פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
audiocodes
 

 

אודיוקודס ספקית פתרונות תקשורת קולית המאפשרים לעסקים ולספקי שירותים לעבור לרשתות IP מלאות, פרסמה היום את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון אשר הסתיים ביום 31 במרץ 2017.

ההכנסות ברבעון הראשון של שנת 2017 הסתכמו ב-37.4 מיליון דולר, לעומת 37.8 מיליון דולר ברבעון הרביעי של שנת 2016 ו-34.8 מיליון דולר ברבעון הראשון של שנת 2016. הרווח הנקי הסתכם ברבעון הראשון של שנת 2017 ב-1.3 מיליון דולר או 4 סנט למניה בדילול מלא, לעומת הפסד נקי של 222 אלפי דולר או 1 סנט למניה בדילול מלא ברבעון הראשון של שנת 2016.

הרווח הנקי על בסיס Non-GAAP הסתכם ברבעון הראשון ב-2.5 מיליון דולר, או 7 סנט למניה בדילול מלא, לעומת רווח נקי של 1.6 מיליון דולר או 4 סנט למניה בדילול מלא ברבעון הראשון של שנת 2016.
הרווח הנקי על בסיס Non-GAAP אינו כולל: הוצאות הקשורות למתן אופציות; הפחתת נכסים בלתי מוחשיים; הוצאות המתייחסות לתשלומים דחויים בגין הרכישה של Active Communications Europe; והוצאות או הכנסות מס שלא במזומן בגין עדכון מיסים נדחים. התאמה בין הרווח הנקי GAAP ו-Non-GAAP מופיעה בטבלאות דוח רווח והפסד המצורפות להודעה לעיתונות זו.

החברה ייצרה ברבעון הראשון תזרים מזומנים חיובי מפעילות שוטפת של 854 אלפי דולר. נכון ליום 31 במרץ 2017, היו בידי החברה מזומנים ושווי מזומנים, פיקדונות בנקאיים, ובטוחות סחירות בהיקף של 62.8 מיליון דולר, לעומת 69.5 מיליון דולר ב-31 בדצמבר 2016. הירידה בהיקף מזומנים ושווי מזומנים, פיקדונות בנקאיים ובטוחות סחירות נבעה מהשימוש במזומן להמשך רכישת מניותיה הרגילות של החברה במסגרת תכנית רכישת המניות שלה.

"אנו שמחים לדווח על התוצאות הפיננסיות לרבעון הראשון של 2017", אמר שבתאי אדלרסברג, נשיא ומנכ"ל אודיוקודס. "הביצועים הפיננסיים שלנו ברבעון תואמים את תחזית ההכנסות שלנו לשנה הקרובה, ואת תכנית הצמיחה האסטרטגית שלנו בפעילות ה- UC-SIPבשיעור שנתי של 15% עד 20%.

המגמה הגלובלית של מעבר שירותי קול לשירותים מבוססי IP בלבד והצמיחה המתמשכת בתחומי התקשורת האחודה (UC), תקשורת אחודה כשירות ענן (UCaaS), שירותי Trunking SIP ושווקי מוקדי שירות לקוחות תרמו כולם לביצועים העסקיים החזקים שלנו. הרבעון הראשון של 2017 הינו הרבעון השלישי ברציפות בו ההכנסות ממוצרי שערי הגישה (Gateways) גדלות לאחר שירדו ב-2015 ובמחצית הראשונה של 2016, מה שמדגיש את חוזקתו של קו עסקיי רשתות הקול שלנו.
אנו ממשיכים להתמקד בחיזוק שיתופי הפעולה האסטרטגיים שלנו עם שחקנים מובילים בשוק ה- Microsoft Skype for business ובשווקי ה- UCaaSבעוד אנו ממשיכים לזכות בהזדמנויות ופרויקטים מצד לקוחות. בנוסף, המשכנו בתכנית הרכישה העצמית של מניות החברה ברבעון הראשון על מנת להשיא ערך לבעלי המניות, שכן אנו בטוחים באיתנותם של ההזדמנויות העסקיות העתידיות שלנו" סיכם מר אדלרסברג.
תכנית רכישה עצמית של מניות
במהלך הרבעון אשר הסתיים ביום 31 במרץ 2017, רכשה אודיוקודס 1.1 מיליון מניות במסגרת תכנית הרכישה העצמית בהיקף כספי של כ-7.3 מיליון דולר. נכון ליום 31 במרץ 2017 ומאז תחילת תכנית הרכישה העצמית באוגוסט 2014, רכשה אודיוקודס סך של 13.1 מיליון מניות בסכום כולל של כ-61.5 מיליון דולר.
ב-20 במרץ 2017, אישר דירקטוריון החברה הגשת בקשה לבית המשפט לצורך אישור תכנית נוספת לרכישה עצמית של מניות החברה בסך 15 מיליון דולר. החברה הגישה את הבקשה ומצפה לקבל תשובה מבית המשפט בשבועות הקרובים.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
ראדא מדווחת על גידול של 29% בהכנסות ברבעון הראשון ביחס לרבעון המקביל אשתקד
דב סלע, מנכ"ל ראדא: "לאחרונה הקמנו חברה בת בארה"ב וכבר קיבלנו מספר הזמנות ראשוניות מלקוחות בארה"ב"
קרא עוד
שבבים
רדקום - גידול של 36% בהכנסות מעבר לרווח
• הכנסות של 10.9 מיליון דולר ברבעון הראשון - גידול של 36% לעומת הרבעון המקביל אשתקד• מזומנים, שווי מזומנים...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות