פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

סינופסיס הכריזה על ערכת פיתוח HPC חדשה למעבדי ראיה מלאכותית

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
snps logo sts purple grey
 

חברת סינופסיס הכריזה על ערכת פיתוח ה-DesignWare High Performance Core (HPC) עבור מעבדי E V6x, במטרה לסייע למתכננים לעמוד בדרישות הביצועים, צריכת ההספק והשטח של המערכות על גבי שבב שלהם עבור יישומי ראייה משובצת (EV) ואינטליגנציה מלאכותית (AI). ערכת הפיתוח DesignWare HPC כוללת חבילה של שבבי זיכרון במהירות גבוהה ובצפיפות גבוהה ושל ספריות לוגיות בעלות התמחויות ייחודיות, המאפשרת למתכנני מערכות על גבי שבב למטב את יחידות עיבוד ה-vector DSPs ומנועי ה-CNN (Convolutional Neural Network) הכלולים במעבד ה-EV6x בכדי להשיג מהירות מירבית, שטח מזערי, צריכת הספק מזערית או את האיזון האופטימלי בין שלושה משתנים אלה. בכפוף לדרישות של יישום היעד, מתכננים העושים שימוש בערכת הפיתוח HPC עבור מעבד EV6x יכולים למטב את המימוש שלהם כך שישיג הפחתה של 39% בצריכת ההספק, צמצום של 10% בשטח או שיפור של 7% בביצועים עבור המערכות על גבי שבב שלהם.
ערכת הפיתוח HPC החדשה עבור מעבדי הראייה הממוחשבת המשובצת EV6x כוללת מימושי יחידות זיכרון מטמון מהירים, SRAM בעלי שתי יציאות תקשורת וצפיפות גבוהה ביותר, וחבילה של תאים לוגיים הכוללים multi-bit flip-flops, וכן מדחסים ומרבבים המאפשרים למתכננים לשפר את ביצועי המעבדים של המערכות על גבי השבב שלהם ולקצר את הזמן עד ל-tapeout. קיימות אפשרויות זמינות גם עבור תהליך overdrive או מתח נמוך, "פינות" PVT (Process, Voltage, Temprature), תאים מרובי ערוצים ובדיקות עצמיות ותיקון עצמי מובנים עבור זכרונות (BIST – Built-In Self Test). תסריטים ((scripts ממוטבים של זרימת תכנון(design flow) וייעוץ של מומחים בנוגע למיטוב ליבות, כולל שירותי מימוש FastOpt, זמינים גם הם בכדי לסייע לצוותי תכנון להשיג את מטרות תכנון המעבדים וה-SoC (System on a Chip) שלהם בזמן הקצר ביותר האפשרי.
"ל-IP הפיזי בו משתמשים לצורך מימוש של מעבדים בתוך מערכות חכמות יש השפעה משמעותית על הביצועים, צריכת ההספק והשטח של התכנון", אמר ג'ון קוטר, סגן נשיא לשיווק IP בסינופסיס. "השילוב בין ערכת הפיתוח DesignWare HPC ומעבדי הראייה EV6x מאפשר למתכננים למטב את הליבות שלהם עבור כל טווח המהירויות, ההספקים והשטחים הנדרשים בכדי לעמוד בדרישות היחודיות של המערכות על גבי שבב שלהם".עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
אינפיניבנד מאיצה ששה מתוך עשרת מחשבי העל המהירים בעולם
פתרונות האינפיניבנד והאיתרנט של מלאנוקס מקשרים 296 מערכות או 59% מתוך כלל פלטפורמות ה- TOP500, המייצגים 37% צמיחה תוך 12 חודשים (יוני 2018-יוני 2019)
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
דיווח, אפל עדיין מבקשת לרכוש את פעילות המודמים לדור החמישי של אינטל
זאת למרות ההסדר אליו הגיעה עם קוואלקום באשר לשימוש במודמים של האחרונה.
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות