פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

אורבוטק מרחיבה פעילותה בתעשיית האלקטרוניקה לרכב

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני

 

27531
 

אורבוטק, המפתחת טכנולוגיות וציוד המשמשים בתהליכי הייצור של המוצרים האלקטרוניים, מרחיבה את פעילותה בתחום המעגלים המודפסים לתעשיית הרכב. החברה חתמה על הסכם עם חברת Unimicron גרמניה, השייכת לתאגיד העולמי Unimicron, לפיו האחרונה תרכוש מאורבוטק מערכות מתקדמות של Direct Imaging ומערכות אוטומטיות לבדיקה אופטית בהיקף של מיליוני דולרים. חברת Unimicron גרמניה נמצאת בתהליך של הקמת מפעל חדש ומתקדם, מבוסס יכולות אוטומציה המותאמות לדרישות Industry 4.0, וכן בתהליך שדרוג משמעותי של מפעל הייצור הקיים של החברה.

חברת Unimicronגרמניה נחשבת ליצרנית ה-PCB הגדולה באירופה. בעקבות שריפה שכילתה את מפעלה אשתקד, נמצאת כיום Unimicron גרמניה בתהליך של הקמת מפעל חדש ומשודרג, המתמחה בייצור מערכות אלקטרוניות לתעשיות הרכב והאנרגיות המתחדשות. המפעל צפוי להתחיל לפעול כבר במחצית הראשונה של 2018.

בין המערכות שרכשה Unimicron גרמניה מאורבוטק: פתרונות Direct Imaging ממשפחות Nuvogo™ו- Diamond™, פתרונות Automated Optical Inspection ממשפחת Fusion™ בתוספת פתרון מטרולוגיה לבקרת איכות, פתרון Automated Optical Shaping ממשפחת Precise™, ופתרון של Orbotech Smart Factory עבור התאמה לדרישות Industry 4.0.

לדברי ג'רארד ון דירנדונק, מנכ"ל Unimicron גרמניה, "בעקבות השריפה שכילתה את המפעל שלנו בשנה שעברה, אנו ניצבים כעת בפני הזדמנות פז להקים מחדש את המפעל ולשדרג את יכולותיו. אנו מחויבים להפוך את המפעל לידידותי יותר לסביבה ולאנרגיה, תוך שמירה על רמה טכנולוגית גבוהה ביותר, גמישות יצרנית ועלות מיטבית. בחרנו בפתרונות המתקדמים של אורבוטק היות והם מאפשרים לנו להשיג את מטרותינו, ונותנים מענה מיטבי לצרכי הייצור והטכנולוגיה הקיימים של לקוחותינו".

לדברי שרון כהן, נשיא אורבוטק באזור ארה"ב ואירופה, "אורבוטק שמחה להיות שותפה בתהליך הקמתו של מפעל חדשני בתחום מערכות אלקטרוניקה לתעשיית הרכב, שהינו אחד ממנועי הצמיחה העתידיים שלה. אנו גאים לספק מגוון רחב של פתרונות לתהליך הייצור של מעגלים מודפסים, שיסייעו להקמת המפעל ובהעמקת הקשר של אורבוטק עם Unimicron גרמניה. הפתרונות שלנו, המותאמים ל-Industry 4.0, תומכים בצרכי הטכנולוגיה והאמינות המתקדמים של Unimicron גרמניה. שירות הלקוחות המקיף שלנו, הכולל את מרכז הניטור החדשני, נועד לספק תחזוקה מונעת, כולל זיהוי כשל עתידי במערכות הייצור עוד לפני שהוא מתרחש".

"ככל שענף המעגלים המודפסים האירופאי ממשיך לעבור שינויים משמעותיים, כך אנו נחושים להמשיך ולהשקיע במערכות ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר, שיאפשרו לנו לגדול יחד איתו", סיכם ריקו שלוטר, ה- CTO של חברת Unimicron גרמניה.

במהלך החודש דיווחה אורבוטק על עסקה נוספת בתחום מערכות הבדיקה האופטית של הצגים השטוחים בסין, במסגרתה חברת CEC Pandaבחרה במערכות החדשניות של אורבוטק עבור מפעל הייצור החדש שלה ב- Chengduבסין. העסקה, הנאמדת בכ-40 מיליון דולר, היא עבור השלב הראשון .

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
חוקרים בטכניון יצרו מערכת אופטית חדשה
"קיפודי אור" ננומטריים הסוללים דרך ליישומים חדשים בעיבוד מידע, בהעברתו ובאחסונו. המערכת צפויה להוביל לגילוי...
קרא עוד
‫שבבים‬
תכולת השבבים במערכות אלקטרוניות צפויה להגיע ל-31.4% ב-2018
תכולת השבבים תעלה על 30% השנה, ותנפץ את השיא הקודם שנקבע רק בשנה שעברה
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות