פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

מלאנוקס מינתה סמנכ"לים חדשים

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
shmuel6001
 שמואל אטלי, סמנכ"ל מתאמי ומעבדי חומרה במלאנוקס. צילום עצמי

מלאנוקס הכריזה על מינוים של שמואל אטלי, אלברט בנזוני, מיכאל דובמן, דזנג פנג, צחי עובד ואסף וכטל לסמנכ"לים בחברה, ועל מינוים של רועי ארמוני ואיל פרוסט למהנדסים ראשיים בכירים.

אטלי מונה לסמנכ"ל מתאמי ומעבדי חומרה. הוא מנהל את פיתוח החומרה עבור מתאמים מסדרות ConnectX ו-Innova, וכן את מוצרי המערכת על שבב BlueField. אטלי הוא בעל תואר ראשון בהנדסת חשמל מהטכניון.

בנזוני הוא סמנכ"ל הנדסת הסיליקון פוטוניקס החדש של מלאנוקס. הוא אחראי על פיתוח תהליכי יצור רחבי היקף ועל מעבר מפיתוח ליצור של קו מוצרי הקישוריות המבוססים על סיליקון פוטוניקס. לבנזוני תארים שניים בהנדסת חשמל ובהנדסת מכונות מאוניברסיטת Lehigh ומאוניברסיטת מדינת ניו-יורק, בהתאמה.

דובמן מונה לסמנכ"ל תוכנה, והוא מנהל את קבוצות פיתוח התוכנה העוסקות במחשוב עתיר ביצועים, אינטיליגנציה מלאכותית ותוכנות האצה. הוא אחראי על אספקת ביצועי רשת ברמה בינלאומית ללקוחות החברה. דובמן אוחז בתואר ראשון במתמטיקה מאוניברסיטת בן גוריון.

פנג מכהן מעתה כסמנכ"ל טכנולוגיית סיליקון פוטוניקס, והוא מנהל את תכנון השבבים ואת הפיתוח הטכנולוגי של טרנסיברים אופטיים מבוססי סיליקון פוטוניקס מסדרת LinkX. לפנג תואר דוקטור בפיזיקה מאוניברסיטת פודאן בסין.

עובד הוא סמנכ"ל ארכיטקטורת התוכנה החדש של מלאנוקס. במסגרת תפקידו אחראי עובד על ניהול ארכיטקטורת התוכנה של מתאמי הרשת והמערכות על שבבים של החברה. הוא בעל תואר ראשון ותואר שני בהנדסת חשמל מאוניברסיטת תל אביב.

וכטל מונה לסמנכ"ל פיתוח עסקי והוא אחראי על צמיחתה העסקית של מלאנוקס בשווקי התאגידים, השירותים הפיננסיים, התקשורת והבידור. הוא בעל תואר ראשון בהנדסת חשמל ומדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב, ותואר שני במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

פרוסט מונה למהנדס ראשי בכיר והוא אחראי על תכנון אנלוגי ותכנון מארזים, וכן על תחום שלמות האות (Signal integrity) במוצרי השבבים של מלאנוקס. הוא בעל תואר הנדסאי ממכללת אורט עפולה.

ארמוני מכהן מעתה כמהנדס ראשי בכיר. הוא אחראי על תחום האימות הפורמלי, ומנהל את פיתוח התוכנה והטכנולוגיות שמבטיחות את תקינותו והצלחתו בסבב ראשון של תכנון השבבים במלאנוקס. לארמוני תואר דוקטור במדעי המחשב מהאוניברסיטה העברית.

לדברי אייל ולדמן, נשיא ומנכ"ל מלאנוקס, "המינויים החדשים הוכיחו שביכולתם להצעיד את הטכנולוגיה ואת עסקי החברה קדימה. מאחר שאנחנו מתפתחים לכיוונים טכנולוגיים ועסקיים חדשים, כל אחד מהמנהלים האלה יביא עמו מומחיות ויכולות שיקדמו את הצלחתנו"

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
אוני' בן גוריון מקימה קרן של מיליון דולר לסטאטרפים של סטודנטים
הקרן תשקיע מיליון דולר במשך שלוש שנים, ובבן גוריון מציינים כי היא הראשונה מסוגה שהוקמה על ידי אוניברסיטה...
קרא עוד
שבבים
ראדא מדווחת על גידול של 29% בהכנסות ברבעון הראשון ביחס לרבעון המקביל אשתקד
דב סלע, מנכ"ל ראדא: "לאחרונה הקמנו חברה בת בארה"ב וכבר קיבלנו מספר הזמנות ראשוניות מלקוחות בארה"ב"
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות