פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
eyal6001
מנכ"ל מלאנוקס אייל ולדמן בכנס USVP. צילום: ניב קנטור

 

 מלאנוקס הודיעה היום כי חברות הייעוץ העצמאיות, Institutional Shareholder Services ("ISS") ו-Glass, Lewis & Co. ("גלאס לואיס") המליצו כי בעלי המניות של מלאנוקס יצביעו "בעד" שתי הצעות לממשל-התאגידי-הטוב-ביותר באסיפה הכללית המיוחדת ("EGM") אשר נקבעה ל-24 במאי 2018. זה שלב נוסף במאבק נגד ההשתלטות העוינת של קרן סטארבורד, שרכשה מעל 10% ממניות מלאנוקס והפכה לבעל עניין.

בדוח מיום 11 במאי, 2018, קבעה ISS:

"תקן הצבעת מירב הקולות בבחירות דירקטורים ללא מחלוקת, עם מנגנון החרגה להצבעות במחלוקת, נחשב על ידי רבים כפרקטיקה המועדפת עבור חברות הרשומות בארה"ב... היות ועדכון הסעיף המוצע כאן יעזור להבטיח כי המועמדים בעלי מידת התמיכה הרבה ביותר ייבחרו, גם אם התמיכה שלהם קטנה מהרוב, התיקון יאפשר עמידה מדויקת יותר בהעדפות בעלי המניות. התמיכה בהצעה זו מוצדקת."

"השימוש בכרטיס הצבעה אוניברסלי בבחירות לדירקטוריון שבמחלוקת תאפשר לבעלי המניות לבחור את המועמדים שהם מעדיפים בדיוק; בין אם מדובר בכל מועמדי ההנהלה, כל מועמדי המתנגדים או שילוב של שתי הקבוצות בכל הרכב שהוא. התמיכה בהצעה זו מוצדקת."

בדוח מיום 11 במאי 2018, קבעה גלאס לואיס:

"הסכמנו עם הרציונל של הדירקטוריון לפיו תקן הצבעת מירב הקולות מתאים בהקשר של הצבעה במחלוקת... אנו ממליצים שבעלי המניות יצביעו בעד הצעה זו."

"כאשר כל שאר הנסיבות שוות, אנו מאמינים כי כתב הצבעה אוניברסלי יכול ליצור זירה מאוזנת יותר עבור המועמדים וכן להוסיף לבעלי המניות בהירות ושקיפות בתהליך ההצבעה... אנו ממליצים שבעלי המניות יצביעו בעד הצבעה זו."

בהתייחס לדוחות ISS וגלאס לואיס, פרסמה מלאנוקס את ההודעה הבאה:

"דירקטוריון מלאנוקס מחויב ליישום הממשל-התאגידי-הטוב-ביותר ונוקט בצעדים הדרושים כדי להתאים את מדיניות הממשל שלנו לאינטרסים של בעלי המניות ולהבטיח שהרכב הדירקטוריון משקף נאמנה את כוונות בעלי המניות. אנו שמחים ש-ISS וגלאס לואיס המליצו שבעלי המניות של מלאנוקס יצביעו "בעד" הצעות המשילות של מלאנוקס ב-EGM הקרוב של החברה. הצעות אלה נועדו לחזק את בחירת בעל המניות בבחירות במחלוקת תוך שהן מאפשרות לבעלי המניות להצביע בעד המועמדים אשר לדעתם יובילו את אסטרטגיית והצלחת מלאנוקס בצורה הטובה ביותר בטווח הארוך."

מלאנוקס מזכירה לבעלי המניות שכל קול חשוב ומפצירה בבעלי המניות להצביע "בעד" הצעות המשילות של החברה היום.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
חברות היי-טק ישראליות גייסו 3.9 מיליארד דולר ב-254 עסקאות במחצית הראשונה של 2019
כך עולה מסקר ZAG - IVC זיסמן אהרוני גייר ושות' גיוסי חברות היי-טק לרבעון השני של 2019
קרא עוד
‫שבבים‬
עסקת מכירת סימנטק לברודקום התפוצצה. הסיבה:מחלוקת על המחיר
לפי התקשורת בארה"ב, סימנטק עמדה על כך שהרכישה תיעשה לפי מחיר של לפחות 28 דולר למניה ולפי שווי של 22 מיליארד...
קרא עוד



תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות