פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

סיסקו תקים רשת האבים בפריפריה

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
Tomer Foltyn 2018 03 06 Cisco CEO Delegation 054
 מנכ"ל סיסקו צ'אק רובינס ונשיא המדינה ראובן ריבלין בהשקת רשת האבים של סיסקו ושותפיה בפריפריה. צילום: תומר פולטין

 

 

לפני כשנה וחצי, חתמה סיסקו על מזכר הבנות עם ממשלות ישראל, לסייע ולתמוך בחזון ישראל דיגיטלית. היום, הודיעה החברה על צעד משמעותי ראשון במימוש החזון בהכרזה מיוחדת שנשא מנכ"ל ויו"ר סיסקו העולמית צ'אק רובינס אחר הצהריים בירושלים באירוע חגיגי במעמד נשיא המדינה ראובן ריבלין – השקתה של רשת האבים של סיסקו ושותפיה בכל רחבי הפריפריה הגיאוגרפית והחברתית של ישראל, במטרה לייצר אקוסיסטם של עסקים קטנים, סטרטאפים, פרילאנסרים ועובדים מהפריפריה אשר יוכלו ללמוד, לעבוד לשתף פעולה ולספק שירותים שונים לעסקים ברחבי הארץ.

ההכרזה עצמה, התקיימה באחד ההאבים החדשים במרכז הצעירים של עיריית ירושלים ובמהלכה נפגשו נשיא המדינה וצ'אק רובינס עם יזמים ועובדים הפועלים בשנה האחרונה מתוך שלושת ההאבים של סיסקו בדרום הארץ בשיתוף עמותת "ארץעיר" ו – JNFארה"ב תחת השם NETGEV ומהווים פילוט מוצלח לרשת הכלל ארצית החדשה שצפויה לצמוח כבר במהלך השנה הקרובה ל-100 האבים בפריסה ארצית רחבה וכוללים בין היתר כ - 26 האבים בירושלים, שני האבים ברמת הגולן, כעשרה האבים נוספים בנגב ועוד.

היזמים והעובדים אשר פגשו וירטואלית את הנשיא ורובינס באמצעות הטכנולוגיה של סיסקו מההאבים בדימונה, חורה, מזרח ירושלים ומערב ירושלים וכן ממכללת ספיר הציגו את היכולות והאפשרויות שמציעה העבודה מהאבים והחיבור לרשת של סיסקו.

בין הדוברים מההאבים השונים היו: עומרי ידלין, נשיא מכללת ספי שסיפר ישירות מההאב על החזון של המכללה ללמד סטודנטים ברחבי הארץ בעזרת הטכנולוגיה של סיסקו. חברת ההזנק "תופין" שראשיה סיפרו על החלטתם לגייס עובדים מהפריפריה ועל כך שהם מצטרפים ליוזמה ויעסיקו עובדים נוספים דרך ההאבים השונים ודימא גוסטניאר מההאב בדימונה שסיפר על חברת התוכנה שלו ועל העבודה על ה – cob – פלטפורמה לחיבור עסקים הפועלת מעל מערכת הספארק של סיסקו המחברת את כלל האבים לתוך מאגר אחד מתעדכן ומתקדם.

עשרות ההאבים החדשים, יצוידו בטכנולוגיה מתקדמת של סיסקו ויאפשרו למשתמשים בהם לעבוד מרחוק, לפתוח מיזמים, לקבל הכשרות תעסוקתיות ממומחים הנמצאים במרכז, לייצר חיבור עם בעלי עסקים הדומים לשלהם בכל רחבי ישראל ולנטרל את המרחק הגיאוגרפי כגורם המשפיע על אפשרויות התעסוקה או ההזדמנויות העסקיות העומדות בפניהם.

נשיא המדינה, ראובן ריבלין: "רק כשפגשתי את אנשי חברת סיסקו הבנתי את משמעות השיר 'he's got the whole world in his hands', 'העולם כולו בכף ידו'", אמר הנשיא למנכ"ל ויו"ר סיסקו העולמית צ'אק רובינס במפגש והוסיף: "בפברואר 2017 כשנפגשנו הבטחת שתפעלו בירושלים כולה, מערב, צפון ומזרח. אנחנו מודים לכם מעומק הלב על מילוי ההבטחה שהבטחתם ואני מדבר גם כירושלמי ולא רק כנשיא. ירושלים היא מיקרוקוסמוס של היכולת של כולנו לחיות יחד. לא נגזר עלינו לחיות יחד אלא נועדנו, ברגע שנבין את זה איכות חיינו הממשית תשתפר להפליא ויוזמות כאלו מקדמות זאת. ביוזמה כזו אתם מקדמים לא רק את מערבה ומזרחה של ירושלים אלא גם את חורה, דימונה וספיר. שמחתי מאוד להיות כאן ולראות הבטחה שמתממשת."

מנכ"ל סיסקו העולמית, צ'אק רובינס: "בשנת 2016, הכרזנו ביחד עם ממשלת ישראל על שיתוף פעולה במטרה להאיץ את החדשנות, לקדם יזמות והקניית כלים דיגיטליים תוך כדי שימת דגש על יצירת קהילה משותפת שתביא את בשורת הדיגיטזציה לכלל ישראל. השקתה של רשת ההאבים החדשה הינה צעד טבעי מתבקש בתהליך באמצעותו אנו פועלים לסייע לפריפריה החברתית והגיאוגרפית של ישראל להשתלב לתוך הכלכלה הדיגיטלית ולתמוך בישראל במסע הדיגיטלי המשותף שלנו".

מנכ"ל סיסקו ישראל, אורן שגיא: "אני נרגש לעמוד כאן היום לצד נשיא המדינה מר ראובן ריבלין ומנכ"ל סיסקו העולמית צ'אק רובינס ולראות איך החלום המשותף שלנו קורם עור וגידים. סיסקו ישראל מקדמת את המסע הדיגטאלי בישראל, תוך שיתוף פעולה עם המגזר העסקי, הציבורי והשלישי. אני מתחייב מעל במה זו כי השקת האבים הטכנולוגיים היום הינה רק שלב נוסף במסע זה, המשפיע על כל תחומים החיים. נוסיף להוביל ביחד עם שותפינו פרוייקטים דיגיטאלים המשפעים על החינוך, בריאות והתעסוקה.

ניר ברקת, ראש עיריית ירושלים: "לא במקרה חונכת סיסקו את רשת ההאבים שלה בירושלים בירת החדשנות הטכנולוגית, ודווקא במרכז הצעירים של העיר. עיריית ירושלים וסיסקו, מקדמות את 'העיר החכמה', את העסקים והיזמים אל עולם הדיגיטל, ביחד אנחנו מסייעים להם להצליח באתגרים החדשים של עולם המסחר. ירושלים היא 3000 שנה של חדשנות והניסיון שלנו מלמד כי מה שמצליח בירושלים- מצליח בכל העולם"

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
ישראל ב-CES: מצלמה תחליף את מראת המכונית, אבל איך התמונה תעבור פנימה ברזולוציה גבוהה?
חברת ולנס הציגה בתערוכת CES מערכת המסוגלת לשדר וידאו ברזולוציה גבוהה בסביבה הרועשת של הרכב. רשמי סיור בביתן
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות