פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

מיקרון מציגה כרטיסי מיקרו SD תעשייתיים למעקב וידאו

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
MU11
 

 


מיקרון טכנולוגיות הכריזה על תיק שלם של פתרונות אחסון בקצות הרשת למעקב וידיאו שיאפשרו מודלי פריסה שונים ויפחיתו את עלות הבעלות הכוללת בשימושים מסחריים וארגוניים. מוצרי המיקרו SD ברמה תעשייתית החדשים ינצלו את טכנולוגיית ה-3D NAND של מיקרון, ויספקו עד 256GB של אחסון בצפיפות מאוד גבוהה.


הפתרונות החדשים של מיקרון מאפשרים למתכנני מערכות חופש בתכנון של מערכות מעקב וידיאו מבוזרות גדולות. גישת הארכיטקטורה הזאת מאפשרת אחסון כמויות גדולות של וידאו בקצות הרשת, עם רמת אמינות להקלטת וידיאו 24x7, לדברי החברה.

גרסאות ה-32GB ו-64GB של כרטיסי המיקרו SD התעשייתיים של מיקרון זמינים עכשיו, וגרסאות ה-128GB ו-256GB צפויות להתחיל דגימה כללית בתחילת 2018 וההספקה הכמותית תתחיל ברבעון השני של השנה, לדברי החברה.
מיקרון הוסיפה שכרטיסי המיקרו SD בצפיפות מאוד גבוהה שלה שמשתמשים בטכנולוגיית 3D NAND עם 64 שכבות ייוצרו במפעלי הייצור של מיקרון בסינגפור.
מיקרון גם הודיעה על שיתוף פעולה עם איגוד ענף האבטחה וההגנה של שנז'ן (SSPIA) ועם שותפת הערוץ הסיני, ג'יניו גלובל, כדי להאיץ את הפיתוח באזור של הפתרונות החדשים שמבוססים על מיקרון.
"ענף מעקב הווידאו ייחודי בכך שלקוחותיו דורשים ביצועי הקלטות עקביים במשך שנים של שימוש", אמר ג'ף ביידר, סגן הנשיא של חטיבת העסקים המוטבעים של מיקרון. "אחסון בקצות הרשת משפר את הנתונים הכלכליים של השוק עתיר הצמיחה הזה ומביא ערך ליצרני מצלמות, משלבי מערכות ולקוחות קצה על ידי שיפור איכות הווידאו והגברת אמינות המערכת".
"שיתופי הפעולה שלנו עם ג'יניו והאיגוד של הענף בשנז'ין יעזרו להבטיח שמיקרון מתואמת עם תקני התעשייה כשהיא מרחיבה את מוצרי האחסון שלה ואת הנוכחות בסין ומעבר לה", המשיך ביידר.

עוד בתחום IPS וזכרונות

כתבות נוספות בתחום

‫ ‪וזכרונות IPs‬‬
סיוה: הסכם מכירת מעבדי נהיגה אוטונומית על רקע רבעון חלש והפסקת ייצור המודמים על ידי אינטל
סיוה מודיעה על הסכם עם יצרן רכב גדול לאספקת מעבדי בינה מלאכותית לנהיגה אוטונומית; צופה שיפור בתמלוגים מסמארטפונים בהמשך השנה
קרא עוד
‫ ‪וזכרונות IPs‬‬
בלעדי: דרק מאייר מנכ"ל Wave Computing: "הרכישה של מלאנוקס ע"י Nvidia מצביעה על ההערכה הרבה למהנדסים הישראלים בחברות הטכנולוגיה האמריקאיות"
דרק מאייר, מנכ"ל חברת Wave Computing ביקר לאחרונה בישראל וחלק עימנו את פעילותה המרתקת של חברתו.
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות