פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

אוטוטוקס ו-Anritsu משתפות פעולה בפתרון בדיקה ל-V2X מבוסס DSRC

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
MT8870A Autotalks combined 2 JPEG
 
חברת אוטוטוקס (Autotalks) מכפר נטר, המפתחת מערכת שבבים לתקשורת V2X (Vehicle to Everything), אימצה פתרון כיול ובדיקת RF המבוסס על פלטפורמת הבדיקה לתקשורת אלחוטית מהירה MT8870A של חברת Anritsu. ערכת הבדיקה לתקשורת אלחוטית אוניברסלית מדגם MT8870A תומכת בכל מערכי השבבים של אוטוטוקס המבוססים על תקן IEEE802.11p – DSRC המיועדים לשימושי V2X. רמת הקישוריות ושיטות בדיקת התקשורת הסלולרית של סדרת MT88xx מבית Anritsu מאפשרות ללקוחות לשפר את איכות המוצר תוך הפחתת זמן ועלות הבדיקה.


המאמץ המשותף של שתי החברות מהווה חלק מההכנות לפריסת פתרונות V2X מבוססי DSRC, שיהיו מוכנים לייצור המוני בשנת 2019. הפתרון החדש תוכנן כך שיתמוך בכל דרישה של יישום V2X ובמפרטי הביצועים המחמירים ביותר. מערכי שבבי DSRC V2X הם פתרון תקשורת ה-V2X המתקדם ביותר ובעל הרמה הגבוהה ביותר של ביצועים ואבטחת מידע, המאפשר להציל באופן מיידי חיים בכבישים ולתמוך בהשקעות הענק המתוכננות בתשתיות חכמות לתנועה.


"באמצעות שיתוף הפעולה הזה, Anritsu יכולה לספק פתרונות חדשניים לספקים של התקני רכב שמבצעים ולידציה ובדיקה של טכנולוגיה אלחוטית משובצת", אמר הירקאזו המאדה, נשיא יחידת עסקי המדידה של Anritsu. "מערכי השבבים והתוכנה של אוטוטוקס, המשולבים בפתרונות בדיקת ה-RF מדגם MT8870A ייצרו זמני בדיקה שהם בין הקצרים ביותר בתעשייה ויציעו לשוק מאד תחרותי פתרון בעלות כוללת (TCO) אטרקטיבית".
"Anritsu ביססה את היכולה לבצע כיול וולידציה מקיפים למערכי השבבים שלנו הן בסביבת פיתוח והן בסביבת ייצור, תוך מענה על הדרישות שלנו לדיוק ולעקביות. הציוד של החברה כבר הוכנס לשוק על ידי כמה מהלקוחות המובילים שלנו, בכדי לעמוד בדרישות הייצור המחמירות", אמר און הרן, מייסד משותף ו-CTO באוטוטוקס. "ציוד זה העניק לנו ביטחון רב ביכולתנו לקבל אישור נוסף לביצועי הרדיו המצוינים שלנו, המגיעים לרגישות מקלט של -96dBm עבור הודעת DSRC טיפוסית. תכונות אלה, יחד עם מימוש אלגוריתמים מתקדמים, מאפשרות את היכולת לפעול במהירות גבוהה גם נוכח הפרעות".

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
הארכיטקט הראשי של אינטל: חוק מור "נחוץ – אבל לא מספיק"
אינטל חשפה מיקרו-ארכיטקטורה חדשה בשם Sunny Cove לדורות הבאים של מחשבים ושרתים, תחת שם הקוד Ice Lake - המעבד הראשון...
קרא עוד
שבבים
מחקר: ישראל הגיעה למיצוי ההון האנושי בהייטק
בשל כך קיים חשש שהתוכניות הרבות שנפתחו בשנים האחרונות במטרה לעודד צעירים ללמוד מקצועות רלוונטיים להייטק...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות