פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

מלאנוקס מכריזה על טכנולוגית SHIELD לרשות מרכזי נתונים

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
_
אייל ולדמן מנכ"ל מלאנוקס. צילום יח"צ

מלאנוקס טכנולוגיות הכריזה על SHIELD, טכנולוגיית קישוריות חדשנית המשפרת את חוסן מרכז הנתונים ממצב שגיאה בשעור של פי 5000, על ידי ניצול יכולות ריפוי עצמי של קישוריות מלאנוקס. הטכנולוגיה זמינה כחלק מפתרונות מלאנוקס לקישוריות אינפיניבנד בקצב 100 ו- 200 גיגה-ביט לשנייה, ומאפשרת למרכיבי הקישוריות השונים להחליף מידע בזמן אמת, ולקבל החלטות חכמות מיידיות על מנת להתגבר על בעיות ולייעל את זרימת הנתונים. בעולם המידע, התאוששות מהירה מתקלות בזרימת נתונים היא קריטית כדי להבטיח ניתוח נתונים בזמן אמת וקבלת החלטות עסקיות מהירות. SHIELD תאפשר אמינות רבה יותר, חישובים יעילים יותר, וביצוע אופטימלי של פעולות במרכזי נתונים על מנת להבטיח את ההחזרים הגבוהים ביותר על השקעות.

"ארכיטקטורות מרכזי נתונים ממוקדות-מעבדים הגיעו לקצה הדרך, ובמקומן מוקמים מרכזי הנתונים החדשים בארכיטקטורות ממוקדות-נתונים. מערכות אלה זקוקות לקישוריות חכמה המסוגלת לספק מיחשוב פנים-רשתי (In-Network Computing) ויכולות ריפוי עצמי המבטיחים את הביצועים, הסקלאביליות והגמישות הגבוהים ביותר", אמר גלעד שיינר, סמנכ"ל שיווק במלאנוקס טכנולוגיות. "SHARP ו- SHIELD, טכנולוגיות מובילות של מלאנוקס בתעשייה, מאפשרות לנתח נתונים בתוך הרשת, להתגבר על בעיות ולייעל את זרימת הנתונים, ומביאות לשיפורים בשיעורים הנעים בין פי 10 לבין פי 5000. טכנולוגיות אלה חיוניות להבטחת פרודוקטיביות מירבית עבור מחשוב עתיר ביצועים, בינה מלאכותית, ביג דאטה, מחשוב ענן, ויישומים תובעניים אחרים".

"אנו מאמינים כי טכנולוגיית SHIELD של מלאנוקס חשובה מאוד למרכזי נתונים מודרניים, ובייחוד למרכזי נתונים ארגוניים שנדרשים להתמודד עם הצרכים הגוברים של ניתוח נתונים באופן יעיל ובזמן אמת, עם מהימנות מירבית", אמר דן אולדס, אנליסט ראשי ב OrionX.net. "מוצרי קישוריות מהדורות החדשים חייבים להיות מסוגלים לנתח נתונים, כמו גם להגביר את חוסנה הכולל של המערכת. SHIELD היא פריצת דרך טכנולוגית המאפשרת פתרונות קישוריות עם יכולות ריפוי עצמי, אשר יאפשרו למשתמשים להגדיל את תפוקת הנתונים שלהם ואף לשפר את עלות הבעלות הכוללת (TCO)".

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
מלאנוקס מציגה שיא בהכנסות הרבעוניות
ההכנסות הרבעוניות הגיעו לשיא של 251 מיליון דולר המהווים עלייה של 6% בהשוואה לרבעון הקודם ועלייה של 33% בהשוואה...
קרא עוד
‫שבבים‬
בכירי תעשיית השבבים העולמית יגיעו לישראל כדי לקחת חלק ב ChipEx2018
בין המשתתפים פרופ' אנדרו ויטרבי, ממייסדי קוולקום וממציא אלגוריתם ויטרבי, ד"ר אי סי יונג, נשיא סמסונג פאונדריז,...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות