פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
vector_-logo

חברת וקטור הישראלית, הודיעה כי תתחיל לייצר במפעליה בכרמיאל רישיונות לתוכנות מערכות הפעלה משובצות מחשב (Embedded) של מיקרוסופט. בכך מסתיים תהליך הכנה והסמכה של כשלוש שנים וכעת, נמנית החברה עם היצרניות המורשות הבודדות בעולם ליצור רישיונות אלה. החברה מסרה כי היקף החוזה החדש נאמד ב-5 מיליון שקל לשנה וכי כעת, היא צפויה להגדיל את הכנסותיה בכ -30% במשך שלוש השנים הקרובות.

 

לצורך זה תרחיב החברה את הפעילות במפעלה בכרמיאל והיא תגייס 10 עובדים נוספים רובם לקווי ההרכבה. כמי שפעילה בצורה ניכרת בשוק האירופי, צופה החברה גידול משמעותי ביותר בהכנסות מהפעילות החדשה.

 

וקטור, בבעלות סי.די.אי אחזקות , שמייסדיה הם משפחות שומר ואשכנזי, נמנית מאז 1993, עם יצרניות ערכות התוכנה וספקיות השירותים הוותיקות ביותר של מיקרוסופט בעולם, והיא פועלת ברחבי אירופה ואפריקה בכ-40 מדינות ובכ-20 שפות. בנוסף, לחברה מפעל בקייפטאון עם פעילות דומה.

 

מנכ"ל סי.די.אי וקטור דני תלמי אמר: "תחום המערכות משובצות המחשב של מיקרוסופט הוגדר כאחד ממנועי הצמיחה המרכזיים שלה, לאור התפתחות האינטרנט של הדברים (IOT). בנוסף, המערכות הללו הן לב ליבם של אלפי יישומים יומיומיים כגון כספומטים, משאבות דלק, קופות רושמות, בית חכם, מכונות אוטומטיות למכירת כרטיסים, מערכות מולטימדיה לרכב ועוד אין ספור דוגמאות".

 

תהליך הכשרת המפעל לקבלת הרישיון כלל נושאים כגון רף אבטחת מוצר גבוה, הסדרי ביטחון קפדניים ויכולת הענקת שירות ללא דופי ללקוחות וללא תלות במיקומו הגאוגרפי של הלקוח או בשפתו. "מיקרוסופט רואה בנו שותפה חשובה עם ראייה נאמנה וארוכת טווח בשרשרת האספקה העולמית שלה", הוסיף דני  תלמי.

 

בנוסף לאמור לעיל, חברת סי.די.אי וקטור מייצרת תקליטורים לתעשיית המוסיקה, הקולנוע ולתעשיית ההייטק, החסנים ניידים (DISK ON KEY), בבעלותה בית דפוס הנותן מענה למגוון פעילויות, בין היתר לפעילות זו תוך שמירה על רמת אבטחה גבוהה ביותר.

 עוד בתחום תוכנות משובצות

כתבות נוספות בתחום

‫תוכנות משובצות‬
רנסאס רוכשת את IDT תמורת 6.7 מיליארד דולרים
חברת השבבים היפנית המתמחה בתחומי מוצרים מעורבים, קישוריות וכוח אלחוטי מצרפת אליה חברה העוסקת בתחום דומה, אך מציעה פתרונות משלימים
קרא עוד
‫תוכנות משובצות‬
עליבבא רכשה את C-Sky Microsystems מפתחת מעבדים למערכות משובצות מחשב
המהלך מדגיש מגמה גוברת בקרב חברות כמו גוגל, אמזון ועליבבא, שלהוטות לבלוע חברות שבבים מתוך מטרה לתכנן שבבים שמתאימים לעסקים שלהן.
קרא עוד


תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות