פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
Nova_Measuring_Instruments

נובה מכשירי מדידה הישראלית קיבלה מבית השקעות סינגולר המלצת קניה והעלאת מחיר יעד ל- 15 דולר למניה.   כזכור, בדוחות לרבעון הראשון רשמה החברה הכנסות בשווי כ–27.5 מיליון דולר, מעל תחזית סינגולר להכנסות של 25.8 מיליון דולר.

הנהלת החברה צופה הכנסות של 33-35 מיליון דולר ורווח Non-GAAP למניה בדילול מלא של 7-11 סנט. בסינגולר צופים הכנסות של 138.8 מיליון דולר בשנת 2015 והכנסות של 152.7 מיליון דולר בשנת 2016.

עיקרי ההמלצה

המשך פיתוח שבבי תל מימד, 3D FinFet, בטכנולוגיות של 16 ו – 14 ננומטר ממשיכים בקרב מספר לקוחות של נובה וקיים צפי למעבר לייצור המוני ברבעון שני של 2015. המעבר נובע מדרישת יצרניות ה –Foundries להגביר את ביצועי השבבים ולהוריד את צריכת החשמל. מעבר זה מחייב שימוש במטרולוגיה אופטית שהיא היחידה המצליחה להתמודד עם מבני תלת מימדים בשבבים. ככל שהייצור עובר לטכנולוגיות זעירות יותר, הדרישה למטרולוגיה אופטית עולה והיא מהווה מרכיב מפתח על מנת לאפשר ייצור המוני באיכות גבוהה.

תחום זיכרונות ה–DRAM ממשיך להיות פלח השוק החזק ביותר לאור גידול בביקוש למכשירים ניידים.

רכישת ריוורה – נובה רכשה את ריוורה תמורת 46.5 מיליון דולר במזומן. ריוורה היא חברה רווחית המספקת טכנולוגיות מדידה באמצעות X-RAY. הנהלת נובה רואה סינרגיה בין הפתרונות שלה לפתרונות של ריוורה עבור שוק הבקרה המתקדמת של תהליכי ייצור. הנהלת החברה צופה כי תרומת ריוורה להכנסות החברה תהיה בין 25-30 מיליון דולר וכן שהתרומה לרווחיות תהיה תוך 12 חודשים.

מאזן חזק – החברה סיימה את הרבעון עם 125 מיליון דולר בקופה ולא חוב. מיד לאחר הרבעון הושלמה רכישת ריוורה תמורת 46.5 מיליון דולר. החברה משלימה רכישה חוזרת של מניות בהיקף כולל של 12 מיליון דולר, מתוכה נשאר לחברה להשלים היקף נוסף של 5.3 מיליון דולר.

"מודל הערכת השווי שלנו מבוסס על מודל תזרים מזומנים חזוי ומכפיל רווח. החזר על ההון (ROC) עמד על 11% ב-12 החודשים האחרונים אך אנו מאמינים כי הוא צפוי להיות גבוה יותר." כותבים האנליסטים של סינגולר.

 

עוד בתחום צב"ד

כתבות נוספות בתחום

צב"ד‬
Advanced Energy ממנה את אמיר וקס למנכ"ל חברת הבת החדשה שלה בישראל.
מינוי זה משתלב במאמציה של AE לבסס את צמיחתה בתחום עסקי השבבים בישראל וחיבורה לתעשייה המקומית. חברת הבת תציע מוצרים נבחרים מהמגוון של AE,...
קרא עוד
‫צב"ד‬
שחקנים בתחום הבדיקות והאנליזות של חומרים ירוויחו מהשגשוג בתחום ה-IOT
מקורות בתעשייה אמרו שהייצור הכמותי של תהליך 7nm אצל Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) מלווה בביקוש חזק לניתוח חומרים מתקדם, שמספק הזדמנויות...
קרא עוד


תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות