פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

אורביט מדווחת על צמיחה של 40% בהכנסות הרבעון הראשון

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
איתן ליבנה מנכל אורביט צילום אורביט
 מנכ"ל אורביט איתן ליבנה. צילום יח"צ אורביט

אורביט טכנולוג'יס (ת"א: אורביט) העוסקת בתקשורת לוויינים, מערכות עקיבה ומערכות לניהול תקשורת ושמע במטוסים, מפרסמת את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של שנת 2018 ומציגה צמיחה בכל הפרמטרים בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד.

החברה ממשיכה, גם בחודשים האחרונים, לדווח על הסכמים משמעותיים, בהם קבלת הזמנות המשך ממשרד הביטחון לאספקת מערכות תקשורת מתקדמות בהיקף מצטבר של כ-21 מיליון שקל, לאספקה במהלך 2018-2019. בנוסף, הזמנה מארגון בטחוני באחת ממדינות אסיה לאספקת מערכות טלמטריה בהיקף של כ- 16 מיליון ₪ לאספקה ב- 2019.

הכנסות אורביט הסתכמו ברבעון הראשון של 2018 ב-10.1 מיליון דולר, עלייה של 40% בהשוואה להכנסות של 7.2 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2017. העלייה בהכנסות נובעת מגידול במכירות מוצרי החברה בכל מגזרי הפעילות.

הרווח הגולמי ברבעון הראשון של 2018 הסתכם ב- 2.6 מיליון דולר (26.1% מסך ההכנסות), עליה של 33% בהשוואה לרווח גולמי של 2 מיליון דולר (27.5% מסך ההכנסות) ברבעון המקביל אשתקד.

ההפסד התפעולי ברבעון הראשון של 2018 הצטמצם והסתכם ב- 0.5 מיליון דולר בהשוואה להפסד תפעולי של כ- 1.4 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד. השיפור בהפסד הגולמי נובע בעיקר מעליה במכירות.

ההפסד הנקי של אורביט ברבעון הראשון של 2018 הצטמצם ל- 0.7 מיליון דולר בהשוואה להפסד נקי של 1.1 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2017. השיפור בהפסד הנקי נובע בעיקר מגידול במכירות, קיטון בהפסד התפעולי וקיטון בהוצאות המימון.

ה- EBITDA ברבעון הראשון של 2018 הסתכם ב EBITDA חיובית של 117 אלף דולר בהשוואה להפסד EBITDA של 1.1 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.

איתן ליבנה, מנכ"ל אורביט, אמר בהתייחסו לתוצאות: "אנו מעודדים מתוצאות הרבעון הראשון המעידים על המשך מגמת השיפור של הרבעון הקודם ומשקפים את הצלחת אסטרטגיית הצמיחה של החברה. במהלך הרבעון מיקדנו את מאמצינו בשיווק מערכות תקשורת לווייניות מוטסות לשימושים מגוונים ובפלטפורמות לניהול שמע בקרב יצרני מטוסים מובילים בעולם. פעולות אלו באו לידי ביטוי בגידול המשמעותי בצבר ההזמנות שהגיע לשיא של כ-59 מיליון דולר ברבעון הראשון.
החודש גם השקנו טרמינל לווייני מוטס, ראשון מסוגו, עם אנטנה בגודל של 30 ס"מ בלבד בתערוכת SOFIC 2018 שנערכה בארה"ב. הטרמינל הזעיר והרב שימושי (MPT™) המאפשר תקשורת לוויינית מהירה בפס רחב למטוסים, מסוקים ומל"טים, עורר עניין רב בקרב נציגי התעשייה וזרועות הביטחון האמריקאים. על רקע המיקוד העסקי והגידול בצבר ההזמנות אנו צופים להמשך המגמה החיובית".

.עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
מנכ"ל NVIDIA על במה אחת עם איל וולדמן: NVIDIA" מכפילה כוחה בעולם חוות השרתים"
כך אומר מנכ"ל מלאנוקס איל ולדמן במסיבת העיתונאים שהתקיימה הערב (ב') בעקבות עסקת הרכישה של מלאנוקס בשווי 6.9...
קרא עוד
שבבים
נחנך CityZone – עיר העתיד ושדה הניסויים החי הראשון בישראל, מיזם משותף של עיריית תל אביב, פארק עתידים תל אביב ואוניברסיטת ת"א
שותפות מובילות שהצטרפו למיזם: רנו-ניסאן-מיצובישי באמצעות מעבדת החדשנות של הקבוצה בתל-אביב ו - Dell Technologies
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות