פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

קיסייט נבחרה לפרויקט של האיחוד האירופאי להאצת הדור החמישי

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
5G KEYSIGHT VISUAL
 

קיסייט טכנולוגיות (Keysight Technologies) נבחרה להשתלב בפרויקט חדש של האיחוד האירופאי להאצת האימוץ של רשתות דור חמישי 5G במדינות אירופה – 5G Verticals INNovation Infrastructure (ר"ת 5G-VINNI). קיסייט תשמש ספקית הטכנולוגיה היחידה במיזם הפעילה בתחומי הבדיקות (test), מדידה (measurement) ונראות של הרשת (network visibility). למיזם האירופאי שותפים סך הכול 23 גופים, בהם מפעילות טלקום גדולות, ספקיות טכנולוגיה ואוניברסיטאות. בין השותפות הנוספות במיזם: בריטיש טלקום, טלפוניקה, אריקסון, נוקיה, סמסונג, סיסקו, ועוד.


5G-VINNI הינו מיזם מחקר וחדשנות הממומן על ידי תכנית Horizon 2020 של האיחוד האירופאי. במסגרת המיזם יוקם מתקן ניסויים המיועד לביצוע ולידציה ובחינת ביצועים של טכנולוגיות דור חמישי חדשות, ולבחון פתרונות לתעשיות ורטיקליות, דוגמת: רכב, בטחון, בריאות, שילוח, מדיה ובידור. ההיקף הכספי של המיזם כ-20 מיליון אירו, הוא יסונכרן על ידי ספקית הטלקום הנורווגית Telenor Group, והוא צפוי להימשך כשלוש שנים. המיזם יופעל ב-4 אתרים מרכזיים הממוקמים בנורווגיה, בריטניה, ספרד ויוון. בנוסף, אתרי ניסויים יוקמו בגרמניה ופורטוגל.


קיסייט תתרום למיזם מהניסיון והיכולות שלה בתחומים של בדיקות ומדידות רשת החיוניות בפריסה של רשתות 5G ושירותים מבוססי דור חמישי. פתרונות קיסייט ייפרסו במסגרת ניסויים של טכנולוגיות בשלבי האב-טיפוס (prototype), וביצירת תרחישים לריצה על הרשתות הנבדקות.קאילאש נאראיאן, סגן נשיא ומנהל כללי של קבוצת Wireless Devices and Operators בקיסייט, ציין כי "אנו נרגשים להצטרף למיזם 5G-VINNI ולתרום מהפתרונות שלנו הסקיילבילים ומבוססי תוכנה בתחומי תכנון ובדיקות מקצה לקצה של טכנולוגיות הדור החמישי. המטרה שלנו היא שכול האקוסיסטם של תעשיית המובייל יפנים את מלוא הפוטנציאל של ה-5G ובמגוון של אפליקציות ומכשירים."

עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
קיידנס הכריזה על הרחבת פורטפוליו הענן שלה עם גישה מאובטחת לסביבת התכנון הווירטואלית של TSMC
פתרון התכנון מבוסס הענן של קיידנס הוא חלק מתיק מוצרי הענן הרחב יותר של החברה, אשר מספק סביבת ענן מנוהלת ומותאמת EDA
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
אמימון נמכרה ב- 55 מליון דולר לאחר השלמת המהפך בקוו מוצרי החברה
אמימון מתמחה בפיתוח שבבים להעברת שידורי וידאו אלחוטיים באיכות גבוהה בזמן אמת, ובין לקוחותיה נמצאים מרבית חברות הוידאו המקצועי, כולל אלה...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות