פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

אירופה מתחילה פרויקט של נהיגה אוטונומית מבוססת GSA

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
2016 12 27 eete jh ficosa11
 הלוגו של ESCAPE (European Safety Critical Applications Positioning Engine), פרויקט של נהיגה אוטונומית שמובילה החברה הספרדית FICOSA, עם שותפות מרחבי אירופה: GMV מספרד, רנו ו-IFSTTAR מצרפת, STMicroelectronics ו-Istituto Superiore Mario Boella מאיטליה.


הסוכנות האירופית למערכות לוויין לניווט גלובלי (GSA) התחילה את ESCAPE, פרויקט תלת שנתי בהיקף של 5.4 מיליון אירו כדי לנצל את השירותים שמציעה גלילאו, מערכת הניווט הלווייני האירופית, בתחום הנהיגה האוטומטית.
את ESCAPE (European Safety Critical Applications Positioning Engine) מובילה החברה הספרדית FICOSA יחד עם שותפות מרחבי אירופה: GMV מספרד, רנו ו-IFSTTAR מצרפת, STMicroelectronics ו-Istituto Superiore Mario Boella מאיטליה.


היעד של הקונסורציום ESCAPE הוא לספק עד 2019 מנוע איכון חדשני שיותאם לעמידה בדרישות הבטיחות שיציגו יישומי התעבורה בדרכים שיכללו אוטומציה.


ESCAPE יאפשר דרגה גבוהה של היתוך נתונים באמצעות חיישנים שונים ברכב וניצול של גורמים מבדלים טכנולוגיים חשובים כגון השירות "איכון נקודתי מדיוק" (PPP), שימוש פוטנציאלי במודל היונוספרי של גלילאו והספקת "שכבת כלילות" כדי להעריך את רמת האמון שאפשר לשייך למידע האיכון שמספק המכשיר.

 

לדברי החברות שמעורבות בפרויקט, ESCAPE יקבע פרדיגמה חדשה בתוך ובין הטכנולוגיות שמאפשרות אוטומציה של רכב דרכים. מילת המפתח העיקרית בפרדיגמה החדשה הזאת היא "מוכוון בטיחות" ואילו המסלול הוא השילוב של מקורות מרובים של מידע איכון (מערכות לוויינים מרובות, תדרי אותות מרובים וחיישנים מרובים ברכב כולל מפות) ושירותים בדיוק גבוה.
ESCAPE ממומן במסגרת תוכנית האלמנטים היסודיים של GSA. זה מנגנון חדש למימון מו"פ של האיחוד האירופי שתומך בפיתוח של ערכות שבבים, מקלטים ואנטנות עם יכולת EGNSS, והיעדים העיקריים שלו הם לפשט את האימוץ של מערכות ה-GNSS האירופיות תוך שיפור התחרותיות של התעשייה באיחוד האירופי, על ידי מתן מענה לצורכי משתמשים ספציפיים במגזרי שוק עם עדיפות.עוד בתחום רכיבים

כתבות נוספות בתחום

‫רכיבים‬
האימוץ של מצלמות מרובות עדשות בסמארטפונים צובר תנופה
הדור הבא של מכשירי הדגל Galaxy S10 של סמסונג יכללו מצלמות בעלות שלוש עדשות
קרא עוד
‫רכיבים‬
TPG Capital השלימה את רכישת ווינד ריבר מאינטל
את החברה העצמאית החדשה יוביל ג'ים דוגלס, נשיא ומעתה מנכ"ל ווינד ריבר.
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות