פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
snps logo sts purple grey
 


סינופסיס הודיעה על שיתוף פעולה עם STMicroelectronics (ST) בהקמת תוכנית של מרכז מצוינות כדי להאיץ את הפיתוח של מערכות אלקטרוניות ותוכנה לרכב. התוכנית מתמקדת בהספקת ערכות פיתוח Synopsys Virtualizer (VDKs) למשפחת המיקרו בקרים (MCUs) הרב ליבתיים לרכב ST Stellar, ומאפשרת לחברות להאיץ את הפיתוח של מערכות אלקטרוניות לרכב בכך שהיא מאפשרת את המעבר מבדיקות פיזיות לווירטואליות.
השימוש ב-VDK מאפשר ללקוחות של ST שהם יצרני רכב גדולים לפתח תוכנה ולנסות דפוסים 18 חודשים לפני הדוגמאות הראשונות של Stellar. תוך כמה ימים מקבלת הדוגמאות הראשונות, התוכנה שפותחה פעלה בהצלחה בחומרת הדוגמה.


"בקרי דומיינים חדשים שתומכים בשירותים מותאמים לנתונים מצריכים כלים חדשים כדי להתחיל בפיתוח תוכנה מוקדם ולהאיץ את בדיקת המערכת על ידי מעבר מסביבה פיזית לווירטואלית", אמר פביו מרצ'יו, סגן נשיא בקבוצה ומנהל כללי של החטיבה הדיגיטלית לרכב של ST. "שיתוף הפעולה עם סינופסיס בתוכנית מרכז המצוינות שלה התניע את פיתוח התוכנה של לקוחותינו, והאיץ את הפיתוח והבדיקה של המערכות שלהם".


יצרני רכב גדולים ויצרני ציוד מקוריים משתמשים ב-VDKs כדי לפתח תוכנה מוקדם, לפני שחומרת MCU או בקרים אלקטרוניים (ECU) זמינה. VDKs אפשרים את המעבר מבדיקה פיזית של המערכת לבדיקה וירטואלית. סביבות וירטואליות מגדילות את תפוקת הבדיקות על ידי הקדמת הפיתוח של הבדיקות, מפשטות את ביצוע הדרישות של בדיקות מורכבות, כגון בדיקות תקלות וכיסוי, ומאיצות מחזורים על ידי וירטואליזציה של סביבות בדיקה ופריסתן ברגרסיה, והתוצאה היא זמן הגעה לשוק מהיר יותר, איכות טובה יותר וזמן סבב יעיל יותר של הבדיקות.
משפחת ה-MCUs לרכב Stellar החדשה של ST, המבוססת על מעבדים מרובים Cortex R-52 ו-Cortex M4 של ארם, וכוללת אבטחה נרחבת שעונה על אישור הבטיחות התובעני של תעשיית הרכב באמצעות יכולות נעילה (lockstep), מיועדת לפלטפורמות רכב המבוססות על בקרי דומיינים.


"הגידול בתוכן אלקטרוני מצריך כלים ומתודולוגיות יותר יעילים כדי להתחיל בפיתוח התוכנה מוקדם יותר, להפחית סיכונים ולהאיץ מחזורי בדיקות", אמר אשל הריטן, סגן נשיא למו"פ בקבוצת האימות של סינופסיס. "באמצעות שיתוף הפעולה ההדוק עם STMicroelectronics בפיתוח וההספקה של VDKs, אנחנו יכולים להבטיח ביחד שיצרני הרכב הגדולים וחברות ה-OEM יקבלו את אבות הטיפוס הווירטואליים הכי מתקדמים ונתמכים מבחינה מסחרית ותמיכה אמינה לטווח הארוך במשפחת המיקרו בקרים ST Stellar".

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
האם אילון מאסק יצליח להשתיל סיב חשמלי במוחינו?
נרלינק בנתה רובוט בגודל של מכשיר ברבקיו שיאפשר להחדיר בצורה מדויקת מאד את החוטים דרך חורים שנקדחו בגולגולת...
קרא עוד
שבבים
חברות היי-טק ישראליות גייסו 3.9 מיליארד דולר ב-254 עסקאות במחצית הראשונה של 2019
כך עולה מסקר ZAG - IVC זיסמן אהרוני גייר ושות' גיוסי חברות היי-טק לרבעון השני של 2019
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות