פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
Tensilica Fusion DSP
 חברות קיידנס דיזיין סיסטמס (Cadence) וגלילאו ניווט לוויני (Galileo Satellite Navigation) המפתחת מוצרי GNSS (מערכות ניווט לוויניות גלובליות), הכריזו כי מקלט ה-GNSS GPS מבוסס התוכנה מבית גלילאו, ייתמך מעתה ב-Tensilica Fusion F1 DSP של קיידנס. מקלט ה-GNSS מבוסס התוכנה מאפשר ללקוחות להוסיף בקלות את מלוא הפונקציונליות של ה-GPS ליישומי ה-IoT הקיימים היום, עם גמישות בתכנון ועם יכולת שדרוג ארוכת טווח, וזאת בעלות מינימלית, הספק נמוך וללא "קנס" בהיבט הגודל הפיסי.


כדי להשיג את ההספק הנמוך ביותר האפשרי, האיצה גלילאו את הביצועים של תוכנת מקלט ה-GPS שלה באמצעות יצירת פקודות המותאמות להרצה על Tensilica Fusion F1 DSP. כתוצאה מכך צריכה תוכנת ה-GPS פחות מ-110 מגהרץ עבור פונקציונליות מלאה של 12 לוויינים. בנוסף, עם פתרון מבוסס תוכנה זה, יכולים הלקוחות גם לצמצם את הדרישות הכוללות של המעבד כדי לעמוד בדרישות של שירותים מבוססי מיקום פחות תובעניים, כמו מעקב אחר נכסים.

"ה-Tensilica Fusion F1 DSP מקנה ביצועים יוצאי דופן למקלטי ה-GNSS שלנו וכך מאפשר להשיג את צריכת ההספק הנמוכה הנחוצה עבור יישומי IoT. השילוב הזה מאפשר ללקוחות להשתמש בתוכנה כדי לשדרג בקלות את התכנונים מבוססי ה-Fusion F1 DSP שלהם למערכות לווינים עתידיות כדוגמת Beidou, GLONASS ו-Galileo" אומר אלי אריאל, מנכ"ל גלילאו. "באמצעות מינוף של כמה פקודות מותאמות ב-Fusion F1 DSP , הצלחנו לשמר את מהירות המעבד הנדרשת באותה תדירות כמו זו של מעבדי DSP בעלי עצמת עיבוד גבוהה פי שלושה ויותר".

"הגישה של גלילאו ליצירת GNSS מבוססי תוכנה מאפשרת ללקוחות ה-Fusion F1 DSP שלנו להתאים בצורה מדויקת את דרישות מקלט ה-GNSS שלהם כךשיעמוד בצרכי היישומים שלהם", אומר ג'רארד אנדרוס, מנהל שיווק בקיידנס. "זמינותה של הטכנולוגיה של גלילאו על פלטפורמת ה- DSP דלת ההספק הזו מאפשרת ללקוחותינו להוסיף שירותים מבוססי מיקום תמורת עלות והספק מינימליים".


Tensilica Fusion F1 DSP מציע בקרה ועיבוד אותות ברמת ביצועים גבוהה והספק נמוך עבור קשת רחבה של שוקי IoT/מחשוב לביש. זוהי ארכיטקטורה שקל לשנות את התצורה שלה והיא מתוכננת במיוחד להצטיין בעיבוד בכל זמן ומצב המצריכים מיזוג של בקר ו-DSP בהספק נמוך במיוחד . ה-DSP יעיל במיוחד בהרצת תקני התקשורת האלחוטית בפס צר הנפוצים בתקשורת של התקני IoT, לרבות פרוטוקולים כדוגמת Bluetooth Low Energy, Thread ו-Zigbee, המשתמשים בתקניIEEE 802.15.4 , Wi-Fi 802.11n, ו-802.11ah, ומערכות ניווט לוויניות גלובליות (GNSS).

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
ארבה רובוטיקס זוכה בפרס החדשנות הטכנולוגית של Frost & Sullivan
הטווחים הארוכים והרזולוציה הגבוהה של מערכת הרדאר לנהיגה אוטונומית של Arbe מהווים פריצת דרך טכנולוגית, החברה...
קרא עוד
‫שבבים‬
Imagination ממנה למנכ"ל את מנכ"ל רמבוס לשעבר, רון בלאק
מוקדם יותר השנה, סיימה רמבוס את החוזה של בלאק "בשל התנהגות שאינה הולמת את הסטנדרטים של החברה." אולם...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות