פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

מיזוג פנים ישראלי: PV Nano Cell סוגרת את הרכישה של דיג'יפלקס

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
yqfA2P W 400x4001
 

 

 

PV Nano Cell, יצרנית חדשנית של דיו דיגיטלי מוליך, הודיעה היום על הסגירה של הרכישה של דיג'יפלקס, יצרנית של מדפסות דיגיטליות. השווי של העסקה שכולה מניות נקבע ל-10 מיליון דולר ומהווה 25% מ-PV Nano Cell על בסיס מדולל במלואו, אחרי העסקה.

בנוסף, בעלי מניות מסוימים של דיג'יפלקס וחברת הבת שלה, JetCU P.C.B. Ltd., התחייבו להשקיע $1,100,000 ב-PV Nano Cell, שמהם $500,000 כבר הושקעו, ו $600,000 נוספים צפויים להיסגר עד סוף 2017.

הרכישה של דיג'יפלקס ממשיכה את האסטרטגיה של PV Nano Cell לחזק את הנוכחות שלה כשהמדפסות של דיג'יפלקס יותאמו כדי לשרת את תעשיית אלקטרוניקה על ידי יצירת מדפסת מאוד ייחודית, שתאפשר ל-PVN להרחיב את השווקים והטכנולוגיות שלה. כתוצאה מהרכישה של דיג'יפלקס, שתי החברות יוכלו להרחיב את השירותים שהן מספקות ללקוחותיהן.

כיום דיג'יפלקס מפיקה הכנסות שנתיות של בערך $300,000, אבל מאמינה שתוכל להאיץ את הגידול בהכנסות שלה על ידי הכללת סוגי הדיו של PV Nano Cell עכשיו. המדפסת המותאמת החדשה תשרת רק את השווקים של יצירת אבות טיפוס, תכנון ומו"פ ולא תנסה להתחרות עם המדפסות ומוצרי המדפסות של ייצור המוני (תפוקה גבוהה).

דיג'יפלקס מציעה ל-PV Nano Cell כמה טכנולוגיות מדפסות וסוגי דיו חשובים שיאפשרו לנו ליישם גישה של פתרון שלם מקיף אצל לקוחותינו. כתוצאה מכך, תהיה ל-PV Nano Cell היכולת הייחודית לתמוך בעיצוב דיגיטלי אדיטיבי לפיתוח אבות טיפוס ולייצור המוני של מכשירים אלקטרוניים, כגון PCB, בחבילה אחת. החברה מאמינה שהגישה הזו תהיה מאוד אטרקטיבית ללקוחות, בייחוד כשמשלבים אותה עם קו המוצרים המשתלם והמתאים לייצור המוני של הדיו המוליך מכסף ונחושת Sicrys™ שלה.

פלטפורמת טכנולוגיית הדפוס הדיגיטלי של דיג'יפלקס -- מדפסות ודיו מבוסס פולימרים, מרחיבה את הפתרון המבוסס על דיו מוליך Sicrys™ של PV Nano Cell, וזה יספק לחברה הזדמנות לתזרים של הכנסות נשנות. Sicrys™ מציע את דיו הכסף המוליך הכי יעיל שקיים ובמחיר ללקוחות שאי אפשר לנצח אותו כיום. בנוסף, החברה מאמינה שההצגה של דיו הנחושת Sicrys™ תעזור לחולל מהפכה בתעשייה, כי המחיר הנגיש של סוגים אלה של דיו מוליך פותח את המוצרים שלה לחלק גדול משוק האלקטרוניקה המודפסת.

השילוב הזה תומך באסטרטגיה של הליכה לשוק עם מערכת מדפסת שזכתה לתשבחות בכל התעשייה. היעילות, הדיוק, ההדפס הצר והיכולות של סוגי דיו רבים ושכבות רבות של DigiFlex FlexoJet הם פתרון אטרקטיבי לתכנון, יצירת אבות טיפוס וייצור באצוות קטנות של מכשירים אלקטרוניים. אפשר להעביר את היכולות האלה ישירות למדפסות ייצור המוני שהן חלק מגישת "הפתרון השלם" ממוקדת הלקוח של PV Nano Cell.

דיג'יפלקס מפתחת, מייצרת ומפיצה את DigiFlex FlexoJet 1725, פתרון מהמחשב לגלופה מבוסס הזרקת דיו מהפכני לטכנולוגיות הדפוס פוטופולימר פלקסוגרפי, סדר דפוס, אופסט יבש ורשת. המערכת הייחודית הזאת מאפשרת דימות דיגיטלי על חומרי גלופה אנלוגיים, זולים ואיכותיים, שמפיק תוצאות מעולות עם עלויות ראשוניות ושוטפות מאוד נמוכות. דיג'יפלקס פועלת בכל העולם עם ערוצי הפצה באירופה, צפון אמריקה והמזרח הרחוק.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
הארכיטקט הראשי של אינטל: חוק מור "נחוץ – אבל לא מספיק"
אינטל חשפה מיקרו-ארכיטקטורה חדשה בשם Sunny Cove לדורות הבאים של מחשבים ושרתים, תחת שם הקוד Ice Lake - המעבד הראשון...
קרא עוד
שבבים
מחקר: ישראל הגיעה למיצוי ההון האנושי בהייטק
בשל כך קיים חשש שהתוכניות הרבות שנפתחו בשנים האחרונות במטרה לעודד צעירים ללמוד מקצועות רלוונטיים להייטק...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות