פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
general4
 מנכ"ל הבורסה לניירות ערך של תל אביב, מר איתי בן זאב ומנכ"ל ונשיא מלאנוקס, איל וולדמן. צילום: אילון לוי

מלאנוקס טכנולוגיות, ספקית פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון, הודיעה היום כי פתרונות האית'רנט של החברה, הכוללים את מתגי ה- Spectrum, כרטיסי הרשת ConnectX-5 וכבלי חיבור מסדרת LinkX, נבחרו על ידי הבורסה לניירות ערך בתל אביב עבור כל תשתיות התקשורת שלה, החל מרשת המסחר ועד לרשת הפנים ארגונית.

מנכ"ל הבורסה לניירות ערך של תל אביב, איתי בן זאב, ציין כי "הבחירה בפתרונות של חברת מלאנוקס מאפשרת לנו להשיג את ביצועי התקשורת הטובים ביותר עבור תשתיות הבורסה ותאפשר לנו לתת מענה להתפתחויות בשוק ההון ולאתגרים הטכנולוגיים הצפויים בשנים הקרובות. התשתית החדשה תאפשר לבורסה מתן שירותים מתקדמים לפעילי שוק ההון המקומיים והזרים כמו שירותי colocation בדומה לסטנדרטים הבינלאומיים.

מנכ"ל ונשיא מלאנוקס, איל וולדמן ציין כי "אנו גאים בשיתוף הפעולה עם הבורסה לניירות ערך בתל אביב ובבחירתה בפתרונות מתגי האית'רנט שלנו, כרטיסי הרשת וכבלי התקשורת עבור תשתיות מרכזי המחשוב והנתונים שלה. בחירה זו מדגישה את היתרון הטכנולוגי, חוסן המוצרים והיתרון התחרותי שאנו מאפשרים ללקוחותינו. השימוש במוצרי מלאנוקס מאפשר לחברות וגופים מובילים בכל רחבי העולם לנצל מהירויות העברת נתונים בקצבים של 25, 50 ו-100 גיגהביט לשנייה, השהיית מידע נמוכה ביותר ולכן ביצועים מרבים של מערכות המידע והאחסון שלהם. אנו מצפים להמשך שיתוף הפעולה עם הבורסה בתל אביב ועם בורסות ומוסדות פיננסים בכל רחבי העולם".

מלאנוקס תספק לבורסה את מתגי סדרת ה- Spectrum, עם מערכות ההפעלה של חברת Cumulus ו- Mellanox Onyx, ומערכת הניהול NEO. מתגי ה-Spectrum תומכים בכל מהירויות הרשת הקיימות בשוק: ,25G, 10G, 1G 40G 50G, 100G ,כל זאת עם השיהוי הנמוך ביותר הקיים למהירויות אלה (300 ננו שניות) ותוך יכולת מתן שירותי תקשורת שוויוניים לכל משתמשי המערכת.

כרטיסי הרשת ConnectX-5 של מלאנוקס יאפשרו את גישת התקשורת המיטבית לשרתי הבורסה. השימוש בטכנולוגית האצת הנתונים המובנית בכרטיסי התקשורת תאפשר את התשואה המרבית להשקעה עבור מרכזי הנתונים של הבורסה.

בחירתו של מנהל יחידת תשתיות, מחשוב ותקשורת, אלי קרס והצוות הטכני של הבורסה לניירות ערך בפתרונות המתקדמים של מלאנוקס התבססה בעיקר על פרמטר המובילות הטכנולוגית, אשר בעזרתה יוכלו ליהנות הן ממענה לצרכי הבורסה המידיים והן לצרכים העתידיים איתם הבורסה מתמודדת.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
חוקרים בטכניון יצרו מערכת אופטית חדשה
"קיפודי אור" ננומטריים הסוללים דרך ליישומים חדשים בעיבוד מידע, בהעברתו ובאחסונו. המערכת צפויה להוביל לגילוי...
קרא עוד
‫שבבים‬
תכולת השבבים במערכות אלקטרוניות צפויה להגיע ל-31.4% ב-2018
תכולת השבבים תעלה על 30% השנה, ותנפץ את השיא הקודם שנקבע רק בשנה שעברה
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות