פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

 

Gilat-UAV-BR-71A-_BUC-C
 

 

ה

פתח תקווה, ישראל, 12 במרץ 2018 -

 

חברת גילת רשתות לוויין, ספקית טכנולוגיה לרשתות תקשורת לווייניות, פתרונות ושירותים, השיקה היום את הטרמינל האווירי AeroEdge 6000, בעל יעילות וביצועים גבוהים, לאינטרנט מהיר בטיסות מסחריות. הטרמינל כפול-התדר (dual band) כולל אנטנה הפועלת בשני תדרים – Ku ו-Ka, מודם מנוהל (MODMAN), מקלטים ומשדרים.

טרמינל ה- AeroEdge 6000 הינו בעל ביצועים גבוהים ופועל בשני תחומי תדר Ka ו- Ku המאפשרים תקשורת לוויינית אווירית בפס רחב עבור אינטרנט מהיר ויישומי מולטימדיה. הטרמינל כולל את המרכיבים הבאים של גילת: אנטנת ER 6000-A Ku/Ka, מודם מנוהל SkyEdge II-c Taurus MODMAN, יחידת תקשורת נתונים (KANDU), ויחידות תדרי רדיו (KFRU).

הטרמינל מאפשר מעבר רציף בין איזורי כיסוי של תדרי Ka לאיזורי כיסוי של תדרי Ku ובכך משתמש בצורה אופטימלית במשאבי הלוויין הזמינים, ומביא ליעילות כלכלית ולביצועים גבוהים. על מנת לאפשר חוויית נוסעים גבוהה, המודם המנוהל מצויד בסט מלא של פרוטוקולים לביצוע אפטימיזציה ולהאצת יישומים. יעילות ספקטרלית גבוהה מושגת באמצעות טכנולוגיית DVB-S2X רחבת-פס בערוץ היוצא ובאמצעות טכנולוגיית LDPC רחבת-ספקטרום ואדפטיבית בערוץ החוזר. טרמינל AeroEdge 6000 הפועל על גבי פלטפורמת SkyEdge II-c מרובת היישומים של גילת הינו תוספת חדשה למשפחת טרמינלי ה- SkyEdge של גילת.

"אנו שמחים להשיק את AeroEdge 6000, טרמינל מקיף עם יעילות שידור וביצועים גבוהים. הטרמינל מאפשר רצף בפעילות היישומים בעזרת מעבר אוטומטי בין אלומות, לוויינים ותחנות קרקע ותוכנן להבטיח שירות רציף לאורך כל הטיסה", אמר אמיר יפה, מנהל מוצרים בגילת. "הטרמינל השיג לאחרונה מהירות הורדה של 130 מגה בייט לשנייה, עם עשרות משתמשים במקביל, בהדגמת לקוח חיה שנערכה בסין. טרמינל זה מהווה אבן דרך משמעותית באסטרטגיה של גילת למנף את המומחיות והמובילות שלנו בתחום האינטרנט המהיר במטוסים (IFC) ולספק פתרונות לשווקים מקומיים ולספקי שירות אזוריים בהם נעשה שימוש בתדרים שונים בנתיבי טיסה שונים".

הטרמינל החדש יוצג בתערוכת Satellite 2018 שתתקיים בוושינגטון די.סי., ארה"ב, ב- 13-15 במרץ, בדוכן של גילת.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
ישראל ב-CES: מצלמה תחליף את מראת המכונית, אבל איך התמונה תעבור פנימה ברזולוציה גבוהה?
חברת ולנס הציגה בתערוכת CES מערכת המסוגלת לשדר וידאו ברזולוציה גבוהה בסביבה הרועשת של הרכב. רשמי סיור בביתן
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות