פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

 

smic_logo
 

 

Semiconductor Manufacturing International (SMIC), Brite Semiconductor ו Synopsys משתפות פעולה בפיתוח של פלטפורמה שמאפשרת למתכננים, משלבי מערכות ויצרני ציוד מקורי להאיץ ולבדל את מערכות האינטרנט של הדברים מהדור הבא שלהם, לדברי החברות.


הפלטפורמה שכוללת את תת המערכת להיתוך מידע DesignWare ARC של סינופסיס עם מעבד ARC EM9D, USB ופתרונות I3C IP שולבה על ידי שירותי התכנון של ברייט באמצעות תהליך ההספק המאוד נמוך (ULP) 55-nm של SMIC. התוצאה של שיתוף הפעולה היא פיתוח מוצלח של שבב ניסוי שמפגין הפחתה של עד 45% בהספק הדינמי והפחתה של 70% בהספק הזליגה בהשוואה לטכנולוגיית תהליך ה-55LL של SMIC. הפלטפורמה הזאת מספקת ללקוחות נקודת התחלה מוכחת ליצירת תכנוני האינטרנט של הדברים שלהם ומאפשרת שילוב של פונקציות מותאמות אישית לפי הזמנה, תוך הפחתת עלויות, ציינו החברות.

בנוסף, סינופסיס מציעה ערכת פיתוח אינטרנט של הדברים מסחרית ל-ARC המבוססת על הפלטפורמה כדי להקל על פיתוח תוכנה למערכות המבוססות על מעבדי ARC.

שירותי התכנון של ברייט סיפקו פתרונות מוכנים לשימוש לפיתוח ASIC ומערכות על שבב בתהליך ה-55-nm המתקדם של SMIC. באמצעות שיתוף הפעולה הזה,ברייט יישמה תכנון שיכול לשמש את הלקוחות כבסיס שאותו יתאימו ליישום היעד שלהם. השירותים האלה מאפשרים למפתחי שבבים להאיץ משמעותית את זמן ההגעה לשוק של יישומי אינטרנט של הדברים כולל בית חכם, מכשירים לבישים, עיר חכמה ויישומים תעשייתיים.

יחד עם שותפים בסביבת המעגלים המודפסים, SMIC עוזרת לבתי תכנון לפתח שבבים שיכולים לשמש במגוון של יישומי האינטרנט של הדברים. על ידי הורדת מתח הפעולה של המוצרים ומיטוב התכנון של המכשיר וה-IP, המתכננים יכולים להפחית מאוד את צריכת החשמל הדינמית והסטטית של המוצרים שמיושמים בתהליך ה-ULP 55-nm של SMIC, תוך הפחתת העלויות הכוללות של המערכת.

תת המערכת IP להיתוך מידע ARCשל סינופסיס, שמותקנת בפלטפורמת האינטרנט של הדברים, היא מוצר IP עם חומרה ותוכנה לפני תיקוף שממוטב לשימוש במכשירים שמחייבים צריכת אנרגיה מינימלית. התקני מימשק היקפיים בצימוד הדוק, כולל אפנון תפיפות פולסים (PDM), ו-I2S יחד עם ספריית התוכנה לעיבוד קול הכלולה מפשטים את היישום של פונקציות קול ודיבור במגוון של יישומים כגון מימשקי משתמש קוליים לשדה רחוק ופקודות קוליות ללא ידיים. בנוסף, בקר ה-MIPI I3C התואם לתקנים מאפשר שידור נתונים בקצב גבוה שמאפשר שילוב חיישנים מרובים במערכת של שבב. בקר ה-USB 2.0 המשולב DesignWare הוא מוכח בסיליקון ומיליארדי התקנים מסופקים.

.

עוד בתחום ייצור - FABS

כתבות נוספות בתחום

‫יצור (‪(FABs‬‬
אינפיניון העניקה לטאואר-ג'אז את פרס "יצרנית השנה"
החברה קיבלה את הניקוד הגבוה ביותר עבור תמיכתה וביצועיה הטכנולוגיים, שיתוף הפעולה ומחויבותה להצלחתה של אינפניון
קרא עוד
‫יצור (‪(FABs‬‬
טאואר-ג'אז רשמה ב-2018 הכנסות של 1.3 מיליארד דולר
קיבלה את ההסמכה העדכנית ביותר בתקן אבטחת איכות IATF 16949 המחמיר והמתקדם ביותר, הנדרשת לייצור רכיבים לשוק הרכב; מגדילה את אפשרויות הייצור של...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות