פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

Nissan India בחרה בפוינטר כחלק מפתרון הרכב המחובר שלה

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
David Mahlab pr credit
 


פוינטר טלוקיישן, ספקית טכנולוגיה ושירותים לניהול משאבים ניידים (MRM), הודיעה היום כי Nissan India, החברה הבת של ניסאן בהודו, בחרה בפוינטר לאספקת החומרה בפתרון הטכנולוגי של פלטפורמת הרכב המחובר של ניסאן, NissanConnect, בשיתוף פעולה עם InfoTrack Telematics ההודית. פתרון הרכב המחובר של ניסאן הינו פלטפורמת מידע ותקשורת משולבת המתחברת לטלפון החכם של לקוחות ניסאן, ומציעה מגוון רחב של שירותי נוחות ברכב, ניווט ואבטחה.


NissanConnect הינו פתרון טכנולוגי המותאם לרכב מקושר. המערכת כוללת יחידת שליטה, תקשורת וטלמטיקה, המבוססת על חומרה של פוינטר ופתרון תוכנה משלים מ-InfoTrack Telematics. פתרון הרכב המחובר יהיה זמין לכלל הרכבים החדשים של Nissan India.


Cello-CANiQ, יחידת ניהול הצי החכמה של פוינטר שנבחרה לפרויקט זה, משתמשת באלגוריתם חכם המשלב מידע ממספר חיישני רכב וממשקים. תכונות ה- Cello-CANiQכוללות בין היתר, קישוריות OBD, דיאגנוסטיקה לרכב, תכונות התנהגות נהג מתקדמות ותחקור תאונות.


דוד מחלב, מנכ"ל פוינטר אמר: "אנו גאים מאוד בכך ש-Nissan India בחרה בחומרה של פוינטר כיחידת בקרת טלמטיקה לפתרון הרכב המחובר שלה. אנו חושבים כי נפלה בחלקנו זכות לקחת חלק במסע חדשני זה, אשר מבוסס על חזונה של ניסאן לקישוריות ומוביליות חכמה. אנו מזהים פוטנציאל צמיחה מהותי בפתרון הרכב המקושר, המביא ערך מוסף משמעותי הן לצרכנים והן לשוק הרכב. אנו רואים במהלך זה צעד ראשון לשיתוף פעולה עתידי ואנו מקווים כי הצלחת העבודה המשותפת תאפשר לנו לעבוד עם ניסאן במדינות נוספות. יתר על כן, הודו הינה פנומנה ושוק בתולי בתחום הטלמטיקה, ואנו נרגשים מההזדמנויות החדשות בתחום הטלמטיקה אותן אנו מזהים ברחבי המדינה."


ארון מלהוטרה, מנכ"ל Nissan Motor India אמר: "NissanConnect מגלמת בתוכה את חזית רוח החדשנות של ניסאן ומטרתה להעצים את חווית הנהיגה הכוללת לכולם. היא מאפשרת יותר נוחות, שליטה ובטיחות באמצעות טכנולוגיות אשר מחברות בין אנשים. NissanConnect מסייעת ללקוחותיה כבר היום תוך קבלת השראה מהעתיד."

 

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
הארכיטקט הראשי של אינטל: חוק מור "נחוץ – אבל לא מספיק"
אינטל חשפה מיקרו-ארכיטקטורה חדשה בשם Sunny Cove לדורות הבאים של מחשבים ושרתים, תחת שם הקוד Ice Lake - המעבד הראשון...
קרא עוד
שבבים
מחקר: ישראל הגיעה למיצוי ההון האנושי בהייטק
בשל כך קיים חשש שהתוכניות הרבות שנפתחו בשנים האחרונות במטרה לעודד צעירים ללמוד מקצועות רלוונטיים להייטק...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות