פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

אודיוקודס מדווחת על גידול של 8% בהכנסות ברבעון השני

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
שבתאי אדלרסברג קרדיט יחצ
 שבתאי אדלסברג, מנכ"ל אודיוקודס. צילום יח"צ

אודיוקודס, ספקית פתרונות תקשורת קולית המאפשרים לעסקים ולספקי שירותים לעבור לרשתות IP מלאות, פרסמה היום את תוצאותיה הכספיות לרבעון השני אשר הסתיים ביום 30 ביוני 2017.
ההכנסות ברבעון השני של שנת 2017 הסתכמו ב-38.7 מיליון דולר, לעומת 37.4 מיליון דולר ברבעון הראשון של שנת 2017 ו-35.9 מיליון דולר ברבעון השני של שנת 2016.

הרווח הנקי הסתכם ברבעון השני של שנת 2017 ב-1.0 מיליון דולר או 3 סנט למניה בדילול מלא, לעומת 721 אלפי דולר או 2 סנט למניה בדילול מלא ברבעון השני של שנת 2016.
הרווח הנקי על בסיס Non-GAAP הסתכם ברבעון השני ב-2.5 מיליון דולר, או 8 סנט למניה בדילול מלא, לעומת 2.4 מיליון דולר או 6 סנט למניה בדילול מלא ברבעון השני של שנת 2016.
הרווח הנקי על בסיס Non-GAAP אינו כולל: הוצאות הקשורות למתן אופציות; הפחתת נכסים בלתי מוחשיים; הוצאות המתייחסות לתשלומים דחויים בגין הרכישה של Active Communications Europe; והוצאות או הכנסות מס שלא במזומן בגין עדכון מיסים נדחים. התאמה בין הרווח הנקי GAAP ו-Non-GAAP מופיעה בטבלאות דוח רווח והפסד המצורפות להודעה לעיתונות זו.
החברה ייצרה ברבעון השני תזרים מזומנים חיובי מפעילות שוטפת של 2.4 מיליון דולר. נכון ליום 30 ביוני 2017, היו בידי החברה מזומנים ושווי מזומנים, פיקדונות בנקאיים, ובטוחות סחירות בהיקף של 61.2 מיליון דולר, לעומת 78.1 מיליון דולר ב-30 ביוני 2016. הירידה בהיקף מזומנים ושווי מזומנים, פיקדונות בנקאיים ובטוחות סחירות נבעה מהשימוש במזומן להמשך רכישת מניותיה הרגילות של החברה במסגרת תכנית רכישת המניות שלה.
"אנו שמחים לדווח על תוצאות פיננסיות איתנות לרבעון השני של 2017, על המשך מגמת הגידול היציב שלנו, ועל המשך ביצוע התוכנית האסטרטגית לצמיחה בפעילות ה-UC-SIP", אמר שבתאי אדלרסברג, נשיא ומנכ"ל אודיוקודס. "ההכנסות מפעילות ה-UC-SIP גדלו ביותר מ-15% במחצית הראשונה של 2017 בהשוואה לתקופה המקבילה ב-2016. כוחה של הפעילות העסקית שלנו בתחום זה מונעת בעיקר משיתוף פעולה עם שותפים מובילים לפיתוח יישומים ולהטמעת מערכות ברחבי העולם ובאמצעות זכייה בחוזים לפריסת פלטפורמת הקול שלנו בקרב ארגונים מובילים ברחבי העולם."
"כצפוי, המגמה הגלובלית של מעבר שירותי קול לשירותים מבוססי IP בלבד שמרה על מומנטום והוסיפה לתרום לשיפור בהכנסות ממוצרי שערי גישה (Gateway) במהלך הרבעון. אנו ממשיכים להתמקד בחיזוק שיתופי הפעולה האסטרטגיים שלנו עם שחקנים מובילים בשוק ה- Microsoft Skype for businessובשווקי ה-UCaaS, מוקדי השירות והשירותים העסקיים. בהתאם לאמון שלנו בפעילותנו העסקית, קיבלנו אישור לרכוש מניות נוספות בהיקף של עד 15 מיליון דולר בהמשך לתכנית הרכישה העצמית של מניות החברה," סיכם מר אדלרסברג.
עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
מנכ"ל טקסס אינסטרומנטס פוטר על רקע "הפרת קוד ההתנהגות"
בהודעה שמסרה החברה נאמר כי "קראצ'ר התפטר בשל הפרות של קוד ההתנהגות של החברה. ההפרות קשורות להתנהגות אישית...
קרא עוד
שבבים
מלאנוקס מציגה שיא הכנסות רבעוני - 268.5 מ' ד'
עלייה של 7% ברצף ו -27% לעומת השנה הקודמת * עלייה של 81% בהכנסות ה- Ethernet, ועלייה של 114% בהכנסות מתגי ה- Ethernet לעומת...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות