פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

 

ceragon
 
פוג'יטסו (Fujitsu Network Communications) וסרגון נטוורקס ספקית רשתות התמסורת האלחוטית (Wireless Backhaul), הודיעו היום כי חתמו על הסכם הפצה במסגרתו תמכור פוג'יטסו את פתרונות רשתות התמסורת האלחוטית של סרגון. ההסכם מרחיב את פורטפוליו הפתרונות המקיפים שמציעה פוג'יטסו לרשתות אלחוטיות, שמעתה יכלול את פתרונות התמסורת האלחוטית FibeAir IP-20 של סרגון. הפלטפורמה של סרגון תרחיב את היצע פתרונות רשתות התמסורת האלחוטית של פוג'יטסו בכך שתאפשר ורסטיליות, ניצול יעיל של ספקטרום התדרים, הרחבת רוחב הפס, צריכת אנרגיה נמוכה ואמינות מוכחת.

פוג'יטסו תשלב את יכולות האינטגרציה שלה לספקיות תקשורת, עם מוצרי התמסורת האלחוטית של סרגון, על מנת להציע פתרונות turnkey מקיפים הכוללים תכנון, הקמה, תפעול ותחזוקה לספקיות שירותי תקשורת בצפון אמריקה. בנוסף, פלטפורמת ה-FibeAir IP-20 של סרגון תואמת מבחינה אסטרטגית לפתרונות המוצעים לספקיות הרשת במסגרת תוכנית Network Modernization (NetMod) של פוג'יטסו להחלפת ציוד מיושן או ציוד שהשימוש בו הופסק. שירותי ה- NetMod מובילי השוק של פוג'יטסו כוללים מערכות ריבוב ומיתוג, טכנולוגיות SONET, מערכות ניהול רשת (OSS) וחלופה לעורקי תמסורת מיושנים. NetMod משפרת את אמינות הרשת, הקיבולת והביצועים, מצמצמת את העלות הכוללת ומכשירה את הרשת לשירותי הדור הבא.

"באמצעות מינוף היצע השירותים הנרחב של פוג'יטסו ביחד עם פתרונות רשתות התמסורת האלחוטית של סרגון, אנו מסוגלים לספק ללקוחותינו פתרון מוביל לניצול הספקטרום, שדרוג וקידום הרשתות שלהם", ציין גרג מנגנאלו, סמנכ"ל בכיר ומנהל שירותי רשת ב-Fujitsu Network Communications.

"זהו שיתוף פעולה אסטרטגי לסרגון, אשר מאפשר לנו להמשיך ולהרחיב את נוכחותנו בצפון אמריקה ולפנות למגוון רחב יותר של לקוחות", אמר עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון. "בשילוב פלטפורמת פתרונות ה-IP-20 שלנו בפורטפוליו הפתרונות שלהם, יכולה כעת פוג'יטסו לספק פתרונות רשת תמסורת אלחוטית כך שיפתרו בצורה הטובה ביותר את האתגרים הייחודיים של ספקיות שירותי התקשורת בצפון אמריקה, וייתנו מענה לאתגרי קיבולת, גישה, זמינות והרכשת אתרי ממסר".

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
ארבה רובוטיקס זוכה בפרס החדשנות הטכנולוגית של Frost & Sullivan
הטווחים הארוכים והרזולוציה הגבוהה של מערכת הרדאר לנהיגה אוטונומית של Arbe מהווים פריצת דרך טכנולוגית, החברה...
קרא עוד
‫שבבים‬
Imagination ממנה למנכ"ל את מנכ"ל רמבוס לשעבר, רון בלאק
מוקדם יותר השנה, סיימה רמבוס את החוזה של בלאק "בשל התנהגות שאינה הולמת את הסטנדרטים של החברה." אולם...
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות