פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

 

ceragon
 

סרגון נטוורקס, ספקית אשתות תמסורת אלחוטית (Wireless Backhaul), הודיעה היום כי פלטפורמת ה FibeAir IP-20 שלה נבחרה על ידי ספקית שירותי סלולר מדרום מזרח אסיה לצורך הרחבה ושדרוג של רשת ה-CDMA רחבת הכיסוי, הפועלת בתחומי התדר הנמוך של MHz450, לרשת 4G-LTE. במטרה לספק מענה לדרישות ספקית התקשורת לקיבולת בטווחים ארוכים, סרגון תחליף רשת תמסורת סלולרית של ספקית אחרת, וזאת כחלק מהליך שדרוג הרשת. סרגון קיבלה הזמנה ראשונה למוצרים ושירותים נלווים מלקוח חדש זה אשר מסתכמת ביותר מ-1.5 מיליון דולר, והזמנות נוספות צפויות להתקבל במהלך השנתיים הבאות.


ספקית שירותי הסלולר מפעילה כיום רשת CDMA ארצית העושה שימוש באופן בלעדי בתדרים נמוכים בתחום 450MHz, המאפשרת כיסוי רחב לאזורים כפריים במדינה ושיעור חדירה גבוה למבנים באזורים עירוניים. בכדי לעמוד בהבטחתה לאספקת שירותי תקשורת באיכות גבוהה, בעלות משתלמת ובמהירות גבוהה באזורים כפריים ועירוניים, תוך שימור התחרותיות, ספקית התקשורת משדרגת את הרשת ל-4G LTE לאספקת שירותי דור רביעי במהירות גבוהה תוך הרחבת אזורי השירות באמצעות הוספת אתרים חדשים באזורים עם קישוריות מוגבלת או ללא קישוריות כלל. כדי להימנע מעלויות גבוהות וכדי לחסוך בזמן הארוך הכרוכים בפריסת סיבים אופטיים לאתרי הסלולר, מפעילת התקשורת נדרשת לפתרון תמסורת אלחוטי אלטרנטיבי המסוגל להעביר קיבולת של Mbps500 ואף יותר מכך, תוך עמידה באתגר לספק קצבים גבוהים אלו על פני מרחקים ארוכים.

כמומחית בשוק רשתות תמסורת אלחוטית, סרגון מעמידה לרשות מפעילת התקשורת פתרונות ושירותים מלאים (turnkey) באופן חלק ומהיר לצורך שדרוג הרשת לטכנולוגיית LTE. כך מתאפשרת העברת קיבולת גבוהה למרחקים ארוכים במיוחד תוך שימוש בציוד קיים באתרים, דבר שמאפשר למפעילת התקשורת לחסוך בעלויות, לצמצם זמני שדרוג והקמה של הרשת, להקדים את מוכנות הרשת לדור רביעי (time to market) וכפועל יוצא - להגדיל את הצמיחה בהכנסות. במסגרת ניסויי שדה, פלטפורמת ה-IP-20 של סרגון הוכחה כפתרון היחידי להעברת תמסורת אלחוטית 4G בקיבולת גבוהה לאורך טווחים רחוקים, ללא צורך בממסרי תקשורת יקרים.


בנוסף, טכנולוגיית ריבוי הליבות הייחודית של סרגון (multicore) מצמצמת למינימום את הצורך בעלויות שדרוג עתידי, בכך שהיא מאפשרת למפעיל התקשורת להרחיב את קיבולת הרשת בשליטה מרחוק, ללא צורך בחומרה נוספת או בשליחת צוותי עבודה לאתרים בשטח.
"לאור ריבוי השימוש בשירותי רשת הנצרכים באמצעות מכשירי סלולר במדינה בה פועלת מפעילת התקשורת, הצורך בשדרוג הרשת ל-4G LTE הופך קריטי", אמר עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון. "פלטפורמת ה-IP-20 שלנו מאפשרת למפעיל תקשורת זה לשדרג ולהרחיב את הרשת בדרך מהירה ומשתלמת. אנו מסייעים בידי מפעיל התקשורת להרחיב את חוויית המשתמש של המנויים ולהגדיל את בסיס הלקוחות, ובכך למלא אחר ייעודו לאספקת שירותי סלולר באיכות גבוהה ובמחיר משתלם".

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
חוקרים בטכניון יצרו מערכת אופטית חדשה
"קיפודי אור" ננומטריים הסוללים דרך ליישומים חדשים בעיבוד מידע, בהעברתו ובאחסונו. המערכת צפויה להוביל לגילוי...
קרא עוד
‫שבבים‬
תכולת השבבים במערכות אלקטרוניות צפויה להגיע ל-31.4% ב-2018
תכולת השבבים תעלה על 30% השנה, ותנפץ את השיא הקודם שנקבע רק בשנה שעברה
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות