פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

TJ_Rodgers
טי ג'יי רוג'רס

מנכ"ל חברת השבבים סייפרס T.J. רוג'רס יפרוש השבוע מעמדת הניהול בחברה שהקים לפני 34 שנים.

סייפרס מסרה כי היא החלה בחיפוש מנכ"ל שיחליף את רוג'רס. בינתיים, ארבעה משנים לנשיא סייפרס הנוכחי יחברו הודעות בשם לשכת המנכ"ל וינהלו את הפעילות המבצעית היומיומית של החברה. הקבוצה כוללת את חאסן אל-ח'ורי ( סגן נשיא בכיר בחטיבת מערכות לתכנות), דנה נזריאן (EVP, חטיבת מוצרי זיכרון), ג'ו ראושמאייר (EVP, ייצור) ותד טרנט (CFO).

 

רוג'רס, אחד המנכ"לים הליברטיניים הבוטים ביותר בעמק הסיליקון, היה ידוע בדיבורו הישיר: "ספר את זה בדיוק כמו שזה היה" הרבה לפני שסגנון תקשורת זה הפך פופולרי בבחירות המקדימות לנשיאות ארה"ב השנה.

 

רוג'רס, שחגג יום הולדת 68 במארס, לא עוזב את סייפרס. הוא יישאר במועצת המנהלים של החברה כמנהיג של כצמה פרוייקטי מפתח טכניים, מסרה החברה.

"מועצת המנהלים והצוות הבכיר דחקו בי להביא דם חדש לתוך החברה. עכשיו יהיה לי זמן לעבוד במשרה מלאה על הטכנולוגיה אשר ריתקה אותי מאז גיליתי את תחום האלקטרוניקה כשהייתי תלמיד בכיתה ה'" כתב רוג'רס שהוסיף כי עד כה גם כמנכ"ל הקדיש 30% מזמנו לפרויקטי מפתח.

 

לאחר המיזוג המוצלח עם ספנשן, ניסתה סייפרס בשנה האחרונה להתמקד במלחמות הצעות מחיר לרכישת ISSI ולאחר מכן אטמל בשתי הפעמים נכשלה סייפרס בנסיון להציע הצעות נגדיות.

בתוך כך הודיעה סייפרס כי חתמה על רכישת עסקי ה-IOT של חברת ברודקום תמורת 550 מיליון דולר. לדברי רוג'רס, הרכישה תחזק את מעמדה המוביל של סייפרס בתחום המערכות המשובצות ותרחיב את טביעת הרגל שלה בשוק ה-IOT הצומח במהירות.

לפי תנאי העסקה הרכישה כוללת את חטיבות -WIFI בלוטות' וזיגבי וכן את הקניין המוכני ואת מותג WICED ביחד עם סביבת הפיתוח.

החטיבה הנרכשת של ברודקום העסיקה כ-430 עובדים ויצרה בשנה האחרונה הכנסות בשווי 189 מיליון דולרים. הרכישה תחזק את מצמדה של סייפרס  בתחומי מערכות משובצות לרכב ולתעשייה, ותבסס את מובילותה בתחום ה-IOT הצרכני הגדל, מגזר הכולל מיחשוב לביש ופתרונות אוטומציה ביתית.

 

 
עוד בתחום תוכנות משובצות

כתבות נוספות בתחום

‫תוכנות משובצות‬
רנסאס רוכשת את IDT תמורת 6.7 מיליארד דולרים
חברת השבבים היפנית המתמחה בתחומי מוצרים מעורבים, קישוריות וכוח אלחוטי מצרפת אליה חברה העוסקת בתחום דומה, אך מציעה פתרונות משלימים
קרא עוד
‫תוכנות משובצות‬
עליבבא רכשה את C-Sky Microsystems מפתחת מעבדים למערכות משובצות מחשב
המהלך מדגיש מגמה גוברת בקרב חברות כמו גוגל, אמזון ועליבבא, שלהוטות לבלוע חברות שבבים מתוך מטרה לתכנן שבבים שמתאימים לעסקים שלהן.
קרא עוד


תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות