פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

 

ceragon
 

ליטל פולס, ניו-ג'רזי, 25 באפריל 2018 – סרגון נטוורקס המתמחה בשוק רשתות התמסורת האלחוטית (Wireless Backhaul), הודיעה היום על לקוח חדש, Airband , ספקית אינטרנט אלחוטי בבריטניה. Airband מטמיעה את פלטפורמת ה-FibeAir IP-20 לצורך פרויקט גדול בסבסוד ממשלתי, ובאמצעות שותפתה של סרגון, חברת ההפצה Skylinks Telecoms. הפרויקט, אשר החל בשלהי 2017, יימשך עד אמצע 2018 ויעשה שימוש בציוד ושירותים של סרגון בהיקף של כ-2.6 מיליון דולר לצורך הרחבת הכיסוי והגדלת מהירות אספקת שירותים רחבי פס לבתים ועסקים באזורים כפריים.

Airband מספקת שירותים אלחוטיים רחבי פס אמינים ובמהירות גבוהה לאזורים כפריים ולאזורים נדחים בבריטניה. במסגרת תמיכתה בפרויקט פריסת תקשורת רחבת פס בבריטניה להרחבת הכיסוי לאזורים אשר רמת השירות בהם נחותה עד 2020, החברה נדרשה לפתרון תמסורת אלחוטית המאפשר כבר היום קיבולת גבוהה, כמו גם צמיחה בבסיס המנויים ואספקת שירותים נוספים במהירות גבוהה ואפשרות לגידול בקיבולת התמסורת האלחוטית לטווח הארוך.

הפתרון אותו מספקות Skylinks Telecoms וסרגון מאפשר ל-Airband לא רק לעמוד במהירות ובצורה אמינה בצרכי קיבולת התמסורת האלחוטית הנוכחיים, אלא גם להגדיל את הקיבולת בשליטה מרחוק ובהתאם לגידול בדרישה לשירותים לאורך זמן, וללא צורך בחומרה נוספת או בשליחת צוותי עבודה לשטח. פלטפורמת ה-IP-20 של סרגון, בטכנולוגיית ריבוי הליבות הייחודית שלה, מאפשרת ל-Airband להבטיח את הקיבולת הנדרשת לה לאספקת שירותים נוספים ליותר לקוחות ותוך ניצול חסכוני של משאבים – פחות נדל"ן, צריכה מופחתת של אנרגיה ופחות ציוד.

"בחרנו בפתרון פלטפורמת התמסורת האלחוטית IP-20 של סרגון כיוון שהיא מאפשרת לנו לספק קישוריות מהירה, אמינה ואשר ניתנת להרחבה", אמר רדמונד פיל (Redmond Peel), מנהל ב-Airband. "המוצרים החדשניים של סרגון והצוות המנוסה שלה מאפשרים לנו לפרוס במהירות את הרשת ולספק קיבולת גבוהה במהירות של עד 4 Gbps תוך שימוש מופחת משמעותית במשאבים בהשוואה לכל פתרון אחר".

"אנו גאים לקחת חלק בפריסת תקשורת אלחוטית רחבת פס באזורים כפריים בבריטניה", אמר טוני פין (Tony Finn), מנהל ב-Skylinks Telecoms. "פרויקט זה, על אתגריו, משלב את הניסיון של שתי החברות כך שיאפשר ל-Airband לפרוס במהירות ובבטחה רשת אמינה וניתנת להרחבה אשר תספק את הקישוריות הנדרשת לשנים רבות".

"שיתוף הפעולה בין סרגון, Skylinks ו-Airband מבטיח כי הסביבה הכפרית ואזורים פחות נגישים בבריטניה יוכלו ליהנות מקישוריות רחבת פס מהירה ואמינה", אמר עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון. "בימינו, קישוריות רחבת פס אינה עוד בגדר האפשר, אלא הפכה הכרחית לכלכלה ולחיי היומיום. אנו ממשיכים להרחיב את מספר הלקוחות שלנו מקרב ספקיות האינטרנט דוגמת Airband בכך שאנו מאפשרים להן לעמוד בהבטחתן ללקוחותיהן להקמת רשתות במהירות ובעלות משתלמת המספקות קיבולת גבוהה מאד במינימום משאבים".

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
מיקרוסופט תשיק היום ריאקטור למפתחים בתל-אביב
ה-Hub הטכנולוגי החדש שייפתח בדובנוב 7, ת"א כחלק מתוכנית עולמית של החברה יהווה מקום למידה ומפגש למפתחים ויאפשר...
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות