פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

בוב סוואן יהפוך למנכ"ל הקבוע של אינטל

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
BOB SWAN
 בוב סוואן, מנכ"ל אינטל. צילום יח"צ - אינטל

אינטל הודיעה היום (ה') כי מועצת המנהלים שלה החליטה לבחור ברוברט (בוב) סוואן כמנכ"ל. סוואן, בן 58, המכהן כמנכ"ל הביניים של אינטל במשך שבעה חודשים וכמנהל כספים ראשי מאז 2016, הוא המנכ"ל השביעי בהיסטוריה של אינטל. סוואן גם נבחר למועצת המנהלים של אינטל.

טוד אנדרווד, סגנו של סוואן במחלקת הכספים ומנהל מחלקת התכנון והבניה של אינטל ימלא את תפקידו של מנהל הכספים הראשי בעת שהחברה תטפל בחיפוש פנימי וחיצוני אחר סמנכ"ל כספים קבוע.

"כאשר אינטל ממשיכה לשנות את עסקיה כדי לנצל יותר הזדמנויות ומתרחבת גם לתחומים כגון מרכזי נתונים, בינה מלאכותית ונהיגה אוטונומית, תוך המשך הפקת ערך מעסקי ה - PC, סיכמה ועדת האיתור לאחר חיפוש יסודי כי בוב הוא שיוביל את אינטל לעידן הבא של הצמיחה ", אמר יו"ר מועצת המנהלים של אינטל אנדי בראיינט. "ועדת החיפוש ביצעה הערכה מקיפה של מגוון רחב של מועמדים פנימיים וחיצוניים לזיהוי המנהיג הנכון בנקודה קריטית זו של אינטל, שקלנו מנהלים בכירים רבים והגענו למסקנה כי הבחירה הטובה ביותר היא בוב. גם העבודה הבולטת שביצע בוב כמנכ"ל זמני בשבעת החודשים האחרונים, כפי שהדבר משתקף בתוצאות הבולטות של אינטל ב - 2018. הביצועים של בוב, הידע שלו על העסק, הפיקוד על אסטרטגיית הצמיחה שלנו והכבוד שהרוויח מהלקוחות שלנו, מהבעלים ומעמיתיו אישרו כי הוא המנהל הנכון להוביל את אינטל ".

"בתפקידי כמנכ"ל ביניים, פיתחתי הבנה עמוקה יותר של ההזדמנויות והאתגרים של אינטל, העובדים שלנו והלקוחות שלנו", אמר סוואן. "כשהייתי מנכ"ל זמני, התמקדתי מיד בניהול החברה ועבודה עם הלקוחות שלנו, וכשהמועצה ניגשה אלי כדי לקבל את התפקיד לצמיתות, קפצתי על ההזדמנות להוביל את החברה המיוחדת הזו. 2018 הייתה שנה יוצאת דופן עבור אינטל ואנו נמצאים בעיצומו של הפיכת החברה כדי להמשיך את ההזדמנות הגדולה ביותר שלנו בשוק אי פעם. אני גאה לקבל את ההזדמנות להמשיך לעבוד לצד הלוח שלנו, צוות המנהיגות שלנו, ויתר 107,000 העובדים המעולים יסייעו לנו להצעיד את החברה קדימה.".

כאמור, סוואן שימש בתפקיד סמנכ"ל הכספים של אינטל מאז אוקטובר 2016. בתפקיד זה הוא הוביל את המימון הגלובלי, מיזוגים ורכישות, קשרי משקיעים, IT ואסטרטגיה ארגונית. לפני הצטרפותו לאינטל, שימש סוואן כשותף תפעולי בחברת ג'נרל אטלנטיק ושימש בדירקטוריון של אפלייד מטיריאלס. הוא גם שימש בעבר תשע שנים כסמנכ"ל כספים של eBay. מוקדם יותר בקריירה שלו, הוא היה CFO של מערכות נתונים אלקטרונית בחברת TRW . הוא גם שימש סמנכ"ל כספים, COO ומנכ"ל וובאן גרופ בע"מ, והחל את הקריירה שלו ג 'נרל אלקטריק, שם שירת במשך כ-15 שנים בתפקידים בכירים באגף הכספים.

עוד בתחום תכנון אלקט

כתבות נוספות בתחום

‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
ערימות שבבים במוקד ההתעניינות ב-Semicon West
מהנדסים מאינטל ומ-TSMC ומחקר ממשלתי הציגו בתערוכה פיתוחים בתחום האריזה ואת האתגרים שלפנינו. הם שואפים ליצור קטלוג של שבבונים (chiplets) שאפשר...
קרא עוד
‫תכנון אלק' (‪(EDA‬‬
אינטל במו"מ למכירת הפטנטים שלה לקישוריות לקונה יחיד, ההערכה: מדובר באפל
מדובר במכירת הפטנטים הגדולה מאז פשיטת הרגל של נורטל ב-2011. ההערכה שמכירת חבילת הפטנטים כולה תלווה גם במכירות חטיבת המודמים כולה, או לפחות...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות