פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

צחי וייספלד מונה למנכ"ל Microsoft for Startups

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
zahi weisfeld microsoft
 צחי וייספלד

צחי וייספלד (45) מונה למנכ"ל Microsoft for Startups, וינהל את כלל שיתופי הפעולה והפעילות של מיקרוסופט (Microsoft) מול סטארט-אפים ברחבי העולם.

וייספלד, בעל תואר שני במנע"ס מאוניברסיטת נורטווסטרן ואוניברסיטת תל אביב, יזם את הקמת האקסלרטור הראשון של מיקרוסופט בעולם – שיחגוג בסוף החודש חמש שנים להקמתו, ומאז שוכפל לשבעה אקסלרטורים נוספים בברלין, לונדון, הודו, סין ובמטה מיקרוסופט העולמית בסיאטל.

הסטארט-אפים, בוגרי תכנית האקסלרטורים, גייסו כשלושה מיליארד דולר וממוצע של 5.2 מיליון דולר לסטארט-אפ. נתונים אלו ממצבים את תוכנית האקסלרטורים במקום שני בעולם לאחר Y Combinator.

במסגרת תפקידו החדש, ינהל וייספלד את כלל האינטרקציה של מיקרוסופט עם קהילת הסטארט-אפים העולמית במגוון תכניות כגון תכנית האקסלרטור של מיקרוסופט לחברות מתקדמות, תכנית BizSpark המסייעת לסטארט-אפים בגישה לשירותי Azure, שיתוף פעולה עם למעלה מ-200 אקסלרטורים ב-47 מדינות דרך תכנית BizSpark+, תוכניות פוסט-אקסלרציה, ותכנית שיתוף פעולה עם קרנות הון-סיכון בשיתוף עם זרוע ההשקעות, Microsoft Ventures.

יזמות וסטארט-אפים אינם זרים לוייספלד, במהלך 25 השנים האחרונות ניהל יזמויות בישראל ובעולם – בין השאר כמנכ"ל נטקינג, מנכ"ל מוצרי אנטרפרייז בקומטאץ, מנכ"ל פעילות msystems בארצות הברית, מנהל העסקים, מוצר ושיווק של מודו, ולאחרונה שותף-יזם למינטיגו.

וייספלד הצטרף לראשונה למיקרוסופט בשנת 1998 כשותף ומנהל הקמת הפורטל MSN ובהמשך דרכו סייע בהקמת מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל בשיתוף עם משה ליכטמן והמנכ"ל הנוכחי של המרכז, יורם יעקובי.

וייספלד אמר כי "אני גאה מאוד להוביל את תכניות הסטארט-אפ העולמיות של מיקרוסופט מישראל, הסטארט-אפ ניישן. מאז הקמת האקסלרטור הראשון של מיקרוסופט, לפני כחמש שנים במרכז המחקר והפיתוח בישראל, הצלחנו לייצר דו-שיח חשוב, מועיל וחדשני עם קהילת הסטארט-אפים בישראל ובעולם. נמשיך להוביל את היזמות החדשנית מישראל ובכך לסייע לחברה במגוון תחומים, באמצעות הטכנולוגיה".

כיזם בעצמי, אמר וייספלד, "אני יודע שהדבר החשוב ביותר להצלחתם של סטארט-אפים, הוא הקשרים העסקיים המניבים הכנסות ושתופי פעולה. מיקרוסופט יוצאת דופן ביכולת שלה לגרום לקשרים שכאלו לקרות, סטארט-אפים הלוקחים חלק בתוכניותנו מקבלים יתרון יוצא דופן לעומת כל מתחריהם".

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
ישומי בינה מלאכותית הם מנוע צמיחה מרכזי לתעשיית השבבים
כך אמר ד"ר וולי ריינס, מנכ"ל חב' מנטור בראיון מיוחד ל- Chiportal
קרא עוד
‫שבבים‬
חברת ההזנק של בינה מלאכותית Wave Computing תקנה את מיפס
המהלך יאפשר ל-Wave Computing להתרחב מאימון של בינה מלאכותית במרכזי נתונים להסקה של בינה מלאכותית במערכות משובצות
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות