פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
KEYSIGHT
 

 

 

קיסייט טכנולוגיות (Keysight Technologies), ספקית טכנולוגיה מובילה של פתרונות לניהול תהליכי ייצור טכנולוגי-אלקטרוני, הכריזה על שירותי Test Asset Optimization, פתרון אינטגרלי ראשון מסוגו בתעשייה המאפשר לנטר בזמן אמת את מידת השימושיות והתקינות של ציוד הבדיקות בארגון. שירותי Test Asset Optimization של קיסייט מבטלים את הצורך של חברות לבצע עבודה ידנית לרישום זמני העבודה של ציודי הבדיקות. השירותים החדשים מאפשרים לארגונים לשפר בצורה דרמטית את ההחזרים על ההשקעה המתבצעת ברכש ציודי הבדיקות הדרושים בתהליכי המו"פ והייצור.

 

הצורך בשירות החדש עלה כתוצאה מהקיצוצים שמתבצעים בתקציבי הבדיקות, והדרישה ממחלקות הבדיקות לעשות יותר בפחות, דבר שמחייב שקיפות ויכולת אופטימיזציה טובה יותר של ציוד הבדיקות. השירותים החדשים של קיסייט באים לספק מענה לדרישה הזו ומאפשרים לחברות להתקדם ממצב בו הן עוקבות אחרי השימוש בציוד הבדיקות למצב בו הן מקבלות יכולת ניהול ושליטה מלאה על הציוד. השירותים האינטגרליים של קיסייט מתממשקים לציודי בדיקות של ספקיות מגוונות וכוללים מודולים של רמת ניצולת הציוד בזמן אמת, חיווי על תקינות הציוד וקבלת המלצות מהמערכת לביצוע התייעלות. בדרך זו השירותים החדשים מסייעים לחברות לקבל החלטות מושכלות אודות רכש של ציודי הבדיקות שלהן.

 

חלק אינטגרלי של שירותי Test Asset Optimization הינה תוכנת PathWave Asset Advisor, הזמינה כשירות ענן או להתקנה בארגון (On Premise). תוכנת PathWave Asset Advisor עוקבת ומנהלת את ציודי הבדיקות, מנטרת את הניצולת שלהם ואת התקינות של ציודים נבחרים, ומאפשרת יכולות Loan Pool בשימוש בציודי הבדיקות. תוכנת PathWave Asset Advisor, מבוססת ענן של אמזון ווב סרוויסז (AWS), ומציעה לארגונים פונקציונאליות מעודכנת, מהירה ואמינה לצד יכולת מאובטחת לגישת web לניהול הציודים. תצורת הענן של הפתרון מבטלת את הצורך של

ארגונים להקים תשתיות IT ייעודיות הדרושות לתפעול הפתרון און פרמיס – דוגמת: חיבור לרשת הארגונית והקמה של שטחי אחסון. לארגונים הנדרשים לפתרון און פרמיס תוכנת PathWave Asset Advisor נמצאת על גבי שרת מאחורי הגנת הפיירוול הארגונית. המערכת פועלת בתוך הארגון בצורה מלאה, ועם מלוא התכונות הנדרשות לייבוא וייצוא של מידע. שירותי Test Asset Optimization מספקים גישה אינטגראלית המשפרת את ההחזר על ההשקעה בציודי הבדיקות בשלושה שלבים. השלב הראשון – מעקב ושליטה בציודי הבדיקות באמצעות שירותי Track and Control; השלב השני – ניטור תקינות הציודים והניצולת האמיתית שלהם באמצעות שירותי Utilization and Health; והשלב השלישי – אופטימיזציה של השימוש בציודים באמצעות יכולות Loan Pool בזמן אמת המאפשרות לשתף את הציוד בין המחלקות השונות.

 

Analog Devices סיימה פיילוט עם פתרון PathWave Asset Advisor של קיסייט Analog Devices, חברה מובילה עולמית לעיצוב וייצור של מעגלים משולבים, ביצעה פיילוט בפתרון PathWave Asset Advisor. נתוני ניצולת האמת שהתקבלו מהמערכת של קיסייט איפשרו לחברה לאתר נכסים שהיו בניצולת חסרה, ובנוסף מידע בזמן אמת אודות תקינות הציודים איפשר לחברה למנוע בהם תקלות. "התרשמנו מהמהירות בה ADI הצליחה לקבל החלטות ולבצע פעולות ברגע שהיה להם המידע מ-PathWave Asset Advisor", אמר אריק טיילור, סגן נשיא, חטיבת שירותים מנוהלים, בקיסייט טכנולוגיות. "אנחנו חיים בעולם מהיר והחלטות נדרשות להתקבל במהירות ובצורה מדוייקת. באמצעות תהליך מתודי בן שלושה שלבים של מעקב, ניטור ושיתוף הציודים ניתן להפחית בצורה דרמטית את ההשקעה ההונית בציודים אלה, את ההוצאות התפעוליות, ולשפר את ההחזר על ההשקעה בציוד הבדיקות."

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
ישראל ב-CES: מצלמה תחליף את מראת המכונית, אבל איך התמונה תעבור פנימה ברזולוציה גבוהה?
חברת ולנס הציגה בתערוכת CES מערכת המסוגלת לשדר וידאו ברזולוציה גבוהה בסביבה הרועשת של הרכב. רשמי סיור בביתן
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות