פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

 

ceragon
 
סרגון נטוורקס המתמחה בשוק רשתות התמסורת האלחוטית (Wireless Backhaul), הודיעה היום כי מפעיל סלולרי רב לאומי מוביל, Tier-1, באמריקה הלטינית ממשיך לפרוס את פלטפורמת ה- FibeAir IP-20 של סרגון, כעת בשילוב מוצרי הרדיו החדשים ביותר אשר עושים שימוש בטכנולוגיית ריבוי הליבות של החברה, ואשר מאפשרים את הכפלת הקיבולת ברשת. שלב ההרחבה ועיבוי הרשת, לצד הגדלת קיבולת התמסורת האלחוטית לחיבור בין ערים מרכזיות, מגיע אחרי פריסה מוצלחת של רשת ה- 4G בשנים 2015-2017, במהלכן לקוח ותיק זה השתמש בפלטפורמת ה- IP-20 של סרגון ובשירותיה המקצועיים על מנת לספק כיסוי שירותי 4G ברחבי הרשת הגדולה שלו הפרוסה במספר מדינות. סך ההזמנות אשר התקבלו בשנת 2018 למוצרים ושירותים מסתכם עד כה ב- 19 מיליון דולר לערך.
בתכנון לטווח קצר, המפעיל המוביל מבקש להגדיל את בסיס לקוחותיו במספר מדינות ברחבי היבשת, וכן להרחיב את הזמינות לשירותי הסלולר בפס רחב בערים גדולות. בתכנון לצמיחה עתידית, המפעיל נערך להפעלת רשת ה- Gigabit LTE המהירה במיוחד, עבורה קיבולת התמסורת האלחוטית צפויה להיות כפולה. לפיכך, דורש המפעיל פתרון מקיף של תמסורת אלחוטית, אשר הינו פשוט להרחבה (Scalable) במיוחד, בעל אפשרות התקנה מהירה, על מנת לתמוך בהרחבה ובעיבוי רשת ה- 4G LTE שלו, בכל תשתית הרשת שלו.

המפעיל בחר בסרגון בשל איכות המוצרים והשירותים המקצועיים שמציעה החברה המאפשרים אספקת קיבולת גבוהה, התקנה מהירה עם הרכשת אתרים מהירה וחסכונית, תוך שימוש במשאבי נדל"ן ותדר מינמליים. השירותים המקצועיים של סרגון כוללים תכנון רשת, פריסה ואופטימיזציה להבטחת זמן ההגעה המהיר ביותר לשוק עם שיעורי הצלחה גבוהים בהפעלת אתרים (First-time-right). הטכנולוגיה מרובת הליבות הייחודית המשולבת בפלטפורמת ה- IP-20, ולאחרונה הפכה זמינה בציוד בעל תצורה מפוצלת (Split-mount), כוללת מערכות רדיו חדשות המספקות קיבולת כפולה, ומכינה את הרשת ל- Gigabit LTE בעזרת צמיחת קיבולת מדורגת על פי הצורך. דבר זה מאפשר למפעיל את הגמישות להכפיל את קיבולת הרשת שלו בכל האתרים תוך שמירה על ספקטרום התמסורת האלחוטית, נדל"ן מגדלים וגגות. השימוש המינימלי בתדרים לא רק מקטין עלויות, אלא גם מאפשר למפעיל להבטיח טווח קיבולת זמינה לטובת צמיחה עתידית, בזמן שהשימוש בנדל"ן מינימלי מפשט ומאיץ הרכשת אתרים, תוך ציפייה לפריסת שירותי ה- 5G.
"אנו מעריכים את המשך הבעת האמון של מפעיל מוביל זה בסרגון כשותפה שלו לתמסורת סלולרית", אמר עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון. "האצת השימוש בסמארטפונים ובשירותים סלולריים בפס רחב במדינות מרכזיות באמריקה הלטינית, מעודדת מפעילים לפתח את רשתות ה- 4G שלהם על מנת לתמוך בהכפלת כמות חיבורי ה- 4G עד סוף העשור הנוכחי, תוך שהם ממשיכים להגביר את היעילות התפעולית שלהם. סרגון עוזרת למפעילים לתכנן, להתקין ולשדרג את הרשתות שלהם עבור שירותי 4G מתקדמים, וכן לפרוס במהירות רשתות 5G-ready, ובתוך כך מבטיחה את הקיבולת הגבוהה ביותר ומאפשרת להשיג בהתמדה את יעדי זמינות הרשת".

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
דדי פרלמוטר, לשעבר סגן נשיא בכיר באינטל עשוי להצטרף לרשימתה של אורלי לוי אבוקסיס
הקרן צפויה להתמקד בהשקעה בחברות בתחום תשתיות טכנולוגיות ותחומים בהם יש לפרלמוטר ידע והבנה מתקופת עבודתו...
קרא עוד
שבבים
דדי פרלמוטר, לשעבר סגן נשיא בכיר באינטל עשוי להצטרף לרשימתה של אורלי לוי אבוקסיס
הקרן צפויה להתמקד בהשקעה בחברות בתחום תשתיות טכנולוגיות ותחומים בהם יש לפרלמוטר ידע והבנה מתקופת עבודתו...
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות