פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
ESSENCE CAREHOME
 

EP Advanced, תליון קטן שעונדים אותו על הצוואר, פיתוח של חברת אסנס Essence) ) הישראלית, יכול לשנות את חייהם של לא מעט בני הגיל השלישי, אקטיבים אשר רוצים להמשיך בשגרת חייהם אך חששו, לצאת למרחק גדול מביתם. ברגע שהמכשיר החכם, שגודלו כגודל מטבע, מזהה נפילה, הוא מבצע קריאת חירום לספק שירותים רפואיים ולבני המשפחה והעובדה שיש בו יכולות זיהוי מיקום מאפשרת לאתר את הנופל במהירות. ברגע הנפילה, גם נפתחת אוטומטית שיחה ברמקול למכשיר הטלפון של המבוגר, מספק השירותים הרפואיים, המאפשרת להיות בקשר עם הנופל עד לקבלת עזרה רפואית.

נפילות הן הגורם המוביל לאשפוזים בבתי חולים, פציעות ומקרי מוות בקרב קשישים. על פי נתוני המרכזים האמריקניים לבקרת מחלות ומניעתן CDC)), אחד מתוך כל שלושה מבוגרים מעל גיל 65 בארה״ב, מועד לנפילה במהלך השנה. מספר מקרי המוות בגלל נפילות מוערך בכ-66 אחוז, כאשר המבוגר נשאר מוטל במקום הנפילה מעל 72 שעות ללא עזרה.

התליון, המתממשק עם הפתרונות השונים בפלטפורמת Care@Home Active של החברה, זכה השבוע בפרס החדשנות בתחום הבריאות הדיגיטלית, במסגרת תערוכת ESX הבינלאומית שנפתחה בנשוויל ארה״ב, ומוקדשת לפתרונות אבטחה אלקטרונית ו״חיים בטוחים״.
בהיותו בבית, התליון, אותו עונדים כל הזמן, מחובר אלחוטית למערכת ההגנה הביתית של אסנס. עם היציאה מהבית, מתחבר המכשיר אוטומטית באמצעות בלוטות׳ לסמארטפון של המשתמש. במקרה של נפילה, או מצוקה, או יציאה מהמסלול השגרתי, המערכת מוציאה קריאת חירום שאליה מצורף מיקום המבוגר, כך שניתן להגיע אליו מהר. המערכת אף יכולה להתריע בפני המבוגר, בני המשפחה או נותן שירות, אם המבוגר עזב את ביתו ללא תליון החירום.
בשונה מפתרונות אחרים, התליון של אסנס מאפשרת למבוגרים להמשיך ולהיות אקטיביים ולנוע בין בתיהם לסביבה בחוץ, תוך שמירה על קשר עם משפחותיהם ואו מרכז ניטור – והכל ביחידה אחת. הוא מבטיח להם כי בשעת צרה – בין אם בתוך הבית או מחוצה לו - מישהו (בן משפחה או ספק שירות) יקבלו מייד התרעה על כך ויוכל לסייע לו במהירות. יתרון נוסף שפתר בעיה המציקה ללא מעט מתחרים של אסנס: המבוגר אינו צריך לסחוב עימו מכשיר גדול וכבד ואינו צריך לדאוג הם הוא טעון או לא: הסוללה במחשב הזעיר של אסנס מספיקה לשנתיים של שימוש.
״הזכייה בפרס מחזקת את מעמדנו כמובילי שוק, כשחקנית מרכזית בחזית פיתוח מוצרי ה-IoT וכמי שהחדשנות שלה מניעה את התעשייה קדימה״, אומר ד״ר חיים אמיר, מנכ״ל ומייסד אסנס. ״הפרס הוא הוכחה למאמצים שלנו לספק לשוק פתרונות משפרי חיים ורבי ערך למשתמשי הקצה, כמו גם לארגונים״.
אסנס היא ספקית גלובלית של טכנולוגיות IoT ופתרונות לחיים מקושריםConnected-living) ) מבוססי ענן, לתחומי האבטחה, התקשורת וספקי שירותי בריאות דיגיטלית. מוקד הפעילות של החברה, שמכרה עד היום מעל 18 מיליון מוצרים, נמצא באזור ההייטק של הרצליה והיא מעסיקה 600 עובדים. אסנס פועלת במודל עסקי של B2B2C ומוצריה הנמכרים לגופי OEM עוברים התאמה לקהלי היעד והלקוחות, החל מרמת האפליקציות, דרך השפה ועד לאריזות המוצרים. לחברה משרדים בספרד, ארה״ב, וסין.

עוד בתחום רכיבים

כתבות נוספות בתחום

‫רכיבים‬
האימוץ של מצלמות מרובות עדשות בסמארטפונים צובר תנופה
הדור הבא של מכשירי הדגל Galaxy S10 של סמסונג יכללו מצלמות בעלות שלוש עדשות
קרא עוד
‫רכיבים‬
TPG Capital השלימה את רכישת ווינד ריבר מאינטל
את החברה העצמאית החדשה יוביל ג'ים דוגלס, נשיא ומעתה מנכ"ל ווינד ריבר.
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות