פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
120418 Economy 0175
 עיוור קורא עיתון בעזרת המכשיר של אורקם. צילום: שמוליק אלמני

שגרירות ישראל בוושינגטון, אירחה בשבוע שעבר את טקס קבלת הפנים לשותפות הכלכלית של ארה"ב-ישראל, והעלתה על נס את חלוצת הטכנולוגיה הישראלית אורקם על תרומתה לחיזוק הקשר הכלכלי בין ישראל לארצות הברית.

לדברי מארגני האירוע, אורקם טכנולוגיות , שנוסדה על ידי פרופ׳ אמנון שעשוע ומר זיו אבירם, הינה המובילה העולמית בפיתוח טכנולוגיה לבישה ופורצת הדרך בתחום הראייה המלאכותית, אשר משפרת את חייהם של אנשים לקויי ראייה, עיוורים, בעלי קושי בקריאה או אלו החווים עייפות מקריאה.

בין האורחים והדוברים אשר נכחו בקבלת הפנים היו שר האוצר האמריקני, סטיבן מנוצ'ין, שר האוצר משה כחלון; ושגריר ישראל לארה"ב, רון דרמר. במהלך קבלת הפנים שהתקיימה בספריית הקונגרס הוזמן זיו אבירם, מייסד שותף, נשיא ומנכ"ל חברת אורקם, לנאום בפני חברי הקונגרס והסאנט כחברה המייצגת שיתוף פעולה פורה בין ארצות הברית וישראל.

אלחוטי, קל משקל ובגודל של אצבע, OrCam MyEye 2.0 הינו מכשיר חלוץ בתחום הטכנולוגיה המסייעת, אשר קורא בקול כל טקסט מודפס מכל משטח, בדיסקרטיות ובזמן אמת. בנוסף, הטכנולוגיה מאפשרת זיהוי פרצופים בסיטואציות חברתיות שונות, זיהוי מוצרים, זיהוי צבעים וזיהוי שטרות כסף, כך שהיא מספקת רמה גבוהה של עצמאות למשתמש. במכשיר ה-OrCam MyEye 2.0 מוטמעת הטכנולוגיה הלבישה היחידה בתחום הראייה המלאכותית המופעלת על ידי מחוות הצבעה אינטואיטיבית או על ידי הפניית מבטו של הלובש – דבר המאפשר שימוש במכשיר ללא ידיים, וללא שימוש בטלפון חכם או Wi-Fi. המכשיר מתחבר לכל זוג משקפי קריאה או משקפי שמש באמצעות מגנט ושוקל רק 22.5 גרם.

אבירם סיכם את האירוע ואמר: "שמחתי להיות נציג של מדינת ישראל, בערב של חדשנות ישראלית: עשרות אלפי משתמשים ברחבי העולם כבר אימצו את הטכנולוגיה של אורקם ואני בטוח כי הביקור יביא לשיפור בחייהם של משתמשים נוספים. אורקם תמשיך לחדש ולתרום לאנושות באמצעות פיתוח של טכנולוגיה פורצת דרך בתחום הראייה מלאכותית."

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
סיוה מדווחת על ניסוי מסחרי מוצלח בצ'יינה טלקום למוצרי NB-IoT:
מנהל חטיבת ה-IoT של סיוה, אנז' אזנאר, הוסיף: "סיוה מחויבת להבטיח שטכנולוגיית NB-IoT תהיה ברירת המחדל לקישוריות...
קרא עוד
‫שבבים‬
שת"פ בין NVIDIA לקבוצת VOLVO לפיתוח פלטפורמת AI למשאיות אוטונומיות
השת"פ בין שתי החברות מיועד לשנות את האופן בו יפעלו התחבורה הציבורית, ציי משאיות מסחריות, ציי משאיות לאיסוף...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות