פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

ננו דיימנשן בשיתוף פעולה אסטרטגי עם קבוצת AURORA

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
amit6001
עמית דרור, מנכ"ל ננו דימנשן בביתן החברה בתערוכת CES. צילום: אבי בליזובסקי

חברת ננו דיימנשן, יצרנית מערכות הדפסת תלת מימד לשוק האלקטרוניקה, מודיעה היום כי היא נכנסה לשוק הסיני באמצעות שותפות אסטרטגית עם קבוצת AURORA, מפיץ מוביל של מערכות Additive Manufacturing. קבוצת AURORA תשווק ותמכור ללקוחות בסין את מדפסת התלת מימד עטורת הפרסים של ננו דיימנשן לתחום האלקטרוניקה, ה- DragonFly 2020 Pro.

בנוסף לשותפות האסטרטגית, קבוצת AURORA רכשה מדפסת תלת מימד DragonFly 2020 Pro שנייה. קבוצת AURORA הינה בעלת המניות העיקרית של חברת General Integration Technology (GIT), ספקית של תוכנות תלת מימד ומפיצה של מדפסות תלת מימד, שלאחרונה רכשה והשלימה בהצלחה התקנה של מדפסת ה- DragonFly 2020 Pro למרכז התצוגה שלה בטאיצ'ונג, טאיוואן.

שותפות זו מרחיבה את הכיסוי הגיאוגרפי של ננו דיימנשן באסיה- פסיפיק, שכבר כולל את הונג קונג, דרום קוריאה, סינגפור וטיוואן. בהתאם למחקר שוק מינואר 2018 של International Data Corporation (IDC), שוק הדפסת התלת מימד בסין הינו המוביל באסיה וגדל במהירות. שוק הדפסת התלת מימד בסין נהנה מתמיכה ממשלתית ומהשקעות טכנולוגיות הן על ידי גורמים תעשייתים והן על ידי צרכנים פרטיים.

"סין הינה אחד מהשווקים הגדולים והחשובים בעולם בייצור ותכנון אלקטרוניקה, וביסוס הנוכחות בשוק זה הינה מהותית עבור ננו דיימנשן", ציין עמית דרור, מנכ"ל ננו דיימנשן. "ל- AURORA יש שנים רבות של ניסיון תפעולי בתחום הייצור, ובאמצעות המשאבים הנרחבים שלה והרשת הייחודית של 1,500 משרדים ו- 300,000 לקוחות, לרבות מעל 3,000 לקוחות בתחום האלקטרוניקה, אנו מאמינים כי היא יכולה לספק לנו גישה מהירה לשוק על מנת למצות את הפוטנציאל המלא של ה- DragonFly 2020 Pro בסין. אנו מצפים להתפתח בשוק הסיני יחד עם הנוכחות המשמעותית של AURORA".

"זוהי אבן דרך משמעותית עבור המשרד שלנו בהונג קונג שהוקם לאחרונה. אנו גאים לשתף פעולה עם AURORA כמפיץ המוביל שלנו בסין", ציין גלעד רשף, דירקטור מכירות בהונג קונג של ננו דיימנשן. "השותפות עם AURORA מעמיקה את החשיפה שלה ל- Additive Manufacturing על ידי התרחבות לתחום הדפסת תלת מימד של אלקטרוניקה, מה שסולל את הדרך לשווקים ויישומים חדשים".

"יכולתנו לספק ללקוחות פתרונות הדפסת תלת מימד חדשניים, עדכניים ובאיכות גבוהה, הינה משמעותית עבור הצלחתנו. שותפות אסטרטגית זו עם ננו דיימנשן עוזרת לנו להרחיב את הצעתנו ללקוחות ותוכל לכלול כעת יכולות הדפסת תלת מימד של אלקטרוניקה", ציין דניאל צ'י, שותף כללי ומנהל חטיבת התלת מימד בקבוצת AURORA. "מדפסת התלת מימד DragonFly 2020 Pro של ננו דיימנשן הינה טכנולוגיה פורצת דרך הפותחת אפשרויות שלא היה ניתן לדמיין עד כה עבור יצרני ומתכנני אלקטרוניקה".

מדפסת התלת מימד DragonFly 2020 Pro משנה את שוק פיתוח האלקטרוניקה ומאפשרת לחברות לשלוט על תהליכי הפיתוח שלהן. המדפסת מאפשרת הדפסת תלת מימד של אלקטרוניקה פונקציונאלית, כגון סנסורים, צורות גיאומטריות מוליכות, אנטנות, התקני חיבור יצוקים, מעגלים אלקטרוניים, ומוצרים חדשניים נוספים.

 

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
חברות היי-טק ישראליות גייסו 3.9 מיליארד דולר ב-254 עסקאות במחצית הראשונה של 2019
כך עולה מסקר ZAG - IVC זיסמן אהרוני גייר ושות' גיוסי חברות היי-טק לרבעון השני של 2019
קרא עוד
‫שבבים‬
עסקת מכירת סימנטק לברודקום התפוצצה. הסיבה:מחלוקת על המחיר
לפי התקשורת בארה"ב, סימנטק עמדה על כך שהרכישה תיעשה לפי מחיר של לפחות 28 דולר למניה ולפי שווי של 22 מיליארד...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות