פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

אאודי מאמצת את הדפסת התלת ממד של סטרטסיס

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
אאודי מאמצת את טכנולוגיית ההדפסה בתלת ממד של סטרטסיס צילום באדיבות חברת סטרטסיס 2
 הדפסת פנס אחורי של מכונית אאודי במדפסת תלת ממד של סטרטסיס. צילום יחצ

א

במטרה לייעל את התהליך, מרכז ההדפס בתלת-מימד של אאודי יעשה שימוש במדפסת J750 הצבעונית של סטרטסיס, המשתמשת בחומרים רב תכליתיים שונים. דבר זה יאפשר ייצור של כיסויים שקופים למנורות הרכב האחוריות, כמו גם בצבעים בוהקים, בהדפסה אחת בלבד, ללא צורך בתהליך ההדרגתי הקודם. עם למעלה של הכרסום, יציקה לתבניות, והרכבה, ניתן להדפיס בתלת ממד חלקים שקופים בצבעים רבים ובמרקמים שונים, עם דיוק גבוה ופני שטח מעולים, העומדים בדרישות המחמירות של תהליכי העיצוב של אאודי.

"העיצוב הוא אחד מהקריטריונים המשמעותיים ביותר עבור לקוחות אאודי, ולכן חשוב לנו לדבוק בסטנדרטיים הגבוהים ביותר בשלבי התכנון והעיצוב של פיתוחי הרכב" אומר ד"ר טים ספירינג, מנהל מרכז הדפסה בתלת ממד של אאודי. "כתוצאה מכך, אנחנו נדרשים לאב טיפוס שיהיה מדויק מהבחינה הגיאומטרית, ללא עיוותים, באיכות גבוהה ביותר, ויהיה מדויק בצבע ובשקיפות. מדפסת התלת ממד של סטרטסיס J750 מציעה לנו יתרון משמעותי, כאשר היא מאפשרת לנו להדפיס טקסטורות וצבעים מדויקים, לפי הנחיות העיצוב שלנו. זה חיוני בכדי לאשר את הקווים המנחים של העיצוב, אלה שבהמשך יהיו מאושרים לייצור. באשר להדפסת חלקים שקופים במדפסות תלת-ממד, טרם צפיתי בטכנולוגיה מקבילה שעומדת בסטנדרטים שלנו". "באמצעות מדפסת J750 ליצירת אב הטיפוס של מכסי המנורות האחוריות ברכב, נוכל לזרז את סיום תהליך העיצוב שלנו", אומר ספירינג. "אנו מעריכים חיסכון בזמן של עד 50 אחוזים, באמצעות טכניקת הדפסה זו בתהליך בניית אב הטיפוס למכסי המנורות האחוריות".
ד"ר ספירינג וצוותו, המונה 24 אנשים, אחראים למומחיות בנושא חלקי הפלסטיק המודפסים בתלת-ממד, לייעוץ ולייצורם באאודי. לאחר ההשקעה במדפסות התלת-ממד ב-2002, המחלקה הגדילה את המגוון ל 10 מדפסות, הכוללות מדפסות FDM ו- PolyJet.

אנדי מידלטון, נשיא אירופה, המזרח התיכון ואפריקה בסטרטסיס מסכם: "אודי היא דוגמא מצוינת לאופן שבו טכנולוגיית הדפוס הצבעונית והייחודית שלנו, העושה שימוש בחומרים ייחודיים, הופכת מספר תהליכי עיצוב לאחד, ומאיצה מחזורי פיתוח. אם מרחיבים את החיסכון בזמן המושג על ידי אאודי בנושא מכסי המנורות האחוריות לחלקים אחרים ברכב, ההשפעה הכוללת על זמן היציאה לשוק עשויה להיות עצומה. אנו נרגשים לראות כיצד אאודי ממשיכה למנף את טכנולוגיות ההדפסה בFDM וה- PolyJet לתחומים נוספים בכדי להגדיל את היעילות לאורך תהליך הפיתוח שלה".

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
דדי פרלמוטר, לשעבר סגן נשיא בכיר באינטל עשוי להצטרף לרשימתה של אורלי לוי אבוקסיס
הקרן צפויה להתמקד בהשקעה בחברות בתחום תשתיות טכנולוגיות ותחומים בהם יש לפרלמוטר ידע והבנה מתקופת עבודתו...
קרא עוד
שבבים
דדי פרלמוטר, לשעבר סגן נשיא בכיר באינטל עשוי להצטרף לרשימתה של אורלי לוי אבוקסיס
הקרן צפויה להתמקד בהשקעה בחברות בתחום תשתיות טכנולוגיות ותחומים בהם יש לפרלמוטר ידע והבנה מתקופת עבודתו...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות