פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

towerjazz_logo


טאואר-ג'אז ו Genoray, יצרנית קוריאנית של מכשירי רנטגן דיגיטליים, מודיעות על הצלחת הפיתוח המשותף של חיישן תמונות למכשירי אבחון רפואיים לשיקוף וצילום רנטגן. Genoray השתמשה בתהליך התפירה 0.18um CIS של טאואר-ג'אז על מנת לפתח חיישן שבו גודל הפיקסל הוא 100um בעל רזולוציה גבוהה יותר בהשוואה לחיישנים רפואיים אחרים בשוק, המאפשר גם שליטה ייחודית ברגישות הפיקסל שניתן ליישמה בסוגים שונים של ציוד רפואי כגון C-Arms כירורגית ומכונת רנטגן ניידת.

החיישן החדש הינו גלאי CIS לעומת החיישן הקיים היום בשוק המבוסס על טכנולוגית TFT.  היתרון של גלאי CIS בהשוואה ל-TFT הוא שגלאי CIS משתמש בפיקסלים פעילים, דבר המאפשר קבלת תמונה שקטה יותר ומסייע למזער את החשיפה לקרינת רנטגן אשר מהווה בעיה גדולה מאוד ברפואה היום. יתרה מזו הרכיב החדש מאפשר שילוב של צילום פנורמי עם צילום CT דנטאלי באותו גלאי, בניגוד למצב הנוכחי בו קיימים שני גלאים נפרדים, האחד לצילום פנורמי והשני לצילום CT, דבר המאפשר הוזלה משמעותית של המערכת.
הגלאי החדש  של Genoray שהוא יעיל יותר וחסכוני יותר עבור ציוד רפואי: ומהווה יתרון שיווקי עבור החברה,  מיועד  להחליף את הפתרון הקיים בשוק. ההתקן מיוצר באמצעות תהליך התפירה של טאואר-ג'אז שממקסם את הביצועים ומציע מבנה פיקסל מותאם במיוחד ליישומים אלה.

טכנולוגיית התפירה  מאפשרת ייצור מוצרים  שבהם גודל השבב גדול יותר מגודל שטח החשיפה של מסכת פוטו. טכנולוגיה זו מאפשרת יצירת שבבים בגודל פרוסה שלמה (12 ס"מ על 15 ס"מ בחתיכה אחת). לטאואר-ג'אז ניסיון ייצור רב שנים בתחום, בנוסף טאואר-ג'אז מספקת מודלים איכותיים ביותר ופיקסלים מוכחי סיליקון  המאפשרים  תהליך תכנון ויישום שלם בזמן קצר .  
את ההתקן של Genoray ניתן ליישם במגוון רחב של סוגי ציוד רפואי, ונפח הייצור הוא גדול למדי  -  בין 2000 – 1000 פרוסות במהלך שלוש השנים הקרובות. Genoray מקיימת מגעים עם מספר ספקים מקומיים ובינלאומיים  וייצור המוני צפוי להתחיל בקרוב.  לפי IHS שוק ה-CIS לאלקטרוניקה רפואית צומח וגדל במהירות  מ- 64$ מליון ב-2012 לצפי של 195$ מליון ב-2017, בקצב גידול שנתי של 25.1% .
"אנו שמחים כי Genoray פיתחה בהצלחה את חיישן ההדמיה הרפואי שלה עם תהליך ה-CIS של טאואר-ג'אז ואנו צופים  לכניסתו לשוק. אנו  מאמינים כי מוצר זה יקבל תגובות חיוביות ותהיה לו דרישה בשוק, מאחר ו- Genoray  ידועה במתן פתרונות טכנולוגים מובילים ובעלת מעמד עסקי חזק בעולם. אנו מקווים שהצלחה זו תביא לעוד הזדמנויות עסקיות עם Genoray  ותוביל את Genoray להישגים טכנולוגיים נוספים" אמר ד"ר אבי שטרום, סגן נשיא ומנהל כללי של היחידה העסקית CIS בטאואר-ג'אז.   

"בעזרתה של טאואר-ג'אז, פותח בהצלחה חיישן תמונה חדש לציוד רנטגן בתהליך ה- CIS של טאואר-ג'אז שהוא המוביל בתעשייה והידוע בביצועים מעולים, לכן אין לנו ספק כי שיתוף הפעולה בין טאואר-ג'אז ו Genoray יביא לתוצאה מוצלחת של  נפח ואיכות הייצור" אמר Jae Lee, המנהל הטכנולוגי הראשי של Genoray.
עוד בתחום רכיבים

כתבות נוספות בתחום

‫רכיבים‬
פתרון IoT ובינה מלאכותית של IBM יעקוב אחר מצבם של גשרים ומנהרות כדי להקדים תחזוקה לאסון
באמצעות המהלך מקווה יבמ לנגוס בשליטה הבלעדית כמעט של אינטל בשוק זה
קרא עוד
‫רכיבים‬
IBM וצ'לסי קלינטון למען שיקום אזורי אסון בין השאר בעזרת IOT
"עלינו להשתמש בטכנולוגיה לא רק כדי לעשות כסף, אלא גם לטובת האנושות"' אמרה קלינטון בכנס THINK 2019  שקיימה IBM  בשבוע שעבר בסן פרנסיסקו
קרא עוד


תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות