פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
Client51
 לוגו חברת SQream

 

תל-אביב, ישראל (30 במאי, 2018) – SQream , מפתחת המוצר SQream DB, דאטה-בייס מבוסס GPU (מעבד גרפי) מהמובילים בתחום, לתחקור מאגרי נתונים ענקיים תוך חסכון עצום בעלויות, הודיעה היום על גיוס של 26.4 מיליון דולר בסבב גיוס שני (Series B). סבב הגיוס בוצע בהובלת קבוצת עליבאבא ובהשתתפות משיקיעים קיימים וחדשים הכוללים את הנקו ונצ'רז קפיטל, סיסטמה ונצ'רז קפיטל, וורלד טרייד ונצ'רז, פרדיסו ונצ'רז, גלורי ונצ'רז וסילברטק וונצ'רז.

SQream DB הינו דאטה בייס אנליטי מבוסס SQL, המאפשר לחברות לנתח כמות מידע גדולה פי 20, במהירות גבוהה פי 100, ובעלויות של עשירית ביחס לדאטה בייסים אחרים. SQream DB מנצל את יכולות העיבוד המקבילי של אלפי הליבות הנמצאות בכרטיסים הגרפיים של חברת NVIDIA. הפתרון מאפשר למשתמשים להזין, לאחסן ולנתח מידע של עשרות ומאות טרה-בייטים בקלות, תוך הפחתה משמעותית בכמות החומרה הנדרשת, וכן במשאבי כוח האדם הנדרשים לניהול הדאטה-בייס ולתחזוקתו. כתוצאה מכך, מתאפשרים כוח וגמישות חסרי תקדים בעת תחקור כמות נתונים אדירה. ההשקעה הזו הינה סימן נוסף לאתגר המתפתח הניצב בפני ארגונים רבים הנדרשים לנתח את כמויות הדאטה ההולכות וגדלות שברשותם.

"SQream הינה ייחודית ביכולת שלה לספק לארגונים צומחים פתרונות המפחיתים את החסמים הקיימים היום בעולמות ניתוח המידע ההולך ומתעצם בענן. אנו שמחים להרחיב את שיתוף הפעולה שלנו עם SQream, ולעבוד יחדיו על האצת גידול תעשיית שירותי הענן", אומר צ'קון זאן, דירקטור חטיבת הדאטה-בייס בעליבאבא.

השקעה אסטרטגית זו, מעמיקה את הקשר בין עליבאבא קלאוד (שירותי הענן) ו-SQream. בפברואר האחרון, החברות הודיעו על הסכם שיתוף פעולה בו SQream תספק ללקוחות שירותי הענן של עליבאבא פתרון חסכוני המאפשר הקמה, ניהול וניתוח של מידע בענן, תוך הרחבת יכולות ניתוח המידע בהיקף שלא התאפשר עד היום בעולם הניתוח העסקי (Business Intelligence).

"אנו מאוד מרוצים מהבעת האמון שקיבלנו מהמשקיע המוביל בסיבוב הגיוס הנוכחי, עליבאבא גרופ, וממשקיעי המפתח שלנו" אומר עמי גל, מנכ"ל ומייסד SQream. "הסיבוב הזה מאפשר לנו להאיץ את האינטגרציה הטכנולוגית בינינו לבין שותפים בזירת הדאטה העולמית, ולהרחיב את צוות המכירות והשיווק הגלובלי שלנו במטרה לעזור לארגונים בכל העולם להתמודד עם האתגר של עיבוד וניתוח המידע שלהם שהולך ועולה באופן אקספוננציאלי."

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
אינטל ו-ARM היריבות הותיקות ישלבו ידיים בהפגת החששות מ-IOT
אינטל ו-ARM חתמו על הסכם שיתוף פעולה בעקבותיו ARM תשתמש בתקנים שכיחים שפותחו בידי אינטל כדי לנהל את מכשירי...
קרא עוד
שבבים
דב מורן בכנס Israel Industry 4.0: ״אנחנו משקיעים בדברים המשעממים”
כנס תעשייה מתקדמת 4.0 של סטארט-אפ ניישן סנטרל (SNC)וגרוב וונצ׳רס התקיים השבוע בתל אביב בהשתתפות מאות משקיעים,...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות