדיגיטל בזרימה מלאה וכן ערכת האימות שלה יתמכו כעת במעבד ה-Cortex A76 החדש של ARM, עבור מחשבים ניידים ופלאפונים. על מנת לזרז את תהליך האימות של המעבד החדש של ARM, קיידנס שחררה ערכת "אימוץ מהיר" ל-7 ננומטר (Rapid Adoption Kit – RAK) המאפשרת ללקוחות לשפר הביצועים, את צריכת ההספק והקטנת שטח ובסופו של דבר לקצר את זמן היציאה אל השוק.
ערכת האימוץ המהיר, עבור מעבדי 7 ננומטר, כוללת תיעוד מקיף המאפשר ללקוחות לבצע אופטימיזציה של זרימת היישומים הדיגיטלית הקיימת של קיידנס באמצעות התכונות העדכניות ביותר להשגת מטרות ה-PPA (Power, Performance, Area). זאת, בעת יצירת התכנונים השונים בשימוש במעבד Cortex A76.


בנוסף, קיידנס עבדה בשיתוף פעולה עם ARM על מנת לוודא כי ערכת האימות תשפר את סך תהליכי האימות והבקרה וכפועל יוצא את התפוקה עבור לקוחות המשתמשים ב-Cortex A76.
"השקת מעבדי ה-Cortex A76 מביאה עמה הזדמנויות רבות לחדשנות בלפטופים, פלאפונים ועוד מחשבים עם שיפורים של 35% בביצועים, שנה אחר שנה", כך ציין נאנדן נאימפלי (Nandan Nayampally), סגן נשיא לקוחות ב-ARM. "בעזרת התקשורת רציפה עם קיידנס, אנחנו יכולים לספק סביבות פיתוח משופרות המניעות בידול ללקוחותינו והם בתורם מספקים פתרונות אינטליגנטיים".


"עבדנו בשיתוף מלא עם ARM על מנת להבטיח כי ההטמעה הדיגיטלית שלנו, כלי ה-Signoff וערכת האימות יתמכו ב-Cortex A76 שלהם, על מנת שלקוחות יוכלו לייצר תכנונים חדשניים, ויעילים, למעבדי 7 ננומטר ולהגיע לרמות חדשות של עוצמות וביצועים". כך ציין ד"ר צ'ין-צ'י טאנג (Chin-Chi Teng), סגן נשיא בחטיבת הדיגיטל וה-Signoff בקיידנס. "ההתקשרות המתמשכת עם ARM תספק למתכנתים ומהנדסי חומרה את הבטחון הדרוש, בשילוב עם טכנולוגיות המאפשרות לפרויקטים להגיע לשוק מהר יותר".

עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
אינפיניבנד מאיצה ששה מתוך עשרת מחשבי העל המהירים בעולם
פתרונות האינפיניבנד והאיתרנט של מלאנוקס מקשרים 296 מערכות או 59% מתוך כלל פלטפורמות ה- TOP500, המייצגים 37% צמיחה תוך 12 חודשים (יוני 2018-יוני 2019)
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
דיווח, אפל עדיין מבקשת לרכוש את פעילות המודמים לדור החמישי של אינטל
זאת למרות ההסדר אליו הגיעה עם קוואלקום באשר לשימוש במודמים של האחרונה.
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות