פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
Nova_Measuring_Instrumentsנובה מכשירי מדידה, ספקית פתרונות מדידה לבקרת תהליכים מתקדמת בתעשיית המוליכים למחצה, הודיעה היום על השקת HelioSense100 - מערכת מדידה עצמאית בטכנולוגיה אופטית, עבור תהליכי ייצור השבבים המתקדמים ביותר בתעשיית המוליכים למחצה. מספר הזמנות למערכות HelioSense100  כבר התקבלו במהלך החודשים האחרונים והמערכות נמצאות בשימוש על ידי לקוחות מובילים ברחבי העולם. החברה צופה כי תתחיל להכיר בהכנסות ממערכת זו כבר במהלך הרבעון השלישי של 2015.
המערכת משלבת טכנולוגיה אופטית ייחודית וחדשנית עם יכולת דיוק מירבית ותוספת ערוצי מידע חדשים. מערכת ה-HelioSense100  היא פלטפורמת מדידה מתקדמת, העונה היטב לדרישות המאתגרות ביותר של התעשייה, הנובעות מהשינויים הטכנולוגיים הצפויים בשנים הקרובות. המערכת המתקדמת תומכת במעבר התעשייה לייצור טרנזיסטורים ורכיבי זיכרון מורכבים במבנים תלת-ממדיים ע"י שיפור יכולת המדידה, המאפשרת בקרת תהליכים מדויקת יותר עבור הפרמטרים הקריטיים ביותר בייצור שבבים וזיכרונות מסוג Logic, Flash ו-DRAM.
מערכת ה- HelioSense100  נתמכת ע"י פתרונות המידול החדשניים של נובה, כחלק מתוכנת המידול NovaMARS, והן ע"י פתרונות המחשוב המתקדמים שהושקו לאחרונה. פתרונות אלו מאפשרים ללקוחות החברה לאמץ את המערכת החדשה בשלבי מו"פ מוקדמים, ולהתאים אותה באופן אפקטיבי לאורך כל תהליך הפיתוח ועד לשלבי הייצור ההמוני והתייצבות מבנה השבבים הסופי.
איתן אופנהיים, נשיא ומנכ"ל נובה מכשירי מדידה: "כחברה חדשנית אנו מחויבים לשמר את המובילות הטכנולוגית שלנו על ידי השקת פתרונות פורצי דרך אשר מסייעים ללקוחותינו להתמודד עם אתגרי התעשיה  ולתרום להצלחתם ארוכת הטווח. בכל תחומי התעשייה, ללקוחותינו דרושות מערכות מדידה מתקדמות, המקנות יכולת בקרה של פרמטרים מורכבים וקריטיים בתהליכי הייצור המתקדמים ביותר. מערכת ה- HelioSense100  הינה מערכת המציעה את הבקרה הנדרשת, תוך שימוש בטכנולוגיה מובילה המשלבת חידושים רבים המאפשרים את הרחבת מעטפת הביצועים הטכנולוגית בתחום המדידות עבור בקרת תהליכים מתקדמת. ההזמנות שקיבלנו עד כה וההתקנות שביצענו לאחרונה מהוות הבעת אמון בטכנולוגיה החדשה, ואנו מעודדים מתגובת השוק עד כה."
עוד בתחום צב"ד

כתבות נוספות בתחום

‫צב"ד‬
Keysight משיקה פלטפורמה מבוססת תוכנה המשלבת תהליכי סימולציות, תכנון ובדיקות
פלטפורמת Keysight PathWave מאפשרת לארגונים להאיץ תהליכי חדשנות ופיתוח מוצרים משלב הקונספט, הייצור והפריסה
קרא עוד
‫צב"ד‬
KLA-Tencor מסכמת רבעון שני ל-2018: ״שיא רבעוני במשלוחי מוצרים ובהכנסות״
גם תוצאות השנה הקלנדרית המלאה של 2017 שברו שיאים בכל הקטגוריות הללו, כמו גם בתזרים המזומנים החופשי״, אמר ריק וואלאס, נשיא ומנכ״ל KLA-Tencor
קרא עוד


תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
כל החדשות
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות