פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
Oren Bezaleli HARMAN
 

 

פתרון ה- OTA של HARMAN שמפותח בישראל, מאפשר כיום ליצרני רכב, דוגמת טסלה, קרייזלר, וג׳נרל מוטורס, לעדכן מרחוק את 25 מיליון המכוניות שנרכשו מהם, בעוד אלה ממשיכות לנוע על הכבישים.

״תקלות תוכנה מהוות כ-15% מכלל התקלות שבגללן מחזירים כיום יצרני רכב מכוניות פגומות חזרה ליצרן לצורך תיקון הבעיה, או התקלה״, כך אומר אורן בצלאלי, מנכ״ל HARMAN ישראל. הוא מעריך כי עלות של כל החזרה מגיעה לכ-100 דולר, נתון שיכול להגיע לסכומי עתק במכפלות, כאשר מדובר בתקלות בעשרות אלפי או מאות אלפי מכוניות. ״ריקול של מכונית לא רק גורם להפסדים ליצרנים, אומר בצלאלי, אלא גורם אי נוחות ובזבוז זמן יקר לבעלי המכונית ופוגע קשות במותג. ״זו גם הסיבה מדוע כל היצרנים מחפשים דרכים לעקוף את תופעת הריקול. הרי כשיש לך תקלת תוכנה בסמארטפון, אתה בדרך כלל לא נקרא לגשת למרכז שירות. היצרן דואג להעלות עדכון תיקון. יצרני המכוניות עובדים בדיוק בכיוון הזה״.


כיום, תודות לעדכוני OTA (Over-the-air programming) יכולים היצרנים לספק ללקוחות שירותי תיקון ופתרון בעיות תוכנה מהר ובאותה קלות – בלי הצורך בגישה פיזית לרכב. פתרון ה- OTA של HARMAN שמפותח בישראל, מאפשר כיום ליצרני רכב, דוגמת טסלה, קרייזלר, וג׳נרל מוטורס, לעדכן מרחוק את 25 מיליון המכוניות שנרכשו מהם, בעוד אלה ממשיכות לנוע על הכבישים.

 

״החשיבות והערך הגדול בפתרון הוא לא רק ביכולות עדכוני התוכנה אחרי רכישה והעובדה שנחסך כסף רב על הדרך. ״השימוש בפתרונות ה-OTA מתחיל כבר על פס הייצור, כשהרכב עדיין בבנייה ומקצר את הזמן לשוק. בנוסף, פתרונות ה-OTA מצמצמים כשלי מערכת על ידי ניטור ומניעה של בעיות רשת והתקפות סייבר ״, אומר בצלאלי. ״פתרון ה-OTA של HARMAN לכלי רכב הוא הפתרון המסחרי היחיד כיום שמיושם בשטח כשהוא מאפשר ניהול יעיל של המכונית ושתוכנן לטפל בכשלי מערכת דוגמת בעיות רשת, התקפות סייבר, או ניסיונות חבלה חיצוניים. בשנים הקרובות מעל ל-100 מיליון כלי רכב יעודכנו מרחוק באמצעות הפתרונות שלנו״.

HARMAN מתכננת וייצרת מוצרים מקושרים ופתרונות עבור יצרני מכוניות, צרכנים וארגונים ברחבי העולם, ביניהם: מערכות מכוניות מקושרות (חכמות), מוצרי אודיו ווידאו, פתרונות אוטומציה ארגוניים ושירותים התומכים באינטרנט של הדברים (IoT).

שרותי התוכנה של HARMAN מניעים מיליארדי מערכות ומכשירים ניידים, כשהם מקושרים ומאובטחים על פני כל הפלטפורמות בהן הם פועלים, מהעבודה, דרך הבית ועד למכונית ולמובייל. החברה מעסיקה מעל 30000 עובדים. בישראל רכשה HARMAN בעבר ושילבה בפעילותה את iOnRoad , מתחום ההתרעות בדרך , Red Bend, שמאפשרת לחבר את המכוניות של היום לענן וחברת הסייבר לרכב, TowerSec. את HARMAN ישראל מנהל אורן בצלאלי.

במרץ 2017, הפכה HARMAN לחברת בת בבעלות מלאה של חברת
Samsung Electronics.
עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
הארכיטקט הראשי של אינטל: חוק מור "נחוץ – אבל לא מספיק"
אינטל חשפה מיקרו-ארכיטקטורה חדשה בשם Sunny Cove לדורות הבאים של מחשבים ושרתים, תחת שם הקוד Ice Lake - המעבד הראשון...
קרא עוד
שבבים
מחקר: ישראל הגיעה למיצוי ההון האנושי בהייטק
בשל כך קיים חשש שהתוכניות הרבות שנפתחו בשנים האחרונות במטרה לעודד צעירים ללמוד מקצועות רלוונטיים להייטק...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות